Byłe partnerki Jakuba Rzeźniczaka
Instagram/@drchrisgojdz, @magda__stepien, @edyta_zajac
Newsy

Wszystkie partnerki Jakuba Rzeźniczaka. To one kiedyś były tymi jedynymi

Dotychczasowe życie związkowe Kuby Rzeźniczaka było bardzo bogate. Fani już zastanawiają się, czy małżeństwo z Pauliną Nowicką przetrwa próbę czasu.

Jakub Rzeźniczak od dawna cieszy się opinią kochliwego, a wiele jego relacji związkowych było tematem medialnych doniesień. Na łamach plotkarskich magazynów fani piłkarza śledzili jego miłosne wzloty i upadki, choć on sam dba o swoją prywatność i nie udziela komentarzy na temat życia osobistego. Teraz, kiedy piłkarz Wisły Płock zdecydował się na zawarcie kolejnego związku małżeńskiego, wielu internautów zastanawia się, kiedy usłyszymy o pierwszych zgrzytach w tej relacji i czy rzeczywiście Rzeźniczak i jego druga żona stworzą trwały związek. Grono byłych partnerek sportowca, do których mogłaby dołączyć Nowicka, jest dość duże. Przypominamy, z kim wcześniej związany był Jakub Rzeźniczak.

Magdalena Stępień o ślubie Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej. Wymowny komentarz

Edyta Zając: pierwsza żona Jakuba Rzeźniczaka

Życie uczuciowe Jakuba Rzeźniczaka dotąd było bardzo burzliwe, a jego miłosne historie prawdopodobnie mogłyby stać się tematem książki - oczywiście gdyby piłkarz zdecydował się o nich opowiedzieć. A on znany jest z tego, że bardzo rzadko zabiera głos w sprawach prywatnych. Mimo to nie jest tajemnicą, że w jego życiu pojawiały się już różne dziewczyny, narzeczone i żony.

Pierwszą kobietą, z którą Jakub Rzeźniczak pojawił się w przestrzeni medialnej, była modelka i finalistka konkursu Miss Polonia 2014 - Edyta Zając. Tych dwoje znało się wiele lat wcześniej, zanim zdecydowali się na związek. Już jako nastolatkowie nawiązali relację, jednak po pewnym czasie ich drogi się rozeszły. Sam piłkarz w wypowiedzi dla "Dzień dobry TVN" przyznał, że śledził karierę Edyty, aż wreszcie udało im się spotkać. Zaledwie po kilku dniach znajomości obydwoje wiedzieli, że chcą być razem. Można powiedzieć, że relacja ta była jedną z najstabilniejszych i najwolniej rozwijających się w całym dynamicznym życiu uczuciowym piłkarza. Dopiero po dwóch latach Rzeźniczak oświadczył się Edycie Zając. Doszło do tego w Miami, a ówczesny gwiazdor Legii Warszawa złożył ukochanej małżeńską propozycję za pomocą transparentu ciągniętego po niebie przez samolot.

 - Edytka, kocham Cię. Wyjdziesz za mnie? Kuba - głosił transparent.

Jakub Rzeźniczak, Edyta Zając
ONS

Zobacz także: Tak wyglądało wesele Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej! DUŻO ZDJĘĆ

Zając powiedziała "tak", ale rok później niespodziewanie zerwała zaręczyny. Przyczyny tego stanu rzeczy nie były znane, jednak po pewnym czasie sportowiec i modelka dali sobie drugą szansę. Ich związek cieszył się dużą popularnością, a oni byli bardzo lubiani przez opinię publiczną. W czerwcu 2016 roku w Bazylice Archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi ślubowali sobie miłość do grobowej deski. Także ich życie zawodowe kwitło, a Edyta otrzymała propozycję udziału w programie "Agent - Gwiazdy 2", którą przyjęła - jak sama mówiła, za namową męża. Jakież było zaskoczenie fanów pary, kiedy Zając poinformowała o zakończeniu relacji z Rzeźniczakiem. Jak ujawniła, w trakcie nagrań do "Agenta" jej mąż nawiązał relację z tajemniczą studentką prawa, Eweliną Taraszkiewicz. Owocem ich związku jest córka - Inez.

Ewelina Ślotała o zdradach Jakuba Rzeźniczaka: "Przymykałam oko na blond kłaki na sofie"

Trzeba jednak wspomnieć, że jeszcze przed związkiem i małżeństwem z Edytą Zając w życiu Jakuba Rzeźniczaka była inna osoba - Ewelina Ślotała. Ta relacja nie miała jednak medialnego charakteru i właściwie owiana jest tajemnicą. Kilkanaście miesięcy temu kobieta zaistniała w mediach społecznościowych, kiedy poinformowała o tym, że została pobita przez partnera. Na Kubę niesłusznie padły oskarżenia w tym kontekście, bo to nie o nim Ślotała wspominała w swoich wypowiedziach. Przeciwnie - w mediach społecznościowych informowała, że jej dramat nie ma związku z piłkarzem, a całkiem innym mężczyzną. Ponadto, w wydanej przez siebie książce, zatytułowanej "Żony Konstancina", stwierdziła, że Rzeźniczak jest bardzo dobrym człowiekiem. Próbowała także wyjaśnić, co takiego gwiazdor Wisły Płock ma w sobie, że kobiety go uwielbiają. Przy okazji... oskarżyła go o zdrady, na które miała przymykać oko.

- Kuba był bardzo dobrym człowiekiem i cudownym, podkreślam: cudownym kochankiem. Z perspektywy czasu rozumiem te tabuny kobiet, które za nim latają (...). To aż uzależniające. A przy tym ma tyle gracji, wdzięku, fantazji... i traktuje kobietę jak księżniczkę. Do tego stopnia, że z uśmiechem wybaczamy mu kolejne zdrady. Wiem, co mówię, sama przymykałam oko na blond kłaki na naszej sofie. Ach, ten Kuba! - cytuje fragment książki serwis dziendobry.tvn.pl.

Zobacz takżeJakub Rzeźniczak pokazał opuchniętą i posiniaczoną twarz! Fani: "Wyglądasz jak po bójce"

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak: wzloty i upadki

Kiedy zakończenie małżeństwa z Edytą Zając po wielu miesiącach od ich rozstania zostało ostatecznie sfinalizowane, w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że Rzeźniczak jest w związku z Magdaleną Stępień, modelką, znaną z programu "Top model". W jednej z wypowiedzi Magda ujawniła, że poznała sportowca w początkach pandemii, a znajomość nawiązali w sieci. 

- Poznałam się z nim przez Instagram. Tak wyszło, po prostu. To akurat były początki pandemii, więc myślę, że szczęście spotkało i mnie i jego. Bo w tych czasach jest ciężko. Dla wielu był to ciężki rok,. Straciłam pracę, jak wiele osób, więc myślę, że każdy został doświadczony przez COVID-19, a gdzieś tam na końcu czeka na nas wielka niespodzianka. Myślę, że wszystko zostało wynagrodzone. Wszelkie przeciwności losu i sytuacje, które źle na mnie wpłynęły - mówiła Stępień w wypowiedzi dla Plotka.

Niestety, i w tym związku doszło do zdrad ze strony Rzeźniczaka. Już po kilku miesiącach Magda Stępień przekazała, że nakryła piłkarza z inną kobietą, dlatego podjęła decyzję o rozstaniu.

- Po południu został nakryty z inną kobietą, a rano się rozstaliśmy. Serce pęka. Jestem w takim szoku, widocznie to musiało trwać wcześniej. Jestem w kiepskiej formie, w życiu nie myślałam, że tak ktoś mnie potraktuje - powiedziała wtedy była gwiazda "Top model".

Zdaje się, że Stępień mimo wszystko wciąż była pod urokiem Rzeźniczaka, bo także ona, podobnie jak Edyta Zając, dała mu kolejną szansę. Związek w mediach społecznościowych kwitł. Były romantyczne wpisy, zdjęcia i wspólne filmy. Wreszcie, ku zaskoczeniu fanów, przyszła informacja o tym, że Magdalena Stępień jest w ciąży. Pod romantycznym filmikiem, w którym para ujawniła płeć dziecka, pojawiły się tysiące komentarzy z gratulacjami. Wydawało się, że w relacji Rzeźniczaka i Stępień jest sielankowo - jednak nie było. Kiedy modelka była w zaawansowanej ciąży, jak grom z nieba spadło na nią rozstanie: Jakub Rzeźniczak niemal z dnia na dzień odszedł do innej kobiety. Stępień przez pewien czas obwiniała się o to, tłumacząc, że w ciąży była nerwowa. Było jednak jasne, że i ten związek nie przetrwał próby czasu.

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień zostaną rodzicami!

Zobacz także: Magdalena Stępień wymownie komentuje ślub Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej!

Relacja Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka od przyjścia na świat ich synka Oliwiera była bardzo skomplikowana, ale stała się jeszcze bardziej napięta, kiedy u chłopca zdiagnozowano raka wątroby. Niestety, chłopiec przegrał walkę z chorobą. Oliwier Rzeźniczak zmarł 28 lipca 2022 roku. Pomimo burzliwego związku, a także rozstania w trakcie zaawansowanej ciąży modelki, Magdalena Stępień wyznała, że Jakub Rzeźniczak wspierał ją w trudnym czasie. Obecnie para nie ma kontaktu.

Paulina Nowicka: wielka miłość i druga żona Jakuba Rzeźniczaka

Musimy wyjaśnić, że już wtedy, gdy pojawiły się kłopoty ze zdrowiem małego Oliwiera, Jakub  Rzeźniczak był zaręczony z Pauliną Nowicką. I choć w mediach huczało, że Nowicka jest "kolejną naiwną", którą piłkarz szybko porzuci na rzecz kolejnej piękności, para stanęła na ślubnym kobiercu. Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub w Miami, racząc fanów romantycznymi kadrami w swoich mediach społecznościowych. 

Na koniec przypomnijmy jeszcze, że Paulina Nowicka została drugą żoną piłkarza po niespełna półtora roku znajomości i w około rok po zaręczynach. Sportowiec oświadczył się jej, podobnie jak Edycie Zając, podczas wspólnego wypadu do USA.

Czy małżeństwo Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej okaże się tą wielką miłością? Tego im z całego serca życzymy.

Zobacz także: Historia miłości Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej! Para właśnie wzięła ślub w Miami

Suknia ślubna żony Jakuba Rzeźniczaka
Instagram/@drchrisgojdz

Wesele Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej 5
Instagram/Krzysztof Gojdź

Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak historia miłości
Instagram/Jakub Rzeźniczak
Newsy
Historia miłości Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej! Para właśnie wzięła ślub w Miami
Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka powiedzieli sobie "Tak" na Florydzie, a jak wyglądały początki ich związku? Nie mieli łatwo i musieli zmierzyć się z ogromną falą krytyki...

Związek Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej od początku wywoływał ogromne emocje. Jak wiadomo piłkarz ma za sobą kilka burzliwych relacji, o których było głośno w mediach, a swój związek z Pauliną Nowicką potwierdził w sierpniu 2021 niedługo po rozstaniu z Magdaleną Stępień. Ich relacja szybko nabrała rozpędu, a w grudniu po romantycznym locie nad Nowym Jorkiem wybranka Jakuba Rzeźniczaka pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. Teraz pokazali zdjęcia ze ślubu na Florydzie! Historia miłości Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej Jakub Rzeźniczak po raz drugi wziął ślub! Pierwszą żoną piłkarza była modelka Edyta Zając , ale w 2020 roku rozstali się i zrobiło się głośno o relacji zawodnika Wisły Płock z prawniczką Eweliną, z którą Jakub Rzeźniczak ma córkę Inez. Potem piłkarz związał się z Magdaleną Stępień , ale rozstali się niedługo przed narodzinami syna, a Jakub Rzeźniczak pochwalił się nowym związkiem z Pauliną Nowicką. Początkowo para musiała mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami, a internauci sugerowali, że nowa partnerka piłkarza rozbiła jego związek. Mimo wielu przeciwności  para nie poddała się, a Paulina Nowicka, która pracowała jako specjalistka do spraw mediów klubu Stal Rzeszów przeprowadziła się dla Jakuba Rzeźniczaka do Płocka. Oficjalnie Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka potwierdzili swój związek w sierpniu 2021 roku, a w grudniu zaręczyli się w Nowym Jorku. Niedługo potem okazało się, że syn piłkarza choruje na rzadki nowotwór i potrzebne są pieniądze na jego leczenie, a wtedy Jakub Rzeźniczak spotkał się z niewyobrażalną falą hejtu i sugestii, że nie pomaga finansowo Magdalenie Stępień. Piłkarz przez cały czas miał ogromne wsparcie w swojej partnerce, a po śmierci synka Oliwiera mówił wprost, że udało mu się wrócić do normalnego życia właśnie dzięki...

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka postawili na nowoczesny tort. Piłkarz nie potrafił go pokroić?!
@jakubrzezniczak25, Instgaram/@drchrisgojdz, Instagram
Newsy
Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka pokazali ślubny tort. Piłkarz nie potrafił go pokroić?
Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka są już po ślubie. Tort młodej pary nawiązywał do... niezwykłej sukni panny młodej!

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub! Po bajkowej ceremonii, która miała miejsce na plaży w Miami, młoda para wraz z gośćmi udała się na na huczne przyjęcie. Na weselu nie zabrakło oczywiście szalonych tańców i... ślubnego tortu! Jak się okazuje, Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka postawili na bardzo nowoczesny tort, którego dekoracja nawiązywała do sukienki panny młodej! Ślubny tort Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej Młodej parze i ich bliskim udało się utrzymać wielką nowinę w tajemnicy do samego końca, a kiedy w nocy z poniedziałku na wtorek w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się zdjęcia i nagrania ze ślubu znanego piłkarza, internauci nie kryli swojego zaskoczenia. Wesele Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej , które odbyło się na Florydzie, już odbiło się szerokim echem. Teraz, na jednym z filmików, który trafił do sieci, w końcu mogliśmy zobaczyć, na jaki tort zdecydowała się młoda para, wokół której nie brakuje kontrowersji. Jak się okazuje, znany piłkarz i Paulina Nowicka, postawili na bardzo elegancki, a także zaskakująco mały i naprawdę skromny tort. Dwupiętrowy wypiek ozdabiają jedynie pierwsze litery imion młodej part oraz kwiatowa dekoracja, która nawiązywała do sukni ślubnej żony Jakuba Rzeźniczaka . Co ciekawe, kreacja Pauliny Nowickiej była uszyta specjalnie dla niej! Zobacz także:  Historia miłości Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej! Para właśnie wzięła ślub w Miami Jak się okazuje dla sportowca krojenie ślubnego tortu okazało się nie lada wyzwaniem, a wszystko relacjonował Krzysztof Gojdź, który bronił Jakuba Rzeźniczaka po masie hejterskich komentarzy . Zobacz także:  Magdalena Stępień wymownie komentuje ślub Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej! Jak sądzicie, gdzie młoda para wybierze się w podróż poślubną? Co ciekawe,...

Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak
Instagram / paulinaa__nowicka
Newsy
Paulina Nowicka w mikro mini i bluzce z dekoltem do pasa w objęciach Jakuba Rzeźniczaka. Gorące ujęcie!
Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak pokazali kolejne zdjęcia z miesiąca miodowego. Tak gorących zdjęć tej pary jeszcze nie widzieliśmy!

Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak po ślubie, który wzięli w Miami, teraz spędzają miesiąc miodowy i cieszą się swoim szczęściem. Para coraz częściej publikuje w mediach społecznościowych romantyczne zdjęcia, na których nie szczędzi sobie czułości. Paulina Nowicka pokazuje coraz odważniejsze ujęcia! Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak pokazali gorące ujęcie!  Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak kilka tygodni temu wzięli ślub na Florydzie. Zakochani po ślubie kontynuują swoją podróż i doskonale bawią się w Stanach Zjednoczonych. To nie wszystko! Mimo kontrowersji, jakie wywołują wśród niektórych internautów, Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka nie zamierzają rezygnować z aktywności w mediach społecznościowych i publikują kolejne kadry z miesiąca miodowego. Żona piłkarza w relacji na Instastory chętnie chwali się romantycznymi zdjęciami z mężem, a teraz zaprezentowała się w odważnej stylizacji. Nie zabrakło też czułego objęcia przez ukochanego... Sami spójrzcie na to zdjęcie! Zobacz także:  Jakub Rzeźniczak znów stanął w obronie żony. "Kacze nogi" - drwi internautka. Piłkarz nie wytrzymał Paulina Nowicka od momentu ślubu stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych i codziennie prezentuje kolejne relacje z Miami. Na zdjęciach para wygląda na bardzo zakochanych! W relacjach ukochanej piłkarza nie brakuje czułych pocałunków z mężem i romantycznych gestów. Zobacz także:  Magdalena Stępień o ślubie Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej. Wymowny komentarz A Wy, śledzicie poczynania Pauliny Nowickiej i Jakuba Rzeźniczaka ? Myślicie, że świeżo upieczeni małżonkowie spędzą również Boże Narodzenie w podróży, czy jednak zakochani zdecydują się już wrócić do Polski?    

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik