Wiktoria Gąsiewska
Instagram

Wiktoria Gąsiewska znów eksperymentuje z włosami! Ale ten kolor...

Wiktoria Gąsiewska
Instagram

Wiktoria Gąsiewska słynie ze swoich pięknych długich włosów. I pewnie zdecydowana większość fanów nie wyobraża sobie tej aktorki w innej fryzurze. Jednak co jakiś czas gwiazda zaskakuje obserwujących jej profile na social mediach śmiałymi eksperymentami na głowie -  jak kilka dni temu, gdy wystąpiła w różowych i zdecydowanie krótszych włosach.

Teraz znów pokazała fanom zaskakującą fryzurę. Szczególnie jej kolor może wywoływać kontrowersje. Pasuje jej? Zobaczcie sami.

Zobacz także: Jak dwie krople wody! Wiktoria Gąsiewska pokazała piękną mamę

Wiktoria Gąsiewska i białe włosy?

Na Instagramie aktorki Rodzinki.pl pojawiły się nowe zdjęcia Wiktorii. Sporo emocji wzbudziło to, w zupełnie nowym kolorze na głowie, a do tego z grzywką.

Wiktoria Gąsiewska w peruce na Instagramie
Instagram

Jak Wam się podoba gwiazda?

Oczywiście to tylko peruka. Ale siwy, a właściwie niemal biały kolor jest rzeczywiście od jakiegoś czasu hitem. Pasuje Wiktorii?

Wiktoria Gąsiewska jest jedną z najbardziej rozchwytywanych młodych gwiazd. Od dwóch lat związana jest z kolegą z planu Rodzinki.pl, Adamem Zdrójkowskim. Choć pod koniec ubiegłego roku w mediach pojawiły się informacje, że para przechodzi kryzys, Wiktora i Adam nadal są razem. W ubiegłym tygodniu pojawili się na imprezie TVP!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na Wielkim Teście TVP
East News

Zobacz także: Ten rok będzie należał do niej! Znamy wielkie plany Wiktorii Gąsiewskiej. Adam jest z niej dumny!

Więcej na temat Wiktoria Gąsiewska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51