Syn Krzysztofa Krawczyka żyje w biedzie. Ruszyła zbiórka pieniędzy
East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER
Newsy

Wstrząsające wyznanie syna Krzysztofa Krawczyka: "W pewnym sensie jestem bezdomny"

Krzysztof Krawczyk Junior opowiedział, jak wygląda jego życie po śmierci ojca. W programie "Uwaga!" wspominał o trudnej relacji z Ewą Krawczyk.

Krzysztof Krawczyk Junior w programie "Uwaga!" TVN opowiedział, jak dziś wygląda jego życie. Czy syn legendy polskiej sceny muzycznej otrzymał pomoc po śmierci ojca? Syn Krzysztofa Krawczyka przed kamerami skomentował swoją relację z macochą, Ewą Krawczyk, a adwokat mężczyzny rzucił nowe światło na kulisy walki o spadek po Krzysztofie Krawczyku. 

To był smutny rok... Odeszło tak wiele wybitnych postaci

Krzysztof Krawczyk Junior dostanie spadek po ojcu?

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Niestety, po śmierci artysty na jaw wyszły wstrząsające informacje dotyczące jego syna. Krzysztof Krawczyk Junior w programie "Uwaga! TVN" opowiedział o swojej dramatycznej sytuacji i trudnych relacjach z żoną ojca. Po pogrzebie gwiazdora jego syn twierdził, że uniemożliwiono mu nawet dojście do trumny. Widzowie zobaczyli wówczas, w jakich warunkach mieszka Krzysztof Krawczyk Junior. 

Szybko okazało się również, że przed śmiercią Krzysztof Krawczyk sporządził testament, w którym nie uwzględnił swojego syna. Krzysztof Krawczyk Junior postanowił walczyć o spadek po ojcu, a sprawa trafiła do sądu.

Krzysztof Krawczyk i Krzysztof Krawczyk jUNIOR
VIPHOTO/EAST NEWS,Piotr Kamionka/REPORTER

Krzysztof Krawczyk Junior przed sądem miał zeznać, że kilka lat temu ojciec miał poinformować go, że spisał testament, według którego wszystko zostanie przepisane dla niego i dla brata artysty - Andrzeja (brat Krzysztofa Krawczyka zmarł kilka tygodni po śmierci artysty). Według doniesień medialnych Krzysztof Krawczyk miał sporządzić dwa testamenty- w 2002 roku i we wrześniu 2020 roku.

Teraz, w programie "Uwaga! TVN", sprawę testamentu skomentowała adwokat Krzysztofa Krawczyka Juniora.

W ostatnim czasie mój klient uzyskał niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia jego ojca. Dotyczące wielu poważnych schorzeń neurologicznych, które mogą mieć zasadniczy wpływ na ocenę ważności sporządzonego przez niego testamentu- przed kamerą mówiła Monika Kucwaj-Zarzycka.

Krzysztof Krawczyk
Lukasz Kalinowski/East News

Krzysztof Krawczyk Junior jest bezdomny?

Krzysztof Krawczyk Junior w najnowszym reportażu w "Uwadze! TVN" przyznał, że po śmierci ojca wiele osób chce mu pomóc. Wśród tych osób jest Marian Lichtman, z którym syn zmarłego artysty pracuje nad nowymi piosenkami. Krzysztof Krawczyk Junior koncertuje i stara się normalnie żyć, ale wciąż nie ma własnego domu. Syn Krzysztofa Krawczyka w programie TVN przyznał, że obecnie mieszka u znajomej i nie przebywa w mieszkaniu, które kilka miesięcy temu pokazywał w "Uwadze! TVN".

(...)W pewnym sensie jestem bezdomny. W tym wcześniejszym mieszkaniu już nie mieszkam, mam nawet niepisany zakaz, żeby tam nie wchodzić samemu. Część moich rzeczy tam została. Teraz mieszkam u Kasi w Zgierzu. To znajoma, którą poznałem w Studiu Integracji, jest jedną z zaufanych osób. Ale powiedzmy wprost… to bycie nie u siebie, zdarzają się sytuacje, o których nie chcę mówić- wyznał w programie syn Krzysztofa Krawczyka. 

Krzysztof Krawczyk Junior zdradził również, czy utrzymuje kontakt z żoną Ewą Krawczyk.

Jaki kontakt z nią? To wszystko do niej należy. Ten testament trzeba albo podważyć... To nie jest testament! Oby jak najprędzej! To nie jest testament. Tato mi mówił: wszystko będzie dla ciebie, pół na pół z Andrzejem- wyznał w "Uwadze! TVN".

Widzieliście reportaż o Krzysztofie Krawczyku Juniorze?

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk cierpiał na nieuleczalną chorobę. Ewa Krawczyk: "Nikt nie zareagował”

Syn Krzysztofa Krawczyka zwrócił się do ojca
VIPHOTO/East News

 

 

Krzysztof Igor Krawczyk i Ewa Krawczyk na rozprawie w sądzie
East News / PIOTR KAMIONKA/REPORTER
Newsy
Krzysztof Igor Krawczyk i wdowa po Krzysztofie Krawczyku spotkali się w sądzie. Syn artysty walczy o spadek?
Sprawa dotycząca spadku po Krzysztofie Krawczyku trafiła przed sąd. Na jaw wyszły nowe okoliczności!

Kontrowersje po śmierci Krzysztofa Krawczyka nadal nie ustają! Już od pogrzebu artysty  w mediach pojawiają się kolejne komentarze dotyczące trudnych relacji rodzinnych, a ostatnio zawrzało po wyemitowaniu w programie "Uwaga! TVN" reportażu o dramatycznej sytuacji syna artysty, Krzysztofa Igora Krawczyka. Okazało się, że jedyny syn artysty nie został uwzględniony w testamencie ojca, a Krzysztof Krawczyk zapisał cały majątek żonie . Teraz Junior postanowił domagać się swoich praw przed sądem. Właśnie odbyła się pierwsza rozprawa spadkowa i wygląda na to, że sprawa szybko się nie zakończy, a na jaw wychodzą nowe zaskakujące informacje! Syn Krzysztofa Krawczyka walczy o zachowek po ojcu? Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. O śmierci artysty poinformował jego menadżer, Andrzej Kosmala. Po śmierci artysty okazało się, że znacznie wcześniej sporządził testament , w którym zapisał wszystko swojej żonie. Teraz jedyny syn artysty postanowił dochodzić swoich praw do zachowku przed sądem i dziś na pierwszej rozprawie, która odbyła się w Zgierzu zarówno Junior, jak i wdowa po gwiazdorze spotkali się na sali sądowej. Przed rozpoczęciem rozprawy Krzysztof Igor Krawczyk mówił otwarcie, że zależy mu na tym, aby "prawda wyszła na jaw" : Chcę tylko, żeby prawda wyszła na jaw. Ja się niczego nie boję, bo niczego nie oczekiwałem. Tylko teraz zostałem sam, nie ma mamy, nie ma taty. Przedtem miałem chociaż świadomość, że tata jest - mówił wprost Krzysztof Junior przed rozprawą sądową dla  "Faktu". Jak informuje "Fakt" Krzysztof Igor Krawczyk zeznał przed sądem, że kilka lat temu jego ojciec informował go o powstaniu testamentu, w którym obok żony pojawia się zarówno on, jak i brat gwiazdora - Andrzej. Ewa Krawczyk potwierdziła, że...

Syn Krzysztofa Krawczyka żyje w biedzie. Ruszyła zbiórka pieniędzy
East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER
Newsy
Syn Krzysztofa Krawczyka dostał spadek po matce! 
Halina Żytkowiak w zaskakujący sposób zabezpieczyła przyszłość syna. Krzysztof Igor Krawczyk do tej pory milczał w sprawie spadku po matce. Czy to oznacza, że sytuacja mężczyzny wcale nie jest tak zła?

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka na jaw wychodzą nowe informacje dotyczące syna artysty. Kontrowersje wokół Juniora trwają od dnia pogrzebu, kiedy miało dojść do przepychanek. Niedługo potem w programie „Uwaga! TVN” został wyemitowany reportaż, w którym wszyscy zobaczyli, w jak trudnych warunkach żyje jedyny syn Krzysztofa Krawczyka . W międzyczasie na jaw wyszło, że cały spadek po legendzie polskiej muzyki został zapisany jego żonie, Ewie Krawczyk . Teraz syn gwiazdora dochodzi praw do spadku w sądzie, a tymczasem na jaw wyszły nowe fakty. Okazuje się, że syn Krzysztofa Krawczyka otrzymał już jeden spadek po swojej matce, Halinie Żytkowiak.  Jaki spadek dostał syn Krzysztofa Krawczyka? Krzysztof Igor Krawczyk w programie „Uwaga! TVN” zdradził, że miesięcznie na życie musi mu wystarczyć jedynie tysiąc złotych. Mężczyzna mieszka w jednym pokoju w dramatycznych warunkach i z pomocą prawnika zdecydował się ubiegać w sądzie o zachowek po ojcu. Tymczasem na jaw wyszła informacja, że Junior otrzymał już jeden spadek po swojej matce, Halinie Żytkowiak, która zmarła w 2011 roku. Jak informuje pomponik.pl kobieta po śmierci zostawiła spadek dla syna, z racji dziedziczenia tantiem Krzysztof Igor miał otrzymać kilka tysięcy złotych i dodatkowo każdego miesiąca na jego konto trafia 500 zł, a wypłaty nadzoruje matka chrzestna mężczyzny. Po śmierci Halinki zaprosiłam Krzysia do swojego domu, przekazałam mu walizkę pamiątek po mamie, którą przysłano mi z USA, poprosiłam o numer konta i powiedziałam mu, że zawsze może na mnie liczyć - powiedziała wprost Ewa Kulikowska w rozmowie z serwisem Pomponik.pl. Pozostałą część spadku po matce, która była wokalistką Junior ma otrzymać już wkrótce. Mężczyzna stara się też uzyskać zachowek po ojcu, ale wygląda na to, że sprawa szybko się nie...

Syn Krzysztofa Krawczyka żyje w biedzie. Ruszyła zbiórka pieniędzy
East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER
Newsy
Syn Krzysztofa Krawczyka nagrał rozmowę z żoną artysty, Ewą. Ujawniono jej treść! Co mu proponowała?
Krzysztof Igor Krawczyk udostępnił nagranie w programie "Uwaga! TVN". Co zaproponowała mu Ewa Krawczyk? Żona zmarłego muzyka złożyła jego synowi kilka propozycji

W programie "Uwaga! TVN" wyemitowano prywatną rozmowę syna i żony Krzysztofa Krawczyka! Okazuje się, że Krzysztof Igor Krawczyk nagrał słowa Ewy Krawczyk, która odwiedziła go w jego mieszkaniu tuż przed rozprawą spadkową. Co wdowa po zmarłym artyście zaproponowała Krzysztofowi Igorowi Krawczykowi? Syn Krzysztofa Krawczyka udostępnił w mediach rozmowę z Ewą Krawczyk Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia, a pogrzeb artysty odbył się 10 kwietnia. Niestety, już kilka dni po wzruszającej ceremonii w mediach rozpętała się prawdziwa burza. Marian Lichtman miał żal, że syn Krzysztofa Krawczyka nie mógł we właściwy sposób pożegnać swojego ojca. Co ciekawe, słowa muzyka potwierdził później sam Krzysztof Igo Krawczyk. Mężczyzna w programie "Uwaga! TVN" wspominał pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uniemożliwiano mi dojście do trumny. Jest mi smutno, delikatnie mówiąc- powiedział syn zmarłego artysty.  Z programu "Uwaga! TVN" widzowie dowiedzieli się również, że syn Krzysztofa Krawczyka nie ma z czego żyć. Krzysztof Junior oskarżał również Ewę Krawczyk o utrudnianie mu kontaktów z ojcem przed jego śmiercią. On sam nie odbierał telefonu, zaś jego żona wprost mówiła, że nie mogę z nim rozmawiać – powiedział wprost syn artysty w wywiadzie dla TVN.  Teraz w programie "Uwaga! TVN" pojawiła się trzecia część reportażu dotycząca syna Krzysztofa Krawczyka. W programie wyemitowano rozmowę z Ewą Krawczyk, którą nagrał Krzysztof Junior. Krzysiu, ja nie wiem, jak ty chcesz to zrobić, ale proszę cię, weź, zobacz to wszystko. Dogadajmy się. Przecież wszystko mamy w dokumentach. Ja wiem, co ja mam zrobić. Bo tatuś… Nic więcej nie zrobię, to, co obiecałam ojcu. Obiecałam dużo. Moje serce jest dla ciebie. Ja chcę ci...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik