Wpadka Oliwii Angerstein. Oliwia Angerstein na gali Kwiat Kobiecości
ONS

WPADKA: Ta gwiazda pomyliła wielką galę z weselem. Sukienka, fryzura, dodatki...

Wpadka Oliwii Angerstein. Oliwia Angerstein na gali Kwiat Kobiecości
ONS

Wczoraj w Warszawie odbyła się wyjątkowa impreza zorganizowana przez fundację "Kwiat Kobiecości", która miała na celu propagowanie badań cytologicznych. Na gali pojawiło się grono gwiazd wspierającą ideę walki z nowotworem, m.in. Monika Pietrasińska, która ostatnio opowiedziała o zmianach nowotworowych na antenie telewizyjnej. Zobacz: Szok! Pietrasińska walczy z rakiem! Jej siostra zmarła kilka miesięcy temu

Na czerwonym dywanie pozowała również gwiazda "M jak miłość", Oliwia Angerstein, która na ten wieczór wybrała niestety nietrafioną stylizację. Satynowa, błękitna sukienka z asymetrycznym dołem to powrót do lat 90. lub idealne rozwiązanie na weselne przyjęcie.

Czarny, skórzany materiał, z którego wykonana jest marynarka jest za ciężki do delikatnej tkaniny, z której wykonana jest kreacja. Do tego lakierowane czółenka, satynowa kopertówka i srebrny, bogato zdobiony naszyjnik - zdecydowanie za dużo jak na jedno wyjście.

Jak oceniacie?

Zobacz: Honorata Skarbek straszyła na gali Empiku. Makijaż, ubranie, buty... Tu wszystko aż razi po oczach
 

Gwiazdy na gali fundacji Kwiat Kobiecości:

Więcej na temat wpadki gwiazd stylizacje gwiazd
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27