Lady Gaga i Bradley Cooper na festiwalu filmowym w Wenecji
East News

Od kilku tygodni nie mówi się o niczym innym, jak rzekomym romansie Bradleya Coopera i Lady Gagi. Parę miał połączyć film "Narodziny gwiazdy", a według miłośników teorii spiskowych, największą chemię między aktorem a wokalistką widać podczas ich wspólnych występów przy utworze "Shallow". Tak było również podczas oscarowej gali. Fani w pewnym momencie myśleli, że Lady Gaga pocałuje publicznie Bradleya! A wszystko to na oczach jego dziewczyny, Iriny Shayk. 

I choć Bradley pojawił się ze swoją ukochaną na Oscarach, to jednak i tak wszyscy uważają, że bezczelnie ją zdradza z Lady Gagą. Tym bardziej że wokalistka ostatnio rozstała się ze swoim narzeczonym i zrobiła sobie tatuaż, który podobno jest sekretnym wyznaniem miłości Bradleyowi. Teraz plotki o romansie Coopera i Lady Gagi skomentowała była żona aktora, Jennifer Esposite. Jej słowa są bardzo wymowne!

Była żona Bradleya komentuje jego romans z Lady Gagą

Jennifer Esposite i Bradley Cooper byli małżeństwem zaledwie 5 miesięcy. Para wzięła ślub 30 grudnia 2006 roku, a już w maju 2007 wzięli rozwód. Okazuje się, że życie z aktorem było dla Jennifer nie do wytrzymania. Aktor ma bowiem drugą, bardzo toksyczną twarz, o czym Jennifer napisała w krótkim tekście o tytule "Droga Jennifer".

Powinnam była zauważać czerwone flagi od samego początku - właściwie, była to bardziej cała maszerująca orkiestra dęta czerwonych flag - ale to ignorowałam, bo, prawdę mówiąc, nie sądziłam, że ta relacja dokądś prowadzi" - pisze Jennifer w swoich wspomnieniach. "On był zabawny, inteligentny, zarozumiały, pewny siebie i był mistrzem manipulacji. (...) Dobrze się bawiliśmy, ale on miał także wredną, zimną twarz. Jego osobowość potrafiła się natychmiast zmienić. Nie było bardzo źle przez cały czas, więc uznałam, że taki jest po prostu mój los i zgodziłam się na dobre razem ze złym, nawet jeśli to złe było ekstremalnie złe - napisała Jennifer.

Teraz z kolei była żona aktora odniosła się do plotek o jego romansie z Lady Gagą. Na Instagramie skomentowała post komika Davida Spade, który pokazał zdjęcie gwiazdorów z napisem "czy jest jakakolwiek możliwość, że ta dwójka nie uprawia seksu?" Jennifer napisała krótko i bardzo wymownie:

Ha - napisała. 

Myślicie, że coś jest jednak na rzeczy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Is there any chance these 2 aren’t fucking?

Post udostępniony przez David Spade (@davidspade)

 

Wszyscy myśleli, że Lady Gaga i Bradley Cooper pocałują się na oscarowej gali!

Lady Gaga, Bradley Cooper
East News

Wszyscy podejrzewają ich o romans! 

Lady Gaga i Bradley Cooper na festiwalu filmowym w Wenecji
East News

Zobacz także: Lady Gaga miała na sobie podczas oscarowej gali 30 milionów dolarów

Więcej na temat Bradley Cooper Lady Gaga