Instagram

Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma już spory ciążowy brzuszek. Krzysztof jest przeszczęśliwy

Instagram

To prawdziwe baby boom w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Swoje dzieci niedługo przywitają na świecie Anita i Adrian z trzeciej edycji oraz Paulina i Krzysztof z drugiej edycji. W przypadku tych ostatnich to będzie ich pierwsze dziecko. Dumny tata pokazał na Instagramie ciążowy brzuszek swojej ukochanej żony. Ależ on jest szczęśliwy!

Zobacz także: Paulina i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się dziecka!

Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała ciążowy brzuszek

Historia Pauliny i Krzysztofa była bardzo burzliwa. Kobieta była wściekła na ekspertów, kiedy poznała Krzysztofa na sali ślubnej. Emocje wzięły górę, a ona sama zastanawiała się czy nie uciec. Później nie było lepiej. O ile podczas podróży poślubnej wydawać by się mogło, że para zaczyna się dogadywać to po powrocie do Polski znowu różnica charakterów wzięła górę, do tego stopnia, że Krzysztof chciał zrezygnować z udziału w show. Za namową znajomych postanowił jednak zawalczyć o Paulinę i była to najlepsza decyzja w jego życiu. Ostatecznie eksperyment ślubny zakończył się decyzją, że oboje chcą pozostać w małżeństwie. W zeszłym miesiącu pochwalili się radosną nowiną, że zostaną rodzicami po raz pierwszy! 

Krzysztof dumnie zaprezentował swoim fanom ciążowy brzuszek Pauliny: 

Skromnie się nie chwaląc, pozostajemy w domu ciesząc oczka rosnącym brzuszkiem 😍😊🍀💕
"Radość matki zaczyna się, gdy nowe życie miesza się w środku… kiedy po raz pierwszy słyszy się małe bicie serca, a figlarny kopniak przypomina jej, że nigdy nie jest sama..." 📚♥️.

Jeszcze raz gratulujemy i cieszymy się ich szczęściem! 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof spodziewają się dziecka! Oto zawiła historia ich związku

Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma już spory ciążowy brzuszek. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Christopher (@kristoffer_zrobek)

Paulina i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na początku nie widzieli przyszłości dla swojego związku. Po dłuższym poznaniu okazało się jednak, że są dla siebie stworzeni! Dziś tworzą szczęśliwą rodzinę, a niedługo na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko.

Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - historia związku
Instagram

 

Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11