Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia spodziewają się dziecka
Instagram

Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała ciążową sesję! Ależ oni są szczęśliwi

Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia spodziewają się dziecka
Instagram

Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała przepiękne zdjęcie z ciążowej sesji. Razem z Krzysztofem zostali połączeni ze sobą w drugiej edycji i początkowo nie dawali swojemu związkowi żadnych szans. Dzisiaj oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka! Tylko spójrzcie na tę radość w oczach przyszłej mamy!

Zobacz także: Jak Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znosi ciążę? Krzysztof zdradza, czy charakterek jego żony zelżał

Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w ciążowej sesji 

Decyzja Pauliny i Krzysztofa na temat tego, że chcą pozostać w małżeństwie była najbardziej niespodziewaną deklaracją drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para początkowo nie mogła się porozumieć, a Krzysztof był bliski rezygnacji z udziału w programie. Wreszcie jednak udało im się odnaleźć wspólny język a trudne początki były tylko wstępem do pięknej miłości! Dziś Krzysztof i Paulina oczekują narodzin pierwszego dziecka! 

Paulina pochwaliła się przepiękną ciążową sesją. Jej ciążowy brzuszek jest już naprawdę spory! Zwróćcie uwagę również na uśmiech przyszłej mamy, nie da się ukryć tego, jak bardzo jest szczęśliwa! 

Dumy nie ukrywa również Krzysztof. Na swoim instagramowym profilu zdradził, że Paulina bardzo dobrze znosi ciążę, a jej samopoczucie jest wyśmienite. Dodał również, że nie zatraciła swojego charakterku, który można było poznać podczas odcinków ślubnego show, ale właśnie za to ją kocha! Życzymy im wszystkiego najlepszego! 

Zobacz także: Paulina i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą mieć bliźniaki?! Przyszły tata niechcący się zdradził?

Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała zdjęcia z ciążowej sesji. 

Paulina i Krzysztof niedługo powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. A może to będą bliźniaki? Przyszły tata polubił mocno sugerujący wpis pod swoim zdjęciem z ciężarną żoną. Ale by było wesoło! 

Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - historia związku
Instagram

 

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48