Krzysztof Krawczyk nie żyje
EastNews
Newsy

Szokujące wyznanie syna Krzysztofa Krawczyka w "Uwaga! TVN"! "Uniemożliwiano mi dojście do trumny"

Syn Krzysztofa Krawczyka przed kamerami opowiedział o swojej relacji z ojcem. Pokazał też, w jakich warunkach musi mieszkać!

W sieci pojawiła się zapowiedź wstrząsającego reportażu w którym syn Krzysztofa Krawczyka opowie o swoim dramacie. Krzysztof Igor Krawczyk w programie "Uwaga! TVN" zdradził, że żyje w bardzo trudnych warunkach. Syn artysty opowiedział również o zaskakującej sytuacji, do której doszło na pogrzebie jego taty. Poruszające wyznanie syna Krzysztofa Krawczyka!

Muzykę wielkich artystów kupisz w promocyjnych cenach, mając ten kod rabatowy Empik.

To był smutny rok... Odeszło tak wiele wybitnych postaci

Syn Krzysztofa Krawczyka żyje jak bezdomny?

Już dziś wieczorem, w środę 12 maja, stacja TVN wyemituje szokującą rozmowę z synem Krzysztofa Krawczyka. Krzysztof Igor Krawczyk w programie "Uwaga! TVN" nie tylko pokazał, w jakich warunkach musi żyć, ale również opowiedział, jak zareagował na wiadomość o śmierci ojca. Niestety, mężczyzna potwierdził słowa Mariana Lichtmana, który jakiś czas temu powiedział głośno, żeKrzysztof Igor Krawczyk "był bojkotowany" na pogrzebie swojego ojca.

W miejscu, w którym odbywały się uroczystości pogrzebowe, dostrzegłem gdzieś z tyłu Krzysia, syna piosenkarza. Można powiedzieć, że był bojkotowany, więc ja go popchnąłem naprzód i powiedziałem: "Idź do samej trumny, pożegnaj swojego tatę". Tak zrobił, choć nieśmiało, a jak zobaczył to Kosmala, to prawie szału dostał. Stanąłem przy Krzyśku i również pożegnałem zmarłego, bo to był mój największy przyjaciel - w rozmowie z "Faktem" mówił po pogrzebie Marian Lichtman. 

Teraz, jak czytamy na stronie uwaga.tvn.pl, syn Krzysztofa Krawczyka przyznał, że nie mógł dojść do trumny na pogrzebie.

Uniemożliwiano mi dojście do trumny. Jest mi smutno, delikatnie mówiąc- powiedział syn zmarłego artysty. 

Na Facebooku z kolei pojawiła się informacja, że dziennikarze "Uwagi! TVN" już kilka miesięcy temu przygotowali materiał o trudnej sytuacji syna Krzysztofa Krawczyka.

Jego życie zmieniło się po wypadku, choć ten wydarzył się przed laty. Dzisiaj Krzysztof Igor Krawczyk ma 47 lat i większość dnia spędza spacerując po łódzkich ulicach i parkach. Żyje na granicy bezdomności.  Jego historią zajęliśmy się kilka miesięcy temu. Sprawdzaliśmy fakty, rozmawialiśmy z wieloma osobami. Wiadomość o śmierci gwiazdora nadeszła, gdy reportaż był już gotowy. Jednak po upływie kilku tygodni nic nie wskazuje, by życie Krzysztofa juniora miało się teraz poprawić - czytamy w zapowiedzi nowego odcinka programu TVN.

Pierwszą część reportażu o synu Krzysztofa Krawczyka zobaczycie dziś o godzinie 19:55 na antenie TVN.

Zobacz także: Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka był pełen wzruszeń. Padły słowa: "Twoja ukochana żona Ewa poprosiła mnie..."

Syn Krzysztofa Krawczyka w programie "Uwaga! TVN" opowiedział o swoim dramacie. W sieci pojawił się fragment programu, w którym zobaczymy w jakich warunkach żyje Krzysztof Igor Krawczyk.

 

Jego życie zmieniło się po wypadku, choć ten wydarzył się przed laty. Dzisiaj Krzysztof Igor Krawczyk ma 47 lat i...

Opublikowany przez TVN UWAGA! Wtorek, 11 maja 2021

Krzysztof Igor Krawczyk zdradzi, jakie były jego relacje z ojcem.

Marian Lichtman i Krzysztof Igor Krawczyk syn Krzysztofa Krawczyka
East News

 

Krzysztof Krawczyk walczy z koronawirusem w szpitalu
EastNews
Newsy
Syn Krzysztofa Krawczyka opowiedział o wypadku, który zrujnował mu życie
Szokujące wyznanie syna zmarłego artysty! To właśnie on najbardziej ucierpiał w wypadku samochodowym do którego doszło 33 lata temu.

Krzysztof Igor Krawczyk w programie "Uwaga! TVN" opowiedział o dramatycznym wypadku sprzed lat. Syn zmarłego kilka tygodni temu Krzysztofa Krawczyka w reportażu zdradził, jak bardzo ucierpiał w wyniku wypadku samochodowego do którego doszło 33 lata temu. Krzysztof Igor Krawczyk miał zaledwie 14 lat kiedy w ciężkim stanie trafił do szpitala.  Syn Krzysztofa Krawczyka o skutkach wypadku W środę 12 maja stacja TVN wyemitowała pierwszą część reportażu o Krzysztofie Igorze Krawczyku . Syn legendy polskiej sceny muzycznej pokazał w jakich warunkach mieszka i przyznał, że jest na skraju bezdomności. Razem z synem Krzysztofa Krawczyka w łódzkiej kamiennicy mieszkają inni członkowie rodziny, przy których mężczyzna nie czuje się bezpiecznie. Niestety, Krzysztof Igor Krawczyk ma poważne problemy ze zdrowiem, które rozpoczęły się po dramatycznym wypadku samochodowym do którego doszło w 1988 roku. 14-letni wówczas Krzysztof Igor Krawczyk razem z ojcem i jego żoną podróżowali samochodem z Kołobrzegu do Warszawy - niestety, w pewnym momencie samochód wypadł z zakrętu i uderzył w drzewo. W wyniku wypadku najbardziej ucierpiał syn Krzysztofa Krawczyka. Nastolatek był w bardzo złym stanie i przez kilka dni toczyła się walka o jego życie i zdrowie.  W ogóle nie zdawałem sobie sprawy z tych uszkodzeń, które miałem - w programie "Uwaga! TVN" mówił syn Krzysztofa Krawczyka. Złamania, stłuczenie pnia mózgu, zaniki płatów czołowych, złamania szczęki - dodał. Krzysztof Igor Krawczyk do dziś cierpi na pourazową padaczkę, przez którą nie może pracować.  Przewracam się na ziemię. Czasami zdarzają się sytuacje fizjologiczne - opowiadał w programie TVN. Dziś syn Krzysztofa Krawczyka utrzymuje się z renty - mężczyzna otrzymuje 1000...

Syn Krzysztofa Krawczyka żyje na skraju bezdomności
Jan KUCHARZYK/East News
Newsy
Syn Krzysztofa Krawczyka musi utrzymać się z 1000 zł miesięcznie. "Żeby wziąć prysznic idę do znajomej" 
Opowiedział również o tym, jak uniemożliwiono mu pożegnanie się z ojcem podczas pogrzebu. Warunki życia Krzysztofa Krawczyka Juniora to horror.

Krzysztof Krawczyk Junior, syn zmarłego Krzysztofa Krawczyka żyje na skraju nędzy! Szokujący materiał o życiu pierworodnego syna legendy polskiej muzyki został wyemitowany podczas dzisiejszej "Uwagi" na TVN. Krzysztof Krawczyk Junior opowiedział o tym, jak żyje na skraju bezdomności oraz o wypadku, który zmienił jego życie. Wspomniał również jak zareagował na wiadomość o śmierci Krzysztofa Krawczyka oraz odniósł się do tego, jak został potraktowany podczas pogrzebu ojca.  Zobacz także:  Szokujące wyznanie syna Krzysztofa Krawczyka w "Uwaga! TVN"! "Uniemożliwiano mi dojście do trumny" Dramatyczne życie syna Krzysztofa Krawczyka. Tak żyje Krzysztof Krawczyk Junior  Materiał o synu Krzysztofa Krawczyka do "Uwagi" został nakręcony jeszcze przed śmiercią legendarnego muzyka. Po przekazaniu tragicznej informacji o jego śmierci, twórcy zdecydowali się przesunąć emisję szokującego materiału. Krzysztof Krawczyk Junior opowiedział przed kamerami, jak czuł się, gdy dowiedział się, że jego ojca już nie ma:  W pierwszej chwili niedowierzałem. Nie chce w to uwierzyć. Jak tata umarł to słów mi brakuje.   Wypowiedział się również na temat sytuacji, która miała miejsce podczas pogrzebu. Syn Krzysztofa Krawczyka wyznał, że nie pozwolono mu pożegnać ojca:  Uniemożliwiano mi dotarcie do tej trumny. Ani w kościele ani na cmentarzu na temat syna nie było słowa. Jest mi smutno.  Krzysztofem Krawczykiem zainteresował się Krzysztof Cwymer i to właśnie on dał mu namiastkę rodzinności:  To jeden z najstraszniejszych rodzinnych horrorów o jakich słyszałem. Każdy skrzywdzony człowiek powinien trafić na kogoś, kto go usłyszy - podsumował  Krzysztof Krawczyk Junior żyje w strasznych warunkach w...

Ewa i Krzysztof Krawczykowie
EastNews
Newsy
Żona Krawczyka o zarzutach syna artysty w TVN: "Gdyby Krzysztof to widział, to by się załamał"
Głośny i wstrząsający materiał o życiu Krzysztofa Krawczyka Juniora sprawił, że na nowo rozgorzała dyskusja wokół jedynego syna artysty. Do sprawy odniosła się wdowa, Ewa Krawczyk. Sprawa znajdzie swój finał na drodze prawnej?

Nie cichną kontrowersje wokół rodzinnej sytuacji zmarłego Krzysztofa Krawczyka ! Najpierw po pogrzebie pojawiły się doniesienia, że syn artysty miał utrudnioną możliwość ostatniego pożegnania z ojcem , a nawet miało dojść do przepychanek. Teraz Krzysztof Krawczyk Junior w reportażu dla TVN opowiedział o relacjach z ojcem i pokazał, w jak trudnych warunkach musi żyć. Mężczyzna w programie "Uwaga! TVN"  wyznał też, że choć próbował się kontaktować z ojcem, to jego obecna żona utrudniała ich kontakty. Jak to skomentowała Ewa Krawczyk? Ewa Krawczyk komentuje materiał TVN 47-letni Krzysztof Igor Krawczyk w programie "Uwaga! TVN" zdecydował się pokazać, w jak trudnych warunkach przyszło mu żyć, i jak zmieniło się jego życie po groźnym wypadku . Syn gwiazdora wspomina swoje relacje z ojcem, kiedy był jeszcze dzieckiem i jak zaznacza spotkania z tatą zawsze były dla niego wyjątkowe. Jednak potem wszystko się zmieniło.  Mieszkaliśmy z mamą, byliśmy w danej miejscowości i tata przyjeżdżał. Czasami kupił mi płytę, czasami zabierał do kina. Podczas tych spotkań wyczuwało się dobro, coś takiego jak na święta. To było wspaniałe, ale to było ponad 40 lat temu - wspomiał swoje relacje z dzieciństwa w programie "Uwaga". Krzysztof Junior w programie wprost zaznacza, że wielokrotnie chciał nawiązać kontakt z ojcem, ale on sam nie odbierał telefonu, a jego żona miała utrudniać rozmowy: Przez ostatnie miesiące kontaktu nie miałem w ogóle. On sam nie odbierał telefonu, zaś jego żona wprost mówiła, że nie mogę z nim rozmawiać – powiedział wprost syn artysty w wywiadzie dla TVN.  Ewa Krawczyk w rozmowie z "Super Expressem" zdecydowała się odnieść do głośnego reportażu o jedynym synu artysty i wymownie go skomentowała: Nie będę...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik