Party Stories
Wojciech Szczęsny zrobił imprezę urodzinową dla Mariny
Instagram
Newsy

Wojciech Szczęsny czeka na wyniki testu na koronawirusa. Bramkarz opowiedział o trudnych chwilach: "Każdy chciał stąd uciekać"

Wojciech Szczęsny jest we Włoszech cały czas na kwarantannie. Jak się czuje?

Wojciech Szczęsny skomentował niepokojące informacje dotyczące epidemii koronawirusa i zdradził, jak zareagował, kiedy dowiedział się, że kolega z jego drużyny jest zarażony groźnym wirusem. Bramkarz prosto z obowiązkowej kwarantanny udzielił wywiadu, w którym opowiedział o trudnej sytuacji we Włoszech. Mąż Mariny przeszedł już badania, ale wciąż czeka na wyniki. Zobaczcie, co powiedział w programie "Foot Truck"!

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Wojciech Szczęsny wierzy, że Włosi poradzą sobie z epidemią

Zaledwie kilka dni temu wszystkie media obiegła wiadomość, że piłkarz Juventusu Turyn jest zarażony koronawirusem. W związku z tym kwarantanną zostali objęci koledzy sportowca z drużyny, a wśród nich znalazł się Wojciech Szczęsny. Ostatnio Marina w jednym z wywiadów przyznała, że martwi się o ukochanego męża. 

Sytuację z koronawirusem traktujemy bardzo poważnie od bardzo dawna, tym bardziej, że nasza rodzina jest rozłączona i czekamy na informacje z kwarantanny Wojtka - modlimy się, by mógł do nas zdrowy wrócić jak najszybciej-Marina mówiła w rozmowie z plotek.pl.

Sportowiec wciąż jest odizolowany od swojej rodziny. Teraz, podczas kwarantanny Wojciech Szczęsny udzielił wywiadu w którym skomentował sytuację w której się znalazł i opowiedział, co dzieje się we Włoszech. Bramkarz nie ukrywa, że chciał wyjechać z Turynu kiedy sytuacja zaczęła wymykać się spod kontroli. 

Każdy zawodnik Juve był przejęty sytuacją, ale paniki nie było. Z kolej ja wciąż czekam na wyniki badań, ale czy będę miał wynik pozytywny czy negatywny, to wiele nie zmienia, bo i tak mam narzuconą kwarantannę domową- Wojciech Szczęsny przyznał w programie "Foot Truck". (...) każdy chciał stąd uciekać, jak tylko się dowiedzieliśmy, że jest taka sytuacja, ale generalnie od klubu mamy nakaz bycia tutaj. Tym bardziej, że nie wiemy kiedy zaczniemy treningi.

A czy według Wojciecha Szczęsnego dwa tygodnie temu Włosi lekceważyli zagrożenie koronawirusem?

Nie, nie podchodzili do tego lekkomyślnie. Od kiedy Lombardia została ogłoszona strefą czerwoną to o korek na ulicy nie musiałem się bać. Już były naprawdę pustki. Było około 70% mniej ludzi na ulicach, było już dziwnie pusto, w tej chwili nie ma nikogo. Wszystkie akcje były o jeden, dwa tygodnie za późno po prostu. Wszystko powinno być wyprzedzone, tak jak to na szczęście było w Polsce. Po to ma być teraz ta kwarantanna, żeby przestało się to rozpowszechniać- mówił w wywiadzie. 

Wojtkowi Szczęsnemu i jego bliskim życzymy dużo zdrowia i siły!

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" musi chodzić do pracy pomimo kwarantanny. Co z jej synem? 

Wojciech Szczęsny jest w trakcie kwarantanny. Kilka dni temu i jego kolegi z drużyny wykryto koronawirusa.

Daniele Rugani Wojciech Szczęsny
East News

Piłkarz w najnowszym wywiadzie opowiedział o kwarantannie.

 

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marina o popularności Wojtka
Newsy
Jak śpiewa Wojtek Szczęsny? Czy usłyszymy go na nowej płycie Mariny? "Wojtuś, sorry..."

Marina i Wojtek Szczęsny bardzo wspierają się w swoich karierach. Piłkarz Juventusu napisał nawet tekst do jednego z utworów gwiazdy piosenki. Na Instagramie często pojawiają się próbki ich wspólnego muzykowania. Czy to oznacza, że artystka zaśpiewa z mężem na swojej nowej płycie?  Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co Marina zdradziła Party.pl na temat głosu Wojtka Szczęsnego. Wpuściłaby go do studia muzycznego? A może woli, żeby skupił się na tym, co robi najlepiej czyli karierze bramkarza we włoskiej drużynie Juventus Turyn? Artystka w zabawny sposób podsumowała ich muzyczną zabawę. Musicie to usłyszeć!  

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny przekazali na WOŚP ponad 40 000 zł
Instagram
Newsy
Wojciech Szczęsny przechodzi kwarantannę i nie może wrócić do żony i syna! Poruszające wyznanie Mariny: "Modlimy się" 
Marina w rozmowie z mediami skomentowała informacje o Wojtku Szczęsnym, który musiał poddać się kwarantannie.

Marina w rozmowie z mediami skomentowała informacje o Wojtku Szczęsnym, który musiał poddać się kwarantannie. Piłkarz  został objęty kwarantanną po tym, jak okazało się, że jego kolega z zespołu Juventus Turyn, Daniele Rugani, jest zarażony koronawirusem. W związku z niepokojącymi informacjami cała drużyna musi przejść dwutygodniową kwarantannę. Jak komentuje to żona bramkarza? Marina martwi się o męża Koronawirus już od kilku miesięcy rozprzestrzenia się po całym świecie. Niestety, 4 marca również w Polsce zdiagnozowano pierwszą zarażoną osobę. Dziś (16 marca) w naszym kraju jest już 156 przypadków koronawirusa - w tym trzy ofiary śmiertelne. Dramatyczne wiadomości docierają do nas również z Włoch, gdzie do tej pory zdiagnozowano ponad 24 tys. przypadków koronawirusa - niestety, zmarło aż 1809 osób.  Teraz wśród osób, które muszą przejść bezwzględną kwarantannę znalazł się Wojciech Szczęsny. Teraz Marina w rozmowie z portalem plotek.pl przyznała, że modli się o ukochanego męża.  Sytuację z koronawirusem traktujemy bardzo poważnie od bardzo dawna, tym bardziej, że nasza rodzina jest rozłączona i czekamy na informacje z kwarantanny Wojtka - modlimy się, by mógł do nas zdrowy wrócić jak najszybciej- artystka przyznała w rozmowie z plotek.pl. Trzymamy kciuki, żeby Wojciech Szczęsny wkrótce mógł wrócić do swojej rodziny, a jego bliskim życzymy dużo siły w tym trudnym dla nich czasie. Przypominamy, że zaledwie kilka dni temu okazało się, że wśród osób zarażonych koronawirusem jest piłkarz Bartosz Bereszyński. Polak jest  jest już siódmym zakażonym piłkarzem Sampdorii Genua. Zobacz także:  Iga Krefft utknęła w Bangkoku przez koronawirusa! Gwiazda "M jak...

Marina o Wojtku Szczęsnym
Newsy
Wojciech Szczęsny wrócił z kwarantanny! Oto jak przywitał go ukochany synek! Co za radość

Wojciech Szczęsny w końcu wrócił do rodziny. Po powrocie z kwarantanny przywitała go stęskniona żona oraz synek. Reakcja Liama na widok taty jest bezcenna!  Wojciech Szczęsny przez ostatnie dwa tygodnie przebywał w izolacji we Włoszech. Kwarantanną została objęta cała drużyna Juventusu, niedługo po tym jak okazało się, że jeden z zawodników (Daniele Rugani) ma koronawirusa. Na szczęście Wojciech wrócił już do swoich najbliższych.  Zobacz także:  Synek Mariny bardzo tęskni za tatą. Nie widzieli się od pięciu tygodni: "Nigdy nie był z dala od taty tak długo" Wojciech Szczęsny wrócił z kwarantanny. Tak powitał go Liam Marina nie kryła swojej tęsknoty za Wojciechem Szczęsnym. Z powodu kwarantanny męża oraz bezpieczeństwa swojego i Liama, wróciła z synkiem do Polski. Nieobecność taty odczuł także Liam:  Nie widzimy się już z @wojciech.szczesny1 od 5 tygodni, które w rozwoju malucha są tak istotne i przełomowe. Z dnia na dzień rozumie i mówi coraz więcej,  np. przed snem: „ Mama, tata w pracy... nie ma. Tatuś tuli tuli tu”  Na szczęście to już koniec tęsknoty! Wojciech Szczęsny wrócił po odbytej kwarantannie. Jak dowiedział się Plotek.pl, sportowiec wrócił do rodziny 31 marca. Do kraju przyjechał samochodem.  Marina opublikowała wzruszające nagranie, na którym Liam spotyka tatę po raz pierwszy po długiej rozłące spowodowanej koronawirusem. Malec natychmiastowo rzucił się w objęcia taty! Chyba już dawno nie byli tak szczęśliwi!  Zobacz także:  Wojciech Szczęsny czeka na wyniki testu na koronawirusa. Bramkarz opowiedział o trudnych chwilach: "Każdy chciał stąd uciekać" Stęskniony Liam wita tatę, który wrócił z kwarantanny.  Wojciech Szczęsny...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner