Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Martyna Wojciechowska w czerwonej sukni do ziemi na balu Fundacji TVN
East News
Newsy

Martyna Wojciechowska pochwaliła się pełnym miłości zdjęciem z ukochanym. Ależ oni się kochają!

Martyna Wojciechowska pochwaliła się pełnym miłości zdjęciem z ukochanym. Ależ oni się kochają!

Choć są parą już od ponad roku, na próżno szukać w internecie ich wspólnych zdjęć. Oboje raczej ostrożnie podchodzą do tematu chwalenia się swoim uczuciem w sieci. Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rzadko też pojawiają się razem na oficjalnych imprezach. Wyjątkiem jest prezentacja ramówki TVN, podczas której oboje promują swoje programy. Jednak nawet wtedy siedzą oddzielnie i nie pozują do wspólnych zdjęć na ściance.

Zobacz także: Prezentacja jesiennej ramówki TVN! Marina, Rozenek, Widawska. Kto jeszcze pojawił się na imprezie?

Tym bardziej zaskoczył wszystkich fakt, że na Instagramie Martyny Wojciechowskiej pojawiło się pełne uczucia zdjęcie z jej ukochanym. Dlaczego podróżniczka zdecydowała się na publikację tej fotografii? Zobaczcie sami!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Przypominamy historię ich miłości

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie

Jak już wspomnieliśmy, Martyna Wojciechowska bardzo rzadko pokazuje na Instagramie swojego partnera. Częściej można tam zobaczyć zdjęcia jej córki, Marysi. Tym razem gwiazda TVN zaskoczyła wszystkich i opublikowała na swoim koncie fotografię, na której Przemek Kossaskowski obdarowuje ją całusem. Okazuje się, że para przebywa właśnie w Amsterdamie. 

Co wydarzyło się w Amsterdamie, zostaje w Amsterdamie - napisała z uśmiechem Martyna Wojciechowska. 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie
Instagram

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Przypomnijmy, że para poznała się kilka lat temu w studiu "Dzień Dobry TVN". Jednak początki ich znajomości nie należały do najłatwiejszych

Podaliśmy sobie dłonie, spojrzeliśmy w oczy i wyraziliśmy zdziwienie, że przez pięć lat się nie poznaliśmy. Dałem Martynie swój numer telefonu, licząc, że zrewanżuje się tym samym, ale ona zdaje się, miała inne zdanie na ten temat. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Potem wróciłem na Podlasie i przez pół roku nie mieliśmy kontaktu - zdradził Przemek Kossakowski w rozmowie z "Twoim Stylem".

Po długim czasie Martyna w końcu napisała do Przemka. Jednak nie była to miła wiadomość. Wręcz przeciwnie, sms-y od podróżniczki był przepełniony... gniewem!

Okazało się, że natknęła się na mój program, w którym jadłem zupę z płetwy rekina. Zarzuciła mi skrajną nieodpowiedzialność. Branie udziału w nagannych praktykach dewastujących ekosystem. Ten SMS mnie zachwycił. Postanowiłem udowodnić jej, że zjadanie zagrożonych gatunków to najmniejsza z moich wad. Ten proces trwa do dzisiaj... - wyznał Przemek Kossakowski.

Para początkowo ukrywała swoje uczucie. W końcu jednak oboje zadebiutowali na Balu Fundacji TVN, który odbył się we wrześniu 2018 roku. Wtedy też nie kryli swojego uczucia. Wręcz przeciwnie, Martyna Wojciechowska niemal na każdym kroku okazywała Przemkowi czułość. 

Jak myślicie, czy ten związek zakończy się ślubem? Mocno trzymamy za to kciuki!

Martyna i Przemek są bardzo nietuzinkową parą

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce

Przemek ma też świetny kontakt z córką Martyny, Marysią, co dla podróżniczki jest bardzo ważne

Martyna Wojciechowska pochwaliła się świadectwem córki

 

Martyna Wojciechowska o swojej reputacji
Newsy
Czym Martyna Wojciechowska różni się od większości gwiazd? "Wybrałam inną drogę i..."
Czym Martyna Wojciechowska różni się od większości gwiazd? "Wybrałam inną drogę i..."

Martyna Wojciechowska odebrała niedawno tytuł Osoby Wysokiej Reputacji Premium Brand 2019. W rozmowie z LifeStyle Newserią gwiazda TVN opowiedziała, z czym wiążę się takie wyróżnienie, dlaczego spoczywa na niej spora odpowiedzialność oraz czym różni się od większości gwiazd? Zobaczcie rozmowę z prezenterką! Zobacz także:   Martyna Wojciechowska pochwaliła się świadectwem córki i... wylał się na nią hejt! "To jakaś masakra"

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN
Newsy
Martyna Wojciechowska na balu TVN z dumą prezentowała pierścionek! Czy wzięła ślub z Przemkiem Kossakowskim?
Martyna Wojciechowska na balu TVN z dumą prezentowała pierścionek! Czy wzięła ślub z Przemkiem Kossakowskim?

Wśród dziesiątek gwiazd na tegorocznym balu fundacji TVN pojawili się Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski - jedna z najpopularniejszych w Polsce par. Od jakiegoś czasu plotkuje się o... ślubie podróżników. A to wszystko za sprawą ich wymownych zdjęć na Instagramie. Ale czy Martyna i Przemek rzeczywiście postanowili sformalizować swój związek? Przekonajcie się sami... Zobacz także:  Oto najpiękniejsze pary na balu TVN! Na czerwonym dywanie nie brakowało czułości

Wywiad z Przemkiem Kossakowskim
Newsy
Jak Przemek Kossakowski zmienił się pod wpływem Martyny Wojciechowskiej? Niezwykły wywiad!
Jak Przemek Kossakowski zmienił się pod wpływem Martyny Wojciechowskiej? Niezwykły wywiad!

Do kawiarni na warszawskim Żoliborzu Przemysław Kossakowski (48) przychodzi punktualnie. Wczoraj wrócił z wyprawy w Tatry, na którą zabrał swojego 13-letniego siostrzeńca. Po cichu chłopakowi zazdroszczę, bo dziennikarz to wymarzony przewodnik dla spragnionych przygód. W programach telewizyjnych dla TTV dał sobie przekłuć język ośćmi płaszczki, zakopać się żywcem w grobie, wziął udział w eksperymencie i odczuwał ból taki, jaki czuje kobieta podczas porodu. Teraz podjął nowe wyzwanie. Siadł za kierownicą busa i razem z szóstką młodych osób z zespołem Downa ruszył w podróż do Włoch. Rozmawiamy więc o nowym programie „Down the road. Zespół w trasie” (na antenie TTV pod koniec lutego), ale też o ważnych zmianach, które ostatnio miały miejsce w życiu Przemka. Już po pięciu minutach wiem, że z takim facetem nie można się nudzić. Zobacz także:   Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski razem na wakacjach! W sieci pojawiło się nowe zdjęcie pary!

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner