Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Książę Harry i książę William
East News
Newsy

William i Harry wydali wspólne oświadczenie! "To obraźliwe i szkodliwe". Padły mocne słowa

Książę Harry i książę William zdecydowali się zabrać głos. Padły mocne słowa!

W mediach, po oficjalnym ogłoszeniu decyzji o odejściu z rodziny królewskiej Meghan Markle i księcia Harry'ego, zaczęły pojawiać się plotki, jakoby książę Harry i William mieliby być w złych relacjach. Co więcej, pojawiły się również spekulacje dotyczące "znęcania się" Williama nad Harrym.

Bracia powiedzieli "dość tego!". Ich oświadczenie zostało opublikowane na Twitterze przez dziennikarkę "Daily Mail". Padły w nim mocne słowa. Przeczytacie poniżej!

Meghan Markle cierpi na poważną chorobę?! Fani martwią się o jej zdrowie

Oświadczenie Harry'ego i Williama

Pomimo wyraźnego dementowania, nieprawdziwa informacja na temat relacji księcia Sussex i księcia Cambridge dostała się do mediów. Dla braci, dla których sprawy zdrowia psychicznego są tak ważne, użycie tak podburzającej narracji jest obraźliwe i szkodliwe - możemy przeczytać na Twitterze.

Myślicie, że książę Harry i książę William rzeczywiście żyją dalej w dobrych relacjach? Tak przynajmniej twierdzą oficjalnie. Ale jaka jest prawda?

Zobacz także: Znana polska dziennikarka ostro o Meghan i Harrym: "Para niezbyt ogarniętych, królewskich nierobów!"

Książę Harry i książę William utrzymują, że ich relacje wcale się nie popsuły. Myślicie, że to prawda?

Meghan Markle i książę Harry
EastNews

Meghan Markle i książę Harry zaskoczyli wszystkich swoją decyzją o odejściu z rodziny królewskiej. Swoje oficjalne oświadczenie wydali na Instagramie.

Zobacz także: Szokujące oświadczenie Harry'ego i Meghan! Wycofują się z rodziny królewskiej! Brytyjczycy wściekli na Meghan!

Po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji postanowiliśmy w tym roku dokonać zmiany. Zamierzamy wycofać się jako „starsi” członkowie rodziny królewskiej”. Zamierzamy pracować, by stać się niezależnym finansowo, a jednocześnie nadal w pełni wspierać Jej Królewską Mość Królową. Planujemy teraz spędzać czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną, nadal szanując nasz obowiązek wobec Królowej i Wspólnoty Narodów - napisali na Instagramie Meghan i Harry.

Po wydanym oświadczeniu fala hejtu wylała się głównie na Meghan Markle. Zdaniem fanów rodziny królewskiej, to ona wpłynęła na podjęcie takiej decyzji.

Meghan Markle wpadka z Photoshopem na świątecznej kartce

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Meghan Markle i książę Harry na dyskusji o równouprawnieniu
EastNews
Newsy
Meghan Markle wraca do aktorstwa!? Podpisała już intratny kontrakt!
Meghan Markle wraca do aktorstwa!? Podpisała już intratny kontrakt!

Kilka dni temu media obiegła szokująca informacja! Księżna Meghan i książę Harry ogłosili swoją rezygnację z pełnienia ważnych ról w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ta wiadomość zszokowała nie tylko Brytyjczyków, ale przede wszystkim królową Elżbietę II .  Fani brytyjskiej rodziny królewskiej uważają, że do podjęcia tej kontrowersyjnej decyzji skłoniła księcia Harry'ego właśnie jego żona. Twierdzą nawet, że jest to jej zemsta na rodzinie królewskiej i Brytyjczykach za krytykowanie jej. Nie jest tajemnicą, że Meghan ciężko znosiła także rozstanie z aktorstwem. Teraz jednak wszystko może się zmienić! Według doniesień "The Times", Meghan Markle rzekomo już zdążyła podpisać intratny kontrakt! Czy księżna zamierza wrócić do aktorstwa?  Zobacz także:   To książę Karol wyrzucił Meghan i Harrego z rodziny królewskiej? Teraz chce odciąć ich od pieniędzy?! Meghan Markle wraca do aktorstwa? Oświadczenie książęcej pary wzbudziło prawdziwą sensację na całym świecie! Takiego kroku ze strony Meghan i Harry'ego nie spodziewał się chyba nikt. Para zdecydowała się zrezygnować z funkcji starszych członków rodziny królewskiej, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.  Po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji postanowiliśmy w tym roku dokonać zmiany. Zamierzamy wycofać się jako „starsi” członkowie rodziny królewskiej”. Zamierzamy pracować, by stać się niezależnym finansowo, a jednocześnie nadal w pełni wspierać Jej Królewską Mość Królową. Planujemy teraz spędzać czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną, nadal szanując nasz obowiązek wobec Królowej i Wspólnoty Narodów - czytamy w oświadczeniu Meghan i...

Meghan Markle w czerwonym płaszczu z księciem Harrym
East News
Newsy
Meghan Markle i książę Harry nie mogli wyjechać w podróż poślubną przez... księcia Williama?
Meghan Markle i książę Harry nie mogli wyjechać w podróż poślubną przez... księcia Williama?

O spięciach między Meghan Markle , księciem Harrym a księżną Kate i księciem Williamem mówi się od dawna. Jak dotąd zdecydowanie więcej pisano o niechęci, jaką żywią do siebie księżne - Meghan i Kate. Według tych doniesień, obie się nie znoszą i nieustannie kłócą. Szybko jednak się okazało, że nie ma w tym wiele prawdy, a konflikt może leżeć po stronie braci - księcia Harry'ego i księcia Williama! Choć trudno w to uwierzyć, mają oni ze sobą słaby kontakt i wolą się unikać. Do tego za kulisami mówi się, że książę Harry chciałby zająć miejsce Williama ! Być może dotarły już do niego te plotki, bo jak się okazuje... zepsuł miesiąc miodowy Meghan i Harry'ego.  Co z miesiącem miodowym Meghan i Harry'ego Tuż po wyjątkowym ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle książę Karol obchodził swoje 70. urodziny. Oczywiście to ważna uroczystość, jednak można podejrzewać, że książę nie miałby żalu do swojego młodszego syna, gdyby ten wybrał wyjazd w podróż poślubną ze swoją żoną. Do podróży jednak nie doszło i to nie ze względu na Karola czy decyzję Harry'ego, a przez... Williama. Książę William uznał ponoć, że ma dość wykonywania wszystkich obowiązków i część z nich musi przejść książę Harry. Właśnie dlatego książęca para od razu po ślubie rzuciła się w wir pracy, o czym można dowiedzieć się z dokumentu "Harry i Meghan: Pierwsze 100 dni".  Myślę, że powodem, dla którego biedna Meghan poszła od razu do pracy w pełnym wymiarze godzin, jest to, że Harry musiał wziąć na siebie trochę obowiązków. Książę William był zmęczony wykonywaniem całej roboty – powiedziała dziennikarka Helen Kiran-Taylor. Parze na szczęście udało się wyjechać w innym terminie w...

Meghan i Kate
East News
Newsy
Meghan Markle znów doprowadziła księżną Kate do łez! Wiemy, jak wyglądało ich pierwsze spotkanie po porodzie!
Meghan Markle znów doprowadziła księżną Kate do łez! Wiemy, jak wyglądało ich pierwsze spotkanie po porodzie!

O trudnych relacjach między Meghan Markle a  księżną Kate plotkuje się od dawna. Zaraz po ślubie hollywoodzkiej aktorki i księcia Harry'ego media informowały, że żona księcia Williama jest zazdrosna o popularność swojej szwagierki. Kilka miesięcy temu na jaw wyszły nowe fakty, które miały świadczyć o tym, że Meghan jeszcze zanim weszła do rodziny królewskiej pokazała Kate, że ma naprawdę trudny charakter. Podczas przygotowań do ślubu z Harrym doszło do nieprzyjemnego spotkania Meghan i Kate, z którego żona księcia Williama  wyszła z płaczem. Teraz Meghan znów doprowadziła Kate do łez! Nie uwierzycie, co zrobiła żona księcia Harry'ego! Książę Harry musiał przepraszać za zachowanie Meghan Zaledwie kilka dni temu Meghan Markle i książę Harry  zostali rodzicami.  Syn książęcej pary urodził się dokładnie 6 maja o godzinie 5.26. Dwa dni później świat poznał małego Archiego. Jak donoszą brytyjskie media, William i Kate musili długo czekać na pierwsze spotkanie z synem Harry'ego i Meghan. Okazuje się, że dopiero w miniony wtorek mieli okazję poznać nowego członka rodziny... Magazyn "In Touch" informuje jednak, że rodzinne spotkanie trwało zaledwie pięć minut. Dlaczego? Okazuje się, że Meghan znów doprowadziła Kate do łez! Książę Harry musiał przepraszać za zachowanie swojej żony. Meghan nie chciała dać Kate potrzymać na rękach Archiego, przez co księżna Cambridge się popłakała. William i jego żona wyszli po pięciu minutach. Harry musiał zadzwonić do Kate z przeprosinami - donosi magazyn.  Wydaje się więc, że relacje między Meghan i Kate są coraz bardziej napięte. Waszym zdaniem Meghan przesadziła? Księżna Kate wyszła z płaczem ze spotkania z Meghan. Meghan przesadziła?  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner