We wtorek 23 czerwca świętowaliśmy dzień ojca, jednak nie dla wszystkich był to dzień pełen radości. Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieścił na swoim Instagramie poruszający wpis, w którym wspomina swojego zmarłego tatę. Jego ojciec odszedł, kiedy chłopak miał 15 lat. Wojtek pokazał również piękne zdjęcie swojego taty, a fani twierdzą, że jest do niego bardzo podobny. Zobaczcie.

Reklama

Zobacz także: Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jeszcze niedawno miała zupełnie inną fryzurę!

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina tatę

Wojtka poznaliśmy w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Chłopak zyskał ogromną sympatię widzów za swoje ogromne poczucie humoru i wspaniałe podejście do życia. Z Agnieszką tworzą duet idealny i do dziś są szczęśliwym małżeństwem. Losy pary śledzą tysiące obserwatorów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne wieści od tej dwójki. Eksperci dopasowali Agnieszkę i Wojtka naprawdę perfekcyjnie!

W programie poznaliśmy również rodziców Agnieszki i mamę Wojtka - cała trójka również świetnie się ze sobą dogaduje. Niestety, tata Wojtka zmarł, kiedy chłopak miał 15 lat. Wczoraj (23 czerwca) świętowaliśmy dzień taty i to był wyjątkowo smutny dzień dla uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Postanowił podzielić się z fanami pięknym zdjęciem i wzruszającym wpisem. W ten sposób uczcił pamięć ojca.

Jedno zdanie... Jeszcze bardziej tęsknię za Tobą Tato w takich szczególnych dniach i dziękuję że przynajmniej byłeś ze mną te 15lat... - napisał Wojtek pod zdjęciem z tatą.

W komentarzach pod postem Wojtka pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów.

- Współczuje :* mój tata też krótko żył :( trzymaj się to smutny dzień

- W Twoim sercu będzie żył zawsze...

- On zawsze jest przy Tobie, w złych i dobrych chwilach ❤️ pamiętaj o tym

- Takich ludzi się pamięta, szanuje i wspomina z tęsknotą ❤️.

- Jedno zdanie a tak prawdziwe ???? - piszą fani.

Fani dostrzegli również, że Wojtek jest bardzo podobny do ojca.

- Podobny jesteś do taty. ????

- Ale podobni ???? zdjęcia to cudowne pamiątki

Zobaczcie zdjęcie, które zamieścił Wojtek oraz podpis pod nim. Faktycznie chłopak jest podobny do swojego taty?

Agnieszka i Wojtek to ulubieńcy widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para zgromadziła rzeszę fanów, którzy stale śledzą ich losy za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama