Kinga Rusin

Kinga Rusin przekazała 10 tysięcy złotych na WOŚP! Datek połączyła z ważną dla siebie sprawą

Kinga Rusin

 

Już dziś, w niedzielę 13 stycznia, 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku gwiazdy chętnie wspierają fundację nie tylko datkami, ale także wystawiając bliskie swojemu sercu przedmioty na aukcję. W tym roku można wylicytować m.in. suknię ślubną Kasi Tusk czy lunch z Robertem Lewandowskim. Teraz Kinga Rusin przyznała, że wpłaciła na WOŚP ogromną kwotę pieniędzy. Połączyła datek z ważną dla siebie sprawą. Przeczytajcie więcej poniżej.

 

Zobacz: Kinga Rusin tanecznym krokiem weszła w Nowy Rok! Zobacz, jak gwiazda tańczy w bikini na plaży! WIDEO

 

Kinga Rusin wspiera WOŚP

 

Kinga Rusin wyjawiła na swoim profilu na Instagramie, że postanowiła "połączyć WOŚP z dzikami". Nie jest w końcu tajemnicą, że Kinga Rusin zaangażowała się w protesty przeciwko masowemu odstrzałowi dzików. W jaki sposób gwieździe udało się połączyć akcję protestacyjną z fundacją? Wszystko wyjaśniła na swoim profilu na Instagramie.

 

Dziś wielkie święto! 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dzień który łączy wszystkich ludzi dobrej woli. 3 dni temu @dobosz.daga rzuciła mi wyzwanie na instagramie, żeby połączyć WOŚP z dzikami dla dobra obu spraw. Zaproponowała żebym przekazała na WOŚP, zamiast jakiś swoich rzeczy konkretną kwotę, 10.000 zł. jeśli uda się nam zebrać 400.000 podpisów pod petycją „avaaz” przeciwko rzezi dzików. Zgodziłam się i poprosiłam Was o jeszcze większą mobilizację w tej sprawie - napisała Kinga Rusin na Instagramie.

 

Kinga Rusin nie czekała do końca dni, ani do osiągnięcia liczby 400 tys. podpisów. Gdy udało jej się zebrać 374 tys. podpisów, wpłaciła 10 tysięcy złotych na WOŚP.

 

Chociaż do końca dnia zostało jeszcze 15 godzin, ja już teraz wpłacam obiecaną kwotę, 10 tys. na konto WOŚP! Wiem, że te pieniądze, jak zwykle zostaną dobrze wydane na najbardziej potrzebny sprzęt medyczny, dzięki któremu będzie można leczyć chore dzieci. Jurek i jego Fundacja robią nieprawdopodobną robotę! Jestem dla nich pełna uznania i wspieram od samego początku - napisała dziennikarka.

 

A wy wspieracie WOŚP?

 

Przeczytaj: Kinga Rusin z torbą za ponad 5 tys. zł! Dlaczego nosi dodatek wykończony naturalną skórą? Jest powód!

 

Polecamy: Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek pogodziły się na święta? Jest komentarz prowadzącej DDTVN!

 

Kinga Rusin wsparła WOŚP ogromną kwotą

Kinga Rusin, Jurek Owsiak
Instagram

Kinga Rusin nieustannie angażuje się w akcje społeczne i ekologiczne 

Kinga Rusin

Więcej na temat Kinga Rusin WOŚP
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09