Czwarta część filmu "Kogel Mogel" była zapowiadana od miesięcy. Pandemia pokrzyżowała plany twórców na wcześniejszą premierą, ale już teraz wiadomo, że odbędzie się ona już 7 stycznia 2022 roku. W sieci pojawił się zwiastun i pierwsze oficjalnie zdjęcia! Kogo zobaczymy w obsadzie?

Reklama

Zobacz także: Tego mogliście nie wiedzieć o filmach z serii "Kogel Mogel"! Znamy tajemnice filmowego Piotrusia, babci Wolańskiej i Pawła

"Kogel Mogel" wraca do kin! Kiedy premiera czwartej części?

Dwa lata temu do kin trafiła trzecia część kultowej serii "Kogel Mogel" z przełomu lat 80. i 90 - "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3". Film okazał się komercyjnym sukcesem, w kinach obejrzało go ponad 2,4 mln widzów. Nic dziwnego, że producenci postanowili nagrać czwartą część, która nosi nazwę "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4". Premiera już po Nowym Roku, a dokładnie 7 stycznia 2022 roku. Wybierzecie się do kina?

Zobacz także: "Kogel-Mogel 4" to ostatni film Katarzyny Łaniewskiej. Aktorka miała na planie problemy zdrowotne

Karina Szymczuk, W-Impact

Zwiastun i fabuła nowej części filmu "Kogel Mogel 4"

W sieci pojawił się już zwiastun czwartej części komedii "Kogel Mogel" oraz zarys fabuły:

Zobacz także

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje jego dawna kochanka, Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i znika w tajemniczych okolicznościach. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy niespodziewana wizyta mamusi zza oceanu… A pewne bardzo kompromitujące zdjęcia uruchamiają lawinę zdarzeń. Szykuje się prawdziwy koniec świata! - czytamy.

A oto zwiastun produkcji:

Reklama

Obsada filmu "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4"

W filmie pojawią się aktorzy, znani zarówno z pierwszych dwóch części filmu, jak i Ci, którzy zadebiutowali w trzeciej. Są to m.in. Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Skrzynecka, Maciej Zakościelny, Anna Mucha, Małgorzata Rożniatowska, Wiktor Zborowski, Joanna Jarmołowicz i Wojciech Solarz, a także Dorota Stalińska, Marian Opania oraz Karol Strasburger. W filmie zobaczymy również Katarzynę Łaniewską, która zmarła w 2020 roku oraz Pawła Nowisza, który odszedł w październiku 2021 roku.

Karina Szymczuk, W-Impact
Reklama
Reklama
Reklama