Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram

Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są już razem?! Zastanawiająca odpowiedź Wojtka na wpis internauty 

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" budzą ogromną sympatię wśród widzów. Wszyscy kibicują ich związkowi i wyczekują chwili, kiedy w końcu ich ulubieńcy będą mogli potwierdzić czy wciąż są razem. Na profilu Instagramowym Wojtka pojawił się jednak niepokojący wpis dotyczący Agnieszki. O co chodzi? 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kryzys w związku Joanny i Adama! Co wydarzyło się w programie?

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o relacji z Agnieszką 

Agnieszka i Wojtek zachwycili fanów już od pierwszych odcinków "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wydawać by się mogło, że zostali dopasowani do siebie idealnie. Podczas swojego wesela dali się namówić nawet na pierwszy namiętny pocałunek. Podróż poślubna również minęła im w szampańskich nastrojach. Jednak na lotnisku w drodze powrotnej po Polski pojawił się pierwszy zgrzyt. Agnieszka nie miała dobrego nastroju i nawet tego nie ukrywała. Wojtek próbował rozładować napiętą sytuację, ale jego żarty nie działały na żonę.  

Kiedy wróciliśmy to już byliśmy tak zmęczeni, niewyspani, głodni i nasze charaktery wzięły górę- mówiła Agnieszka.
Widziałem po minie Agnieszki, że się poirytowała i ona widziała też po mnie- ocenił Wojtek.

Wojtek odniósł się do tamtejszej sytuacji na swoim Instagramie: 

Co za nerwy... Co to będzie? Ale odcinek, trochę smutny, trochę zagadkowy... A wy co myślicie, jak to się wszystko zakończy?

Na jego profilu pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, m. in jeden, który go szczególnie wzruszył: 

- Bardzo pozytywny i mądry z Ciebie człowiek o wielkim sercu-przynajmniej tak jesteś pokazany. Wiem, że teraz raptem wszyscy Was znają i są ekspertami od przepowiadania przyszłości. Agnieszka jawi się jako takie serce na dłoni, kochana, wrażliwa osóbka z charakterem. Jacy jesteście, kto wie to tylko program, ale ciepło od Was bije i taka szczerość, dlatego zjednaliście widzów. Kibicuję bardzo, bądźcie szczęśliwi- razem czy osobno, szacun wielki. 👍👏

- Aż nie wiem co powiedzieć, więc powiem tylko dziękuję. Dużo znaczą dla mnie takie słowa - odpisał Wojtek 

Kibicujecie tej parze? 

Zobacz także: Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentował pierwsze spięcia z Agnieszką, które wyemitowane zostały w ostatnim odcinku ślubnego show. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wojciech Janik (@wojtek_1989)

Agnieszka i Wojtek przypadli sobie do gustu niemalże natychmiastowo. Tak samo szybko pokochali ich widzowie. Czy ich związek przetrwał? 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek i Agnieszka nadal są razem?! Internautka zdradziła prawdę

Przeładuj

Zobaczymy Dodę w "The Voice of Poland"? Fani bardzo chcą, ona też... Czy pojawiła się propozycja?

zobacz 02:27