Facebook
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam o Joannie "chciałaby bliskości fizycznej, ale nie jestem na to gotowy"! Co jeszcze wydarzyło się w 9. odcinku?

Pierwszy kryzys w związku Joanny i Adama w "Ślub od pierwszego wejrzenia"!

Uczestnicy 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" właśnie wrócili z podróży poślubnych i będą poznawali swoje zachowania w życiu codziennym. Dopiero teraz zobaczą, jakie druga strona ma przyzwyczajenia, jak gotuje, co lubi jeść. Czy wszystkie pary znajdą wspólny język i będą potrafiły żyć wspólnie?  Zobaczcie, co wydarzyło się w 9. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! 

"Rolnik szuka żony". Stanisław żałuje udziału w programie? "Będzie co wnukom opowiadać"

Joanna i Adam coraz bardziej dystansują się od siebie!

Joanna i Adam mają poważny problem, bo są wobec siebie bardzo zdystansowani. Nie mieli jeszcze żadnej poważnej rozmowy. Oboje chcieliby porozmawiać, ale boją się zacząć, co wyznali przed kamerami. Skutkuje to tym, że oddalają się od siebie:

Ja chcę jeszcze takiego dystansu. Nie było żadnej bliższej relacji, wydaje mi się, że Asia bardziej się angażuje niż ja. Nie chciałbym takiej sytuacji, że ja coś za szybko zrobiłem. (...) Trochę odczuwam, że chciałaby bliskości fizycznej, ale nie jestem na to gotowy. Nie chce, żeby poczuła się niekomfortowo, że nie jest atrakcyjna fizycznie.  - powiedział wprost Adam.

Przez dystans między nimi Joanna wieczorem podjęła trudną decyzję i postanowiła wrócić do domu:

Czuję od Adama taki dystans. Widzę, że zaczynam się zamykać. Ja chce poznać Adama, ale... - wyznała szczerze.

Po tym, jak Adam nawet nie próbował jej zatrzymać ostatecznie spakowała się i odjechała, a na pożegnanie usłyszała tylko: "Daj znać, jak dojedziesz"! Co skwitowała krótkim: "Aha". Po powrocie do domu Joanna zwierzyła się przyjaciołom z trudnej relacji z Adamem. Pocieszyli ją i doradzili, że powinna zacząć z nim rozmawiać i nie obawiać się zabiegać o ten związek.

Problem Oliwii i Łukasza szybko rozwiązała ekspertka! O co chodziło?

Z kolei Oliwia i Łukasz zauroczyli się sobą od pierwszego wejrzenia. Para tęskniła za sobą po powrocie z podróży poślubnej, ale Oliwa wystraszyła się entuzjazmu ze strony męża, który cieszył się na wspólne spotkanie i poprosiła o poradę eksperta. Do tej pory para komunikowała się ze sobą za pomocą żartów i dopiero z pomocą eksperta zaczęli ze sobą poważniej rozmawiać.

Oliwia wyznała szczerze, że ostatni tzw. "gorszy dzień" Łukasza odebrała jako swoją winę. Jednak żadne z nich nie porozmawiało otwarcie o tej sytuacji. Na szczęście ekspertka rozwiązała ten problem i doradziła parze więcej szczerych rozmów na temat uczuć, co oboje przyjęli nad wyraz dobrze. 

Agnieszka i Wojtek już planują wspólną przyszłość?

Agnieszka i Wojtek od razu przypadli sobie do gustu i między nimi tak dobrze się układa, że boją się, aby tego nie zepsuć. Wojtek ma nową pracę w Krakowie i Agnieszka wyznała swoim rodzicom, że być może przeprowadzi się do niego. Czy to im się uda dowiemy się już za tydzień!

 

Wojtek i Agnieszka wydają się parą idealną. Świetnie się dogadują!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Głosuj na ulubioną parę tej edycji!

Instagram

 

Zobacz także
"Ślub od pierwszego wejrzenia" pierwsze pocałunki i pierwsze kłótnie

Co wydarzy się w dzisiejszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Joanna ucieknie od Adama! Nie dotrwa do końca eksperymentu?

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem?

Jak dobrze znasz Oliwię i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? QUIZ

 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Głosuj na ulubioną parę tej edycji!
Instagram/TVN7
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Głosuj na ulubioną parę tej edycji!
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Głosuj na ulubioną parę tej edycji!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to eksperyment. Program wyznaczył sobie za zadanie sprawdzanie czy da się w ciemno, za pomocą specjalnej analizy połączyć ludzi, którzy stworzą trwały związek. W każdym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" swatane są trzy pary, które... widzą się dopiero na ślubnym kobiercu. Wybierz z nami swoją ulubioną parę "Ślub od pierwszego wejrzenia" W programie biorą udział już tylko trzy małżeństwa. Które z nich lubicie najbardziej? Głosujcie w naszym plebiscycie, komu kibicujecie najbardziej. Macie już swoich faworytów?

Facebook
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka przeprowadza się do Wojtka! Co jeszcze wydarzyło się w 10. odcinku programu?
To był odcinek pełen wzruszeń i poważnych deklaracji! Zobaczcie, co się wydarzyło!

10. odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za nami! Było wiele wzruszeń, szczerych rozmów i poważnych deklaracji! W związku Joanny i Adama w końcu widać progres. Agnieszka z kolei podjęła decyzję o przeprowadzce do Wojtka, a Oliwia odbyła rozmowę z mamą Łukasza. Zobaczcie co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku u wszystkich trzech par! Zobacz także :  W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" przyjaciele Oliwii ostro przepytali Łukasza! "Masakra, jak na przesłuchaniu" "Ślub od pierwszego wejrzenia" odcinek 10 - co wydarzyło się u uczestników eksperymentu? Joanna i Adam   Związek Joanny i Adama zatrzymał się na początkowym etapie. W tej sytuacji parze przydała się pomoc eksperta. Małżeństwo porozmawiało z panią psycholog osobno. Okazało się, że Joanna nie radzi sobie z tym, że jej mama nie pogodziła się z jej udziałem w eksperymencie. Zdaniem ekspertki, Joanna w dalszym ciągu "nie odcięła pępowiny" od mamy, przez co teraz nie może otworzyć się na relację w związku.  Joanna przyznała, że Adam bardzo jej się spodobał. Stwierdziła również, że to w niej tkwi problem, że ta relacja dalej się nie rozwija. Humor dziewczyny poprawił się, kiedy Adam do niej zadzwonił i zaprosił ją do siebie. Asia skorzystała z zaproszenia i natychmiast pojechała do swojego męża! Para spotkała się z siostrą Adama i jej dziećmi w restauracji, gdzie miło spędziła czas.  Widać, że rozmowa z ekspertem bardzo pomogła małżonkom. Co więcej, Joanna zdecydowała się wyjawić Adamowi, skąd się wzięła u niej taka ostrożność. Dziewczyna powiedziała, że chodzi o jej mamę, która nie chce jej widzieć. Adam wykazał się ogromną wyrozumiałością i poprosił swoją żonę, aby już nigdy nie bała się mu o niczym powiedzieć.  Adam zdecydował się...

Facebook
Newsy
Kolejny odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia już za nami"! Joanna i Adam pokonali kryzys?
Kolejny odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia już za nami"! Joanna i Adam pokonali kryzys?

Kolejny odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już za nami! Co wydarzyło się w przedostatniej odsłonie programu? Czy uczestnicy podjęli już decyzję, czy pozostają w małżeństwie, czy jednak biorą rozwód? Zobaczcie naszą relację z 12. odcinka hitu TVN7!  Kolejny konflikt u Joanny i Adama W 12. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ciąg dalszy historii Agnieszki i Wojtka. Po tym jak Agnieszka zdecydowała, że zamieszka u swojego męża, rozpoczęła poszukiwania nowej pracy. Niestety, po rozmowie kwalifikacyjnej okazało się, że nie dostała wymarzonej posady. Agnieszka nie miała zbyt dobrego humoru, ale kiedy Wojtek wręczył jej bukiet kwiatów z okazji Dnia Kobiet humor zdecydowanie się jej poprawił. Podczas rozmowy Wojtek próbował dowiedzieć się, jak wyglądała jej rozmowa o pracę. Agnieszka przyznała, że zapronowano jej zbyt niskie wynagrodzenie.  Spokojnie, znajdziesz na pewno- motywował ją Wojtek. Szukamy dalej, spokojnie. Będziemy razem szukać, siądziemy nad tym razem. Na poprawę humoru para wybrała się na wspólne zakupy. Agnieszka i Wojtek postanowili wymienic pościel w sypialni mężczyzny.  Jeśli chodzi o pieniądze to każde musi mieć swoje- Wojtek skomentował ich sprawy finansowe.  Z kolei u Oliwii i Łukasza miłość wciąż kwietnie! Para spędziła ze sobą ostatnie trzy tygodnie, jednak teraz Oliwia będzie musiała wrócić do swojego mieszkania. Oliwia i Łukasz nie ukrywali smutku kiedy kobieta pakowała swoją walizkę.  Ale mi jest smutno- mówiła Oliwia.  Na bank się popłacze- powiedział szczerze Łukasz.  Wyjazd Oliwii wywołał w Łukaszu ogromne emocje.  Joanna  i Adam niestety nie widują się zbyt często. Chociaż para nie mieszka od siebie zbyt daleko, to każde z nich spędza...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner