Wróżbita Maciej w granatowej marynarce Anna i Robert Lewandowscy Agnieszka i Piotr Woźniakowie Starakowie na premierze filmu Ostatnia Rodzina Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki Wróżbita Maciej Skrzątek
Wróżbita Maciej w granatowej marynarce
1/5
Wróżbita Maciej w granatowej marynarce

Wróżbita Maciej ocenił najsłynniejsze pary z polskiego show-biznesu! Maciej Skrzątek pod lupę wziął między innymi Annę Lewandowską i Roberta Lewandowskiego, Agnieszkę Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka, a także Kubę Wojewódzkiego i Renatę Kaczoruk. Jaki zdaniem wróżbity jest Robert Lewandowski w związku, a jaki Kuba Wojewódzki? Zobaczcie zaskakujące opinie gwiazdora dla "Super Expressu"!

 

Zobacz:  Anna i Robert Lewandowscy chcą pomóc choremu dziecku i... znów pojawił się ostry hejt! Trenerka ostro odpowiada!

2/5
Anna i Robert Lewandowscy

A czy zdaniem wróżbity Macieja Ania i Robert Lewandowscy są udaną parą?

Anna Lewandowska jest z natury bardzo skryta i tajemnicza, jest romantyczką. To przeciwieństwo Roberta. On jest przyjazny, towarzyski. Trochę nieodpowiedzialny i taki "duży chłopiec". Jeśli chodzi o związek są totalnymi przeciwieństwami. Mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają i tutaj faktycznie to się sprawdza. Ania i Robert mogą być udanym związkiem, natomiast obecnie mogą przechodzić małe kryzysy wynikające z lat numerologicznych, w których są. Czują się samotni, odizolowani i nie do końca odczuwają bliskość i wsparcie uczuciowe. Po wrześniu zdecydowanie nastąpi poprawa. 

3/5
Agnieszka i Piotr Woźniakowie Starakowie na premierze filmu Ostatnia Rodzina

Wróżbita Maciej zaskakująco wypowiedział się na temat relacji Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka:

 

Agnieszka jest bardzo stała uczuciowo, wierna i lojalna. Natomiast Piotr jest bardzo dominującym i niezależnym człowiekiem. Jest jak dyktator, któremu nic nie można powiedzieć. Agnieszka jest całkowicie zdominowana w tej relacji. Całkowicie! Ten związek może istnieć tylko dzięki Agnieszce i dzięki temu, że jest osobą sentymentalną, przyzwyczajającą się. Ona nie potrafi zrezygnować. Mimo wszystko uparcie tkwi w czymś, nawet jeśli jej to nie odpowiada. Ma więc skłonności do relacji toksycznych. I mim trudności charakterologicznych Piotra, może scalać ten związek. Mimo wszystko.

4/5
Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
EastNews

A jak to wygląda w przypadku Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk?

Kuba Wojewódzki jest z natury bardzo wrażliwy, ale mimo to potrafi pokazać pazurki. A Renata to indywidualistka, mocna postać. Ona jest jedynką numerologiczną i jedynką z dnia, czwórką z miesiąca. To są liczby mówiące o dominacji, niezależności, nawet o apodyktycznym charakterze. Kuba Wojewódzki żyje pod pantoflem.  Mimo że ma skłonności, żeby być dominują- cym, to Renata Kaczoruk całkowicie go zdominowała. Teraz Kuba jest wdobrym roku. Nie na tyle, żeby układać sobie życie, ale po to, by zniego korzystać. Natomiast jej czegoś brakuje. Nie do końca jest zadowolona ze swojego partnera. Ich relacja jest trudna.

5/5
Wróżbita Maciej Skrzątek
Maciej Skrzątek/ Facebook