Martyna Wojciechowska w czerwonej sukni do ziemi na balu Fundacji TVN
East News

Martyna Wojciechowska pochwaliła się pełnym miłości zdjęciem z ukochanym. Ależ oni się kochają!

Martyna Wojciechowska w czerwonej sukni do ziemi na balu Fundacji TVN
East News

Choć są parą już od ponad roku, na próżno szukać w internecie ich wspólnych zdjęć. Oboje raczej ostrożnie podchodzą do tematu chwalenia się swoim uczuciem w sieci. Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rzadko też pojawiają się razem na oficjalnych imprezach. Wyjątkiem jest prezentacja ramówki TVN, podczas której oboje promują swoje programy. Jednak nawet wtedy siedzą oddzielnie i nie pozują do wspólnych zdjęć na ściance.

Zobacz także: Prezentacja jesiennej ramówki TVN! Marina, Rozenek, Widawska. Kto jeszcze pojawił się na imprezie?

Tym bardziej zaskoczył wszystkich fakt, że na Instagramie Martyny Wojciechowskiej pojawiło się pełne uczucia zdjęcie z jej ukochanym. Dlaczego podróżniczka zdecydowała się na publikację tej fotografii? Zobaczcie sami!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie

Jak już wspomnieliśmy, Martyna Wojciechowska bardzo rzadko pokazuje na Instagramie swojego partnera. Częściej można tam zobaczyć zdjęcia jej córki, Marysi. Tym razem gwiazda TVN zaskoczyła wszystkich i opublikowała na swoim koncie fotografię, na której Przemek Kossaskowski obdarowuje ją całusem. Okazuje się, że para przebywa właśnie w Amsterdamie. 

Co wydarzyło się w Amsterdamie, zostaje w Amsterdamie - napisała z uśmiechem Martyna Wojciechowska. 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie
Instagram

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Przypomnijmy, że para poznała się kilka lat temu w studiu "Dzień Dobry TVN". Jednak początki ich znajomości nie należały do najłatwiejszych

Podaliśmy sobie dłonie, spojrzeliśmy w oczy i wyraziliśmy zdziwienie, że przez pięć lat się nie poznaliśmy. Dałem Martynie swój numer telefonu, licząc, że zrewanżuje się tym samym, ale ona zdaje się, miała inne zdanie na ten temat. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Potem wróciłem na Podlasie i przez pół roku nie mieliśmy kontaktu - zdradził Przemek Kossakowski w rozmowie z "Twoim Stylem".

Po długim czasie Martyna w końcu napisała do Przemka. Jednak nie była to miła wiadomość. Wręcz przeciwnie, sms-y od podróżniczki był przepełniony... gniewem!

Okazało się, że natknęła się na mój program, w którym jadłem zupę z płetwy rekina. Zarzuciła mi skrajną nieodpowiedzialność. Branie udziału w nagannych praktykach dewastujących ekosystem. Ten SMS mnie zachwycił. Postanowiłem udowodnić jej, że zjadanie zagrożonych gatunków to najmniejsza z moich wad. Ten proces trwa do dzisiaj... - wyznał Przemek Kossakowski.

Para początkowo ukrywała swoje uczucie. W końcu jednak oboje zadebiutowali na Balu Fundacji TVN, który odbył się we wrześniu 2018 roku. Wtedy też nie kryli swojego uczucia. Wręcz przeciwnie, Martyna Wojciechowska niemal na każdym kroku okazywała Przemkowi czułość. 

Jak myślicie, czy ten związek zakończy się ślubem? Mocno trzymamy za to kciuki!

Martyna i Przemek są bardzo nietuzinkową parą

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce

Przemek ma też świetny kontakt z córką Martyny, Marysią, co dla podróżniczki jest bardzo ważne

Martyna Wojciechowska pochwaliła się świadectwem córki

 

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48