Królowa w fioletowej stylizacji, Meghan i Harry
East News
Newsy

Wymiana ciosów między Pałacem Buckingham a Meghan! "Królowa Elżbieta i jej ludzie nie mają z tym nic wspólnego"

Wymiana ciosów między Pałacem Buckingham a Meghan! "Królowa Elżbieta i jej ludzie nie mają z tym nic wspólnego"

Trwa ostra wymiana zdań między księżną Meghan i Pałacem Buckingham! Poszło o ujawnione przez prasę usunięcie imion księżnej z aktu urodzenia ich syna! Imiona „Rachel Meghan” zniknęły z aktu urodzenia Archiego w czerwcu 2019 roku. Pierwsze dziecko Meghan i Harry’ego przyszło na świat miesiąc wcześniej. Imiona Meghan zostały zastąpione tytułem „Jej Królewska Mość, Księżna Sussex”.

Najpierw spekulowano, że usunęła je demonstracyjnie sama księżna. Zaprzeczyły temu jednak amerykańskie służby prasowe Harry'ego i Meghan, przerzucając odpowiedzialność na ludzi królowej. Teraz brytyjskie media powołując się na Pałac Buckingham znów odbijają piłeczkę. Jak skończy się ta królewska rozgrywka?

Zobacz także: Meghan Markle poroniła! Była księżna Sussex opowiedziała publicznie o swojej tragedii

Wpadki na ślubach w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Oby Harry nie powtórzył tego, co przy ołtarzu zrobiła księżna Diana!

Kto usunął imię Meghan z aktu urodzenia Archiego?

Pałac Buckingham twierdzi, że „akt urodzenia został zmieniony przez byłe biuro Księcia i Księżnej Sussex”. Pałac tym samym zaprzeczył sugestiom, że to on „podyktował” zmianę w dokumentach.  Jak podaje „Daily Mail”, oficjele odmawiają dalszych komentarzy w tej sprawie,  jednak źródłą twierdzą, że to służby książęcej pary z Pałacu Kensington dokonały zmiany samodzielnie. A królowa Elżbieta II i jej ludzie nie mają z tym nic wspólnego.

„Certyfikat został zmieniony przez dawne biuro Księcia i Księżnej Sussex. Zmieniono go, by zapewnić spójność imienia i tytułu księżnej z innymi prywatnymi dokumentami" - pisze MailOnline.

Inne źródło z Pałacu Buckingham, na które powołuje się The Telegraph twierdzi, że to amerykański zespół obsługujący medialnie Harry’ego i Meghan popełnił błąd sugerując, że coś zostało „zagubione w tłumaczeniu”. A już szczeglnie niefortunne była ich sugestia, że zmiana została „podyktowana”.

Archie urodził się 6 maja 2019. Narodziny zarejestrowano oficjalnym dokumentem 17 maja, a imię księżnej zniknęło 5 czerwca. Ujawniona przez niedzielny The Sun zmiana w dokumencie zaskoczyła znawców dworu i wywołała lawinę spekulacji na temat tego, dlaczego Meghan i jej mąż mieli jej dokonać. Ruch uznano za "znaczący i bezprecedensowy". Mówiło się o złośliwościach pod adresem Pałacu… Inni sugerowali, że to ukłon w stronę Diany, która występowała w dokumentach jako „Jej Królewska Mość, Księżna Walii”. By przeciąć spekulacje, amerykański zespół PR książęcej pary stwierdził, że została ona „podyktowana przez Pałac”. A jak jest naprawdę? Czekamy na kolejną odsłonę tej bitwy.

Imię Meghan zniknęło z aktu urodzenia syna miesiąc po porodzie.

Meghan i Harry - wrócą do rodziny królewskiej

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna w pałacu
East News
Newsy
Meghan Markle i książę Harry wyjeżdżają do Afryki! Zabiorą ze sobą Archiego? Jest oficjalne oświadczenie!
Meghan Markle i książę Harry wyjeżdżają do Afryki! Zabiorą ze sobą Archiego? Jest oficjalne oświadczenie!

O podróży Meghan i Harry'ego do Afryki mówi się już od dawna. To było jedno z marzeń książęcej pary, ale dotychczas królowa nie wyrażała zgody. W kwietniu do informacji o wyjeździe odniósł się rzecznik pałacu: Wszelkie przyszłe plany księcia i księżnej są na tym etapie spekulacyjne. Nie podjęto żadnych decyzji dotyczących przyszłych ról. Książę będzie nadal pełnił swoją rolę jako ambasador Wspólnoty Narodów - powiedział rzecznik pałacu dla "Hello". Teraz to już oficjalne! Książęca para wyjeżdża do Afryki Południowej. Zobaczcie, kiedy odbędzie się podróż i czy zabiorą ze sobą Archiego... Kiedy Meghan i Harry wyjadą do Afryki? Afryka to bez wątpienia ważne miejsce dla Meghan i Harry'ego. Wyjechali tam w pierwszą podróż niedługo potem, jak zaczęli się ze sobą spotykać. Diament z Botswany jest w pierścionku zaręczynowym księżnej Sussex . Teraz mają okazję wrócić do Afryki. W podróż wyjadą już jesienią : Książę i księżna Sussex z radością ogłaszają, że jesienią tego roku zostali poproszeni o wycieczkę do Afryki Południowej . Biuro Spraw Zagranicznych i Wspólnoty Narodów zwróciło się z prośbą o wizytę do Republiki Południowej Afryki 🇿🇦, a także do księcia przeprowadzającego wizyty w Malawi 🇲🇼 i Angoli 🇦🇴. Jego Królewska Wysokość wykona również krótką roboczą wizytę w Botswanie w drodze do innych krajów. - czytamy w oficjalnym oświadczeniu na Instagramie. Meghan i Harry podczas wizyty będą  pomagać w promocji Wielkiej Brytanii  i pracować na rzecz królestwa. Czeka ich wiele oficjalnych wizyt i spotkań z lokalnymi mieszkańcami. Jednak w samym oświadczeniu możemy przeczytać, że książęca para czeka na ten wyjazd z niecierpliwością:...

Meghan Markle ma dość
Newsy
Meghan Markle urodziła! Już dziś pokaże swoje dziecko?
Meghan Markle urodziła! Już dziś pokaże swoje dziecko?

Meghan Markle rodzi swoje pierwsze dziecko! Pałac Buckingham oficjalnie ogłosił w poniedziałek wczesnym popołudniem, że żona księcia Harry'ego jest we wczesnym etapie porodu i w tej wyjątkowej chwili towarzyszy jej książę Harry . Niedługo potem pojawiła się oficjalna informacja profilu księżnej Sussex, że Meghan i Harry zostali rodzicami.  Meghan i książę Harry zostaną dziś rodzicami Prawdopodobnie wbrew wcześniejszym zapowiedziom, książęca para przedstawi światu swoje pierwsze dziecko krótko po narodzinach. Początkowo mówiło się, że Meghan i Harry pragną utrzymać wiadomość o narodzinach dziecka jak najdłuższej w tajemnicy. Książę i księżna Sussex są bardzo wdzięczni za życzliwość, jaką otrzymali od ludzi w Wielkiej Brytanii i na całym świecie, podczas przygotowań do narodzin swojego pierwszego dziecka. Ich Królewskie Wysokości podjęły decyzję, aby utrzymać informacje związane z narodzinami ich dziecka w tajemnicy - informował Pałac jakiś czas temu.  Na razie fani rodziny królewskiej muszą uzbroić się w cierpliwość. Można jednak podejrzewać, że jeszcze dziś, a najpóźniej jutro Pałac Buckingham poinformuje o narodzinach dziecka Meghan i Harry'ego. Wtedy zapewne poznamy również płeć książęcej pociechy.  O narodzinach dziecka Meghan i Harry'ego mówi się już od kilku tygodni. Początkowo podejrzewano, że dziecko przyjdzie na świat w Wielkanoc, tym bardziej że tego dnia do Anglii przyleciała mama Meghan, która miała być obecna w czasie porodu.  Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami Na razie nie wiadomo, czy Meghan urodzi syna czy córkę  

Królowa w fioletowej stylizacji, Meghan i Harry
East News
Newsy
Królowa Elżbieta jest wściekła na Meghan i Harry'ego! Zobaczcie oświadczenie Pałacu Buckingham!
Królowa Elżbieta jest wściekła na Meghan i Harry'ego, którzy w środę wieczorem głośno przyznali, że chcą wycofać się z rodziny królewskiej!

Królowa Elżbieta jest wściekła na Meghan i Harry'ego, którzy w środę wieczorem głośno przyznali, że chcą wycofać się z rodziny królewskiej! Szokujące oświadczenie pary skomentował już rzecznik Pałacu Buckingham, a zagraniczne media donoszą, że członkowie rodziny królewskiej dopiero z mediów dowiedzieli się o decyzji Harry'ego i jego żony! Szykuje się potężny rozłam w rodzinie królewskiej?! Dokładnie 8 stycznia w sieci pojawiło się zaskakujące oświadczenie książęcej pary, która zdecydowała, że chce dzielić swoje życie między Wielką Brytanią a Ameryką. Meghan i Harry chcą odciąć się od rodziny królewskiej i rozpocząć pracę, aby mogli być niezależni finansowo. Brytyjczycy nie ukrywają oburzenia i publikują w sieci mocne komentarze, w których o wszystko obwiniają Meghan. Teraz okazuje się, że książęca para podpadła również całej królewskiej rodzinie z Elźbietą II na czele! Spójrzcie tylko na komentarz Pałacu Buckingham! Meghan i Harry nie informowali królowej o swojej decyzji? Według doniesień Daily Mail królowa, podobnie jak William i Karol dopiero z mediów dowiedzieli się o szokującym oświadczeniu Harry'ego i Meghan. Królewska rodzina jest ponoć wściekła i ma ogromny żal do książęcej pary, która nie skonsultowała z nikim pisma opublikowanego wczoraj w mediach społecznościowych. Ludzie pochylili się za nimi. Dostali ślub, którego chcieli, dom, którego chcieli, biuro, które chcieli, pieniądze, których chcieli, personel, którego chcieli, wycieczki, które chcieli i mieli wsparcie swojej rodziny. Czego więcej chcieli?- Daily Mail cytuje jednego z doradców.  Wydaje się, że doniesienia mediów o złości królowej Elżbiety są prawdziwe. Dlaczego? Z...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner