Gwiazdy na prezentacji jesiennej ramówki TVN
ONS.pl

TVN zaprezentował swoje propozycje na jesień! Jak zawsze impreza przyciągnęła tłumy gwiazd, w tym między innymi Marinę, Małgorzatę Rozenek-Majdan czy też Darię Widawską. Wśród gości pojawił się również Piasek w towarzystwie swojej mamy, z którą wziął udział w nowym programie stacji pt. "Starsza pani musi fiknąć". Na prezentacji ramówki TVN zabrakło oczywiście Agnieszki Woźniak-Starak. Kilka godzin wcześniej policja potwierdziła, że znalazła w jeziorze Kisajno ciało jej męża Piotra Woźniaka-Staraka. Marcin Prokop rozpoczynając imprezę skierował do Agnieszki kilka ciepłych słów. 

Jesteśmy dziś z tobą - powiedział ze sceny. 

Kto jeszcze zjawił się na prezentacji jesiennej ramówki TVN? Dowiecie się tego z naszej galerii! 

1/13
Małgorzata Rozenek-Majdan na prezentacji jesiennej ramówki TVN
ONS.pl

Gwiazdy na prezentacji jesiennej ramówki TVN

Jedną z głównych gwiazd stacji TVN jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Nie mogło jej więc zabraknąć na prezentacji jesiennej ramówki. Nieoficjalnie mówi się, że to właśnie ona poprowadzi kolejną edycję programu "Azja Express". Gwiazda na razie nie potwierdziła jednak tych plotek.

Małgorzata Rozenek-Majdan na czwartkowej imprezie pojawiła się w czarnej stylizacji. Być może w ten sposób chciała uczcić pamięć tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Przypomnijmy, że Małgosia przyjaźni się z Agnieszką Woźniak-Starak. Dziennikarka z pewnością może teraz liczyć na jej wsparcie. 

2/13
Katarzyna Sokołowska na prezentacji jesiennej ramówki TVN
ONS.pl

Na czarny total look postawiła także Katarzyna Sokołowska. Gwiazda podczas ramówki promuje kolejną edycję programu "Top Model", w którym zasiada w jury. 

3/13
Andrzej Piaseczny z mamą na prezentacji jesiennej ramówki TVN
ONS.pl

Andrzej Piaseczny pojawił się na imprezie wraz ze swoją mamą. Oboje wzięli bowiem udział w nowym programie TVN pt. "Starsza pani musi fiknąć". W show zobaczymy również między innymi Dawida Kwiatkowskiego z mamą oraz Magdę Gessler z synem Tadeuszem. 

4/13
Daria Widawska na prezentacji jesiennej ramówki TVN
ONS.pl

Na prezentacji jesiennej ramówki TVN pojawiła się również Daria Widawska. Na ekrany powraca bowiem serial, gdzie gra jedną z głównych ról. Mowa o "39 i pół tygodnia". Daria Widawska na imprezie zaprezentowała gustowną sukienkę a la kimono, do której dobrała bordowe szpilki. 

5/13
Marina na prezentacji jesiennej ramówki TVN
East News

Marina również pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki TVN za sprawą serialu "39 i pół tygodnia". Piosenkarka wciela się w nim w postać Amandy, córki Darka Kwiatkowskiego (w tej roli Tomasz Karolak). Marina tym razem postawiła na bardzo młodzieżowy look, w którym główną rolę grają wzorzyste spodnie. Strzał w dziesiątkę? 

Podobają ci się spodnie w stylu Mariny? Zobacz inne propozycje wzorzystych spodni:

 

6/13
Izabela Janachowska na prezentacji jesiennej ramówki TVN
East News

Na imprezie nie zabrakło także gwiazdy TVN Style, Izabeli Janachowskiej. Tym razem specjalistka od ślubów postawiła na wyrazistą czerwień. Efekt? My jesteśmy na tak! Warto też zauważyć, że celebrytka może się pochwalić naprawdę świetną sylwetką po ciąży. Jesteśmy pod wrażeniem! 

7/13
Dorota Szelągowska na prezentacji jesiennej ramówki TVN
East News

Świetną sylwetką może się także pochwalić Dorota Szelągowska. Celebrytka nie ukrywa, że od dłuższego czasu walczy ze zbędnymi kilogramami. Jej starania opłaciły się. Dorota Szelągowska wygląda świetnie! 

8/13
Joanna Krupa na prezentacji jesiennej ramówki TVN
East News

Na imprezę TVN-u zawitała także Joanna Krupa. Modelka postawiła na dopasowaną kreację, która w piękny sposób uwydatniła jej ciążowe krągłości. Subtelnie i bardzo kobieco!

9/13
Martyna Wojciechowska na prezentacji jesiennej ramówki TVN
East News

Martyna Wojciechowska jak zawsze pozostała wierna czerni. Jak oceniacie jej stylizacje? Czy nie jest zbyt nudno i przewidywalnie? 

10/13
Ewa Drzyzga na prezentacji jesiennej ramówki TVN
East News

Ewa Drzyzga promowała swój program "36,6" ubrana cała na biało!

11/13
Anna Wendzikowska na prezentacji jesiennej ramówki TVN
East News

Anna Wendzikowska postawiła na bardzo młodzieżową stylizację. Jesteście na tak?

12/13
Gwiazdy na prezentacji jesiennej ramówki TVN
East News

Tak prezentowali się prowadzący "Dzień Dobry TVN". Która z par wyglądała najlepiej?

13/13
Gwiazdy na prezentacji jesiennej ramówki TVN
East News

Na prezentacji jesiennej ramówki TVN nie zabrakło również gwiazd programu "MasterChef": Magdy Gessler i Anny Starmach. 

 

Więcej na temat TVN