Wczoraj w telewizji Polsat oficjalnie wystartował "Taniec z gwiazdami". Jedną z uczestniczek show jest Natalia Siwiec. W pierwszym odcinku modelka w parze z Janem Klimentem zatańczyli cha-chę. Przypomnijmy: Natalia Siwiec ostro trenuje przed "TzG"

Reklama

Niestety ich występ nie spotkał się z pozytywnym odbiorem jurorów, którzy skomentowali go tak:

W tańcu ważne jest uziemienie, a twoje nóżki wyginały się w lewo i w prawo. Nie było bioderek, nie było nóżek. Nie było nic. Ciesz się, bo jest tak źle, że teraz może być już tylko lepiej - grzmiała Iwona Pavlović

Beata Tyszkiewicz, która zazwyczaj jest łaskawa dla uczestników powiedziała tylko:

Nie da się zatańczyć za partnerkę.

Mimo uzyskania najmniejszej liczby punktów, Natalia nie traciła dobrego humoru. Po głosowaniu widzów udało jej się przejść do kolejnego odcinka, a z show odpadła Viola Arlak. W internecie zawrzało.

Na oficjalnym profilu "TzG" i profilach fanowskich pojawiło się mnóstwo komentarzy sugerujących, że to właśnie Natalia powinna pożegnać się z programem. Były też osoby, które stanęły w jej obronie i dały kredyt zaufania, ale należały do zdecydowanej mniejszości:

Zobacz także

Ewelina: Po obejrzeniu pierwszego odcinka jestem bardzo rozczarowana !!!! Siwiec jedyne co zaprezentowała to nogi, ładnym tańcem tego nie można nazwać. Arlak zdecydowanie była lepsza!

Kamil: Jej udział w tym programie jest gorszy niż wypuszczenie TRYNKIEWICZA na wolność..

Aleksandra: Siwiec koślawe nogi, powinna odpaść. Janek zasługuje na lepszą partnerkę

Gosia: Brak rytmu , beznadziejnie, uroda nie idzie w parze z talentem tanecznym

Basia: taniec totalna porazka! najgorszy ! Janku wspolczuje takiej partnerki i tylko dzieki tobie nie odpadliscie ! a powinniscie

Natalia: Wystep nie byl zly.. chyba ciebie nie lubią

Zgadzacie się z opiniami internautów? Czy to Natalia powinna odpaść?

Zobacz: Wpadka w "Tańcu z gwiazdami". Wyniki poznaliśmy zanim ogłosił je Ibisz

Reklama

Zdjęcia z pierwszego odcinka "Tańca z gwiazdami":

Reklama
Reklama
Reklama