Party Stories
Kuba Wojewódzki w różowej koszuli, Andrzej Duda w garniturze
East News
Newsy

Kuba Wojewódzki ponownie "zaprasza" prezydenta do show: "Panie Jarku, pan puści Andrzeja!"

Kuba Wojewódzki ponowił swoje zaproszenie dla prezydenta Andrzeja Dudy. Dziennikarz już po raz kolejny stara się o wizytę prezydenta w swoim talk-show. Ponieważ jego słowa zachęty nie skutkują, showman postanowił sięgnąć po bardziej radykalne środki. Wojewódzki poprosił o zgodę na wizytę prezydenta w jego programie... Jarosława Kaczyńskiego! Myślcie, że tym razem się uda?

Viki Gabor wystąpiła u Kuby Wojewódzkiego w piżamie! Dlaczego?! To zupełnie logiczne!

Wojewódzki ponawia zaproszenie prezydenta

Dziennikarz swój wtorkowy program tradycyjnie już rozpoczął od odniesienia się do sytuacji politycznej. Showman nie kryje się ze swoimi poglądami politycznymi i nie szczędzi uszczypliwości kierowanych w stronę rządzących. Tak było i tym razem:

Od wielu tygodni, chyba od 14 tygodni, zapraszamy naszego najważniejszego, pierwszego obywatela, pana Andrzeja Dudę do nas na kanapę i wielu dziennikarzy mówi mi, że ja źle adresują prośbę. Wy pewnie tego nie pamiętacie. Kiedy ja byłem młody, jak się wychodziło na podwórko, to się wołało do okna: proszę pani, Jacek wyjdzie, czy tam Mietek wyjdzie na podwórko? - zażartował dziennikarz.

Puenta była jednak bardziej dosadna. Wojewódzki najwyraźniej uznał, że skoro prezydent Andrzej Duda nie chce pojawić się w jego show, to o zgodę na jego wizytę powinien poprosić samego Jarosława Kaczyńskiego:

 Panie Jarku, pan puści Andrzeja, pobawimy się razem. Pan puści Andrzeja na podwórko, nie zrobimy mu krzywdy. Już sam sobie zrobił wystarczająco - stwierdził Kuba Wojewódzki.

Uważacie, że prezydent przyjmie propozycję Wojewódzkiego?

 

Zobacz też: Andrzej Duda w kontrowersyjnej bluzie. Prezydent promuje markę, która nie uznaje Unii Europejskiej?

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agata Duda na gali "Solidarna Szkoła"
ONS
Newsy
Agata Duda znów błyszczy! Pierwsza Dama w kolorowej marynarce na gali "Solidarna Szkoła" ZDJĘCIA
Agata Duda uśmiech
Newsy
Agata Duda z wizytą w Instytucie Matki i Dziecka. Jej stylizacja wzbudziła zainteresowanie! ZDJĘCIA
Kuba Wojewódzki w różowej koszuli, Andrzej Duda w garniturze
East News
Newsy
Prezydent Andrzej Duda nie pojawi się w show Kuby Wojewódzkiego. Dlaczego?

Prezydent Andrzej Duda nie pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego , który w pierwszym odcinku po wakacjach zaprosił głowę państwa do swojego show . Według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl, stacja TVN nie wysłała oficjalnego zaproszenia, ale nawet gdyby tak się stało, to szanse, że odpowiedź będzie pozytywna są bardzo małe. Dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta stwierdziła bowiem, że prezydent nie pasuje do rozrywkowego programu. Andrzej Duda nie przyjdzie do show Kuby Wojewódzkiego - Do Kancelarii Prezydenta nie wpłynęło zaproszenie dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy do udziału w programie „Kuba Wojewódzki”. Występ w tego typu programie nie licuje z powagą urzędu - powiedziała Katarzyna Adamiak-Sroczyńska. Wygląda więc na to, że prezydent nie podziela entuzjazmu Kuby Wojewódzkiego, który uznał, że jego program jest świetnym miejscem, żeby porozmawiać o swoich poglądach. Czyżby Kuba Wojewódzki liczył, że pojawienie się Andrzeja Dudy przyniesie mu milionową widownię, tak jak było w przypadku kiedy jego zaproszenie przyjął były prezydent Bronisław Komorowski ? Odcinek z jego udziałem przyciągnął aż 2,1 mln widzów. To był to rekord wiosennej ramówki show. -  Prezydent, tak jak ja, ma własny program. Pomyślałem, że zaproszę go, żebyśmy mogli porozmawiać o własnych programach. Panie Andrzeju, zapraszam serdecznie. Pan wzywa do odbudowania wspólnoty. To jest świetne miejsce, bo trudno chyba dzisiaj znaleźć ludzi, którzy są dalej od siebie niż my- Kuba Wojewódzki apelował do prezydenta Andrzeja Dudy. Żałujecie, że prezydent nie pojawi się w programie Kuby?   Zobacz również: Kuba Wojewódzki zapytał Jarosława Kuźniara o Kamila Durczoka: "Cieszysz się, że odszedł?"   Prezydent Andrzej Duda Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner