Wpadka Shakiry w teledysku Can't Remeber To Forget You
ONS

WPADKA: Shakira nie jest taka idealna. Graficy zostawili ślad po retuszu w klipie

Wpadka Shakiry w teledysku Can't Remeber To Forget You
ONS

Najnowszy teledysk Shakiry z Rihanną bije wszelkie rekordy popularności, w ciągu trzech dni doczekał się ponad 53 milionów wyświetleń. Nic dziwnego, w końcu w klipie możemy obejrzeć dwie największe gwiazdy muzyki pop w wielu gorących scenach. Artystki grają zakochane w sobie lesbijki, seksownie wijące się w łóżku. Nie wszystko jest tam jednak idealne.

W teledysku do utworu "Can''t Rember to Forget You" zarówno Shakira i Rihanna wyglądają zniewalająco. Nie można odmówić zarówno jednej jak i drugiej doskonałej figury. Jednak wydaje się, że graficy komputerowi mieli mały problem w brzuchem Shakiry. W jednej ze scen można dostrzec małą wpadkę, gdzie poza brzuchem wokalistki, dziwnym trafem zniekształcona jest również firanka w tle. Jest to scena z ok 2 minuty video.

Czy jednak Shakira ma jakieś problemy z figurą po ciąży? Zobacz: Shakira zdradziła jak szybko schudła po ciążyWpadka Shakiry w teledysku Can't Remeber To Forget You


Wpadka Shakiry w teledysku "Can't Remember to Forget You"


Wpadka Shakiry w teledysku Can't Remeber To Forget You

Zobacz jak wyglądały święta Shakiry i jej rodziny:

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05