Wodzianka straciła pracę
ONS/Facebook
Newsy

Wodzianka straciła pracę w Na Językach. Kto ją zastąpi?

Mamy komentarze Zasiewskiej i producenta

Początkowo obecność Wodzianki w show Kuby Wojewódzkiego była odbierana w sposób żartobliwy, ale z czasem dziennikarz uczynił to jednym z najbardziej przykuwających oko momentów programu. Po odejściu Dominiki Zasiewskiej znalazł sposób, żeby zaskakiwać widzów i czasem nawet samego siebie. Przypomnijmy: Kuba zaskoczony nową Wodzianką - to kultowa postać

Zasiewska nie musiała długo szukać pracy, bo zaraz po odejściu od Wojewódzkiego zatrudniła ją do "Na Językach" Agnieszka Szulim, gdzie Dominika nie tylko podawała wodę czy eklerki, ale robiła też subiektywny przegląd kolorowej prasy. Pojawienie się Wodzianki wywoływało różne emocje, ale na pewno wprowadzało trochę humoru. Jej udział w programie dobiegł jednak końca.

Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl w "Na Językach" nie zobaczymy już Wodzianki. W najbliższym odcinku w tej roli zobaczymy Agnieszkę Szulim, która ma pewne doświadczenie w tej kwestii (zobacz: Lateksowa pokojówka u Wojewódzkiego).

Tak, udział Dominiki w programie dobiegł końca. Dlaczego? Wybrała po prostu inny model kariery. W najbliższym odcinku w roli wodzianki wystąpi Agnieszka, a co będzie dalej, tego jeszcze nie wiadomo - potwierdza w rozmowie z nami osoba z produkcji programu.


Zadzwoniliśmy, więc do ex-Wodzianki z pytaniem, co dalej z jej telewizyjną karierą:

- Mam plany. Luzik, nie zginę. Na razie nie mogę nic zdradzić - zdradziła nam Dominika.


Gdzie może jeszcze polewać wodę?

Zobacz: Wodzianka: "Zaczynam treningi do Tańca z Gwiazdami"

Dominika Wodzianka na wakacjach:

Wodzianka w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Wodzianka: Zaczynam treningi do "Tańca z Gwiazdami"
Pierwsza uczestniczka show? Mamy komentarz Dominiki

W ostatnim odcinku show Kuby Wojewódzkiego zabrakło Wodzianki . Zamiast Dominiki w studio pojawiła się Magdalena Cielecka , a w internecie pojawiły się plotki, że nie była to jednorazowa akcja showmana i nie zobaczymy już półnagiej Wodzianki podającej wodę gwiazdom. Przypomnijmy: Kuba ma nową Wodziankę. Zasiewska straciła pracę? Zasiewska była ulubienicą Wojewódzkiego, więc wydawało się, że ojciec jej medialnej kariery nie pozbawi jej pracy. Co na to sama Dominika? W rozmowie z AfterParty.pl potwierdziła, że na razie nie zobaczymy jej w programie Kuby, ale być może wróci na antenę. Spowodowane jest to... rozpoczęciem treningów do wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami" - przynajmniej tak twierdzi sama Zasiewska. Jeśli wierzyć słowom Wodzianki, jest ona pierwszą potwierdzoną uczestniczką oczekiwanego show. Warto jednak pamiętać, że ulubienica Kuby lubi droczyć się z mediami, więc jej zapowiedź trzeba traktować raczej z przymrużeniem oka . To prawda - na razie nie będzie mnie w programie Kuby. Dlaczego? Zaczynam treningi do "Tańca z Gwiazdami". Na razie nic więcej na ten temat nie chcę mówić - zdradziła w rozmowie z AfterParty.pl Dominika. Wodzianka w "Tańcu z Gwiazdami" to dobry wybór producentów? Lepsza niż Natalia Siwiec? Zobacz: Agnieszka Szulim poprowadzi "Taniec z gwiazdami"? Ma poważną konkurcję Dominika Wodzianka na wakacjach:

Komentarz Wojewódzkiego w sprawie Wodzianki
ONS
Newsy
Wojewódzki odpiera zarzuty Wodzianki. Mamy oficjalny komentarz TVN
Kuba naprawdę zwolnił ją z powodu ciąży?

Kariera Dominiki Zasiewskiej w polskim show-biznesie była błyskawiczna. Zasłynęła jako Wodzianka w programie Kuby Wojewódzkiego , ale gwiazdor postanowił pożegnać się z nią jesienią zeszłego roku, co dla wielu było dużym zaskoczeniem. Dominika w ostrych słowach opowiedziała o kulisach rozstania w programie "Na Językach". Przypomnijmy: Zasiewska oskarża Wojewódzkiego w programie Szulim. Dostało się też nowej Wodziance Wypowiedź Zasiewskiej wywołała sporo kontrowersji i choć celebrytka znana jest z tego, że rzadko zachowuje powagę i wygłasza różne teorie, to internauci trochę się oburzyli przedstawioną przez nią historią. W komentarzach zarzucali Wojewódzkiemu, że postąpił nie fair, a ciąża Dominiki nie powinna być powodem do tego, żeby ją zwolnić. O komentarz w tej sprawie postanowiliśmy poprosić produkcję programu, która w nadesłanym oświadczeniu informuje, że w momencie rozwiązania umowy z Wodzianką, nie byli świadomi jej stanu.   Ani Kuba Wojewódzki, ani producent programu nie byli na początku września 2013 r., czyli w momencie podejmowania decyzji o rozstaniu z Dominiką Zasiewską, świadomi tego, że jest w ciąży. Produkcja postanowiła po prostu zmienić nieco konwencję epizodu z Wodzianką, tak, by była ciągle zaskakująca i ciekawa dla widza. Stad pomysł na cotygodniowe różne Wodzianki (były wśród nich Agnieszka Szulim, Maria Czubaszek, Anna Mucha, Magdalena Cielecka), a w końcu ogłoszenie konkursu na nową twarz, w której wygrała Sonia Wesołowska - komentuje dla AfterParty.pl Lidia Zagórska z PR TVN. Myślicie, że Zasiewska wróci jeszcze kiedyś do show w roli Wodzianki czy drzwi do tego programu są już dla niej zamknięte? Zobacz: Wodzianka chwali się sporym ciążowym brzuszkiem   Wodzianka na wakacjach:

Nowa Wodzianka u Kuby Wojewódzkiego
ONS
Newsy
Oto kandydatki do roli nowej Wodzianki. Która powinna wygrać?
Wybrał je sam Kuba Wojewódzki

Program Kuby Wojewódzkiego to nie tylko kontrowersyjne rozmowy i znani goście, ale też uwielbiana przez męską część publiczności Wodzianka . Tradycyjnie w tej roli widywaliśmy Dominikę Zasiewską , która w ten sposób rozpoczęła swoją karierę na salonach. Zasiewska jednak odeszła z programu. Przypomnijmy: "Zostałam pożegnana z pompą. Cztery dni dochodziłam do siebie" w ostatnich kilku odcinkach tego sezonu w roli Wodzianki występowały zaproszone gwiazdy. Wodę podawały m.in. Agnieszka Szulim , Maria Czubaszek czy nawet ciężarna Anna Mucha . Kogo zobaczymy po zimowej przerwie? Wojewódzki postanowił rozpisać casting i na jego stronie internetowej potencjalne kandydatki mogą wysyłać swoje zgłoszenia - okraszone oczywiście odpowiednimi zdjęciami. Tymczasem na Facebooku Kuby pojawiły się fotki seksownych i mokrych modelek. Najwyraźniej dziennikarz ma już swoje typy... Rola Wodzianki w programie Kuby to szansa na karierę w show-biznesie. Skusiłybyście się? Zobacz: Takiej Wodzianki u Wojewódzkiego nie spodziewał się nikt     Anna Mucha jako Wodzianka u Kuby Wojewódzkiego:

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner