Instagram

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina wizytę Agnieszki. Internauci są zachwyceni jego podejściem

Instagram

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina pierwszą wizytę Agnieszki w jego mieszkaniu. Internauci są zachwyceni jego podejściem do relacji z małżonką. Umieścił w sieci zabawny wpis nawiązujący do sytuacji, która miała miejsce podczas pierwszych dni po podróży poślubnej. To właśnie ich naturalność i zwyczajne podejście do wzajemnych przyzwyczajeń sprawia, że widzowie tak ich uwielbiają. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam o Joannie "chciałaby bliskości fizycznej, ale nie jestem na to gotowy"! Co jeszcze wydarzyło się w 9. odcinku?

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina wizytę Agnieszki 

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niemalże natychmiastowo przypadli sobie do gustu. Kiedy się poznali, przestali się krępować nawet kamer. Za namową gości na pierwszy namiętny pocałunek zdecydowali się już podczas wesela. Podróż poślubna też upłynęła im w doskonałych humorach, chociaż spotkało ich kilka nieplanowanych przygód. Pierwsze spięcia pojawiły się na lotnisku, podczas podróży do domu Wojtka. Jednak i one okazały się krótkotrwałe. Agnieszka podczas wizyty u świeżo poślubionego męża czuła się swobodnie. Pierwszego ranka postanowiła przygotować śniadanie. Jednak okazało się, że ich gusta smakowe są inne. Agnieszka lubi ściętą jajecznicę, a Wojtek nie. Postanowiła dopytać ukochanego, jak ma wyglądać jego danie, pokazując mu surowe jeszcze jajka, na co on żartobliwie odparł: 

No przez słomkę jej nie chcę pić, więc możesz ją bardziej ściąć

Uczestnicy nie mogli przestać się śmiać. Zabawna sytuacja zapadła w pamięć Wojtkowi, ponieważ postanowił nawiązać do niej w swoim najnowszym wpisie. Pozował nad patelnią ze słomką: 

No to kto jaka jajecznicę lubi? Ścięta czy jednak przez słomkę? Hahaha

Luźne podejście do życia Wojtka i Agnieszki poprawia humory internautom, którzy darzą ich coraz większą sympatią: 

- Jak Was oglądam to aż mam ochotę poznać tak fajnych, ciepłych i Przede wszystkim uśmiechniętych ludzi😊 Uwielbiam osoby z poczuciem humoru😉 Wszystkiego dobrego dla Was, mam nadzieję że przetrwaliście🙂Ps. Lubię ściętą, mój mąż za to chyba wolałby przez słomkę 😄
- Tak się śmiałam, że nie mogłam się ogarnąć 😂😂😂
- Uwielbiam wasze poczucie humoru 😁
- Ale się uśmiałam 🙈 jesteście fantastyczni 😊👌

Czy Agnieszka i Wojtek postanowią pozostać w małżeństwie? Do końca eksperymentu ślubnego, który odkryje przed widzami to, jak potoczyły się ich losy, pozostało jeszcze kilka odcinków. Szczerze trzymamy kciuki za tę parę! 

Zobacz także: Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma już spory ciążowy brzuszek. Krzysztof jest przeszczęśliwy

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina pierwszą wizytę Agnieszki w jego mieszkaniu. Nawiązał do zabawnej sytuacji z jajecznicą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wojciech Janik (@wojtek_1989)

Agnieszka i Wojciech z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudzają ogromną sympatię wśród widzów. Czy miesiąc spędzony we własnym towarzystwie sprawi, że zdecydują się pozostać w małżeństwie? Trzymamy za nich kciuki! 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek i Agnieszka nadal są razem?! Internautka zdradziła prawdę

 

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08