Marina o Wojtku Szczęsnym

Wojciech Szczęsny wrócił z kwarantanny! Oto jak przywitał go ukochany synek! Co za radość

Marina o Wojtku Szczęsnym

Wojciech Szczęsny w końcu wrócił do rodziny. Po powrocie z kwarantanny przywitała go stęskniona żona oraz synek. Reakcja Liama na widok taty jest bezcenna! 

Wojciech Szczęsny przez ostatnie dwa tygodnie przebywał w izolacji we Włoszech. Kwarantanną została objęta cała drużyna Juventusu, niedługo po tym jak okazało się, że jeden z zawodników (Daniele Rugani) ma koronawirusa. Na szczęście Wojciech wrócił już do swoich najbliższych. 

Zobacz także: Synek Mariny bardzo tęskni za tatą. Nie widzieli się od pięciu tygodni: "Nigdy nie był z dala od taty tak długo"

Flesz ewydanie

Wojciech Szczęsny wrócił z kwarantanny. Tak powitał go Liam

Marina nie kryła swojej tęsknoty za Wojciechem Szczęsnym. Z powodu kwarantanny męża oraz bezpieczeństwa swojego i Liama, wróciła z synkiem do Polski. Nieobecność taty odczuł także Liam: 

Nie widzimy się już z @wojciech.szczesny1 od 5 tygodni, które w rozwoju malucha są tak istotne i przełomowe. Z dnia na dzień rozumie i mówi coraz więcej, np. przed snem: „ Mama, tata w pracy... nie ma. Tatuś tuli tuli tu” 

Na szczęście to już koniec tęsknoty! Wojciech Szczęsny wrócił po odbytej kwarantannie. Jak dowiedział się Plotek.pl, sportowiec wrócił do rodziny 31 marca. Do kraju przyjechał samochodem. 

Marina opublikowała wzruszające nagranie, na którym Liam spotyka tatę po raz pierwszy po długiej rozłące spowodowanej koronawirusem. Malec natychmiastowo rzucił się w objęcia taty! Chyba już dawno nie byli tak szczęśliwi! 

Zobacz także: Wojciech Szczęsny czeka na wyniki testu na koronawirusa. Bramkarz opowiedział o trudnych chwilach: "Każdy chciał stąd uciekać"

Stęskniony Liam wita tatę, który wrócił z kwarantanny. 

Liam wita Wojciecha Szczęsnego, który wrócił z kwarantanny
Instagram

Wojciech Szczęsny po długiej nieobecności spowodowanej kwarantanną znów może cieszyć się bliskością rodziny. 

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny przekazali na WOŚP ponad 40 000 zł
Instagram

Wojciech Szczęsny z synem na meczu Polska-Słowenia
East News

 

Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11