Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w Pradze
Instagram
TYLKO U NAS!

Wiemy, dlaczego Wiktoria Gąsiewska dała ostatnią szansę Adamowi Zdrójkowskiemu!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zażegnali kryzys. Dlaczego aktorka zdecydowała się dać ostatnią szansę ukochanemu?

Nie są już razem! Ta wiadomość kilka tygodni temu zelektryzowała fanów Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego. I rzeczywiście coś było na rzeczy, bo para przestała dodawać jakiekolwiek swoje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Widać było, że w ich relacji rzeczywiście coś się zmieniło. Dodatkowo do mediów przeciekła informacja dotycząca poważnej awantury, do jakiej doszło między Wiktorią a Adamem na planie „Rodzinki.pl”. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski długo milczeli na ten temat.

Uważaj, na kogo się otwierasz. Tylko kilka osób rzeczywiście się przejmuje, reszta jest po prostu ciekawa - napisała tajemniczo Wiktoriana Instagramie.

Wszyscy zastanawiali się, co się naprawdę dzieje w związku Wiktorii i Adama. Presja mediów była tak duża, że wreszcie aktor zdecydował się skomentować całą sytuację.

Na razie się nie rozstaliśmy. O to możecie być spokojni – uspokoił fanów Adam Zdrójkowski.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wrócą do siebie? Basia Kurdej-Szatan komentuje rozstanie pary!

Dlaczego Wiktoria Gąsiewska wybaczyła Adamowi Zdrójkowskiemu?

Jak czytamy w „Party”, para rzeczywiście rozstała się na jakiś czas, ale zażegnała już kryzys. Co ciekawe, Wiktoria długo zastanawiała się, czy dać ukochanemu ostatnią szansę. Podobno przez kilka tygodni ignorowała jego telefony i prośby o spotkanie... Miała złamane serce, ale gdy złe emocje nieco ogasły, uczucie zwyciężyło!

Wiktoria była długo nieugięta. Ale Zdrójkowski stanął na głowie i wreszcie przekonał ukochaną, żeby dała mu szansę – powiedziała w rozmowie z „Party” osoba z otoczenia pary.


Na razie Wiktoria i Adam walczą, by ich związek wrócił na dawny tor. Doszli do wniosku, że dobrze zrobiłby im wspólny urlop, dlatego postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym. Na początku stycznia pojadą w góry kręcić kolejne odcinki serialu „Rodzinka.pl”, ale planują przedłużyć pobyt i spędzić czas tylko we dwoje.

Więcej o Wiktorii Gąsiewskiej i Adamie Zdrójkowskim przeczytasz w nowym "Party".

Doda na okładce Party

Wiktoria i Adam zażegnali kryzys w swoim związku.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przytulają się
Instagram

Mamy nadzieję, że na długo!

Wiktoria Gąsiewska w sukience Sugarfree, Daisy, 249 zł

 

Zobacz także
Wiktoria Gąsiewska

Jak dwie krople wody! Wiktoria Gąsiewska pokazała piękną mamę

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na planie "Dance, dance, dance"

Adam Zdrójkowski oświadczył się Wiktorii Gąsiewskiej? Mamy komentarz aktora!

 

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska, uczestnicy "Dance, dance, dance"
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
Dlaczego Adam Zdrójkowski tańczył o niebo lepiej w "Dance Dance Dance" niż w "Tańcu z Gwiazdami"?
Dlaczego Adam Zdrójkowski tańczył o niebo lepiej w "Dance Dance Dance" niż w "Tańcu z Gwiazdami"?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska wygrali pierwszą edycję tanecznego show " Dance dance dance ". W jednym z odcinków show juror, Robert Kupisz zauważył, że Adam znacznie lepiej sobie radzi w tym programie niż w "Tańcu z Gwiazdami'.  Party.pl zapytało Basię Kurdej-Szatan dlaczego aktor teraz tańczył dużo lepiej niż w poprzednim programie tanecznym? Nie uwierzycie, jaką teorię ma prowadząca "Dance dance dance". Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, jak Kurdej-Szatan podsumowała "Taniec z Gwiazdami"! Zobacz także :  Brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego zniknął z show-biznesu, dlaczego?    

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na planie "Dance, dance, dance"
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
Newsy
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się? Pojawił się wymowny komentarz aktora!
O kryzysie w związku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego jest głośno od dłuższego czasu. Nadal są razem?

Już od kilku tygodni media informują o kryzysie w związku  Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego . Na Instagramie aktorki pojawił się wymowny wpis, w którym podkreśla, że nie wszystkim można ufać:  Uważaj, na kogo się otwierasz. Tylko kilka osób rzeczywiście się przejmuje, reszta jest po prostu ciekawa - napisała na Instagramie.  Co więcej, w mediach społecznościowych przestali dodawać swoje wspólne zdjęcia pełne czułości. Widać, że w ich relacji coś się zmieniło. Do tego dochodzą niepokojące informacje, które aktor serialu "Rodzinka.pl" w końcu skomentował. O co chodzi? Dowiecie się tego z naszej galerii! 

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na planie "Dance, dance, dance"
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
Newsy
Zdrójkowski pokłócił się z Gąsiewską na treningu do "Dance..."! O co poszło?
Zdrójkowski pokłócił się z Gąsiewską na treningu do "Dance..."! O co poszło?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Już od dawna zakochani budzą ogromne emocje, a teraz dodatkowo podbijają serca widzów swoim udziałem w show "Dance, Dance, Dance". Ich występy podobają się tak bardzo, że Adam i Wiktoria przeszli właśnie do ćwiećfinału. Trzeba przyznać, że emocje w show są już coraz większe, tak ja i konkurencja. W ćwierćfinale "Dance, Dance, Dance" zobaczymy bowiem najlepsze pary obok Adama i Wiktorii: Kasię Dziurską i emila Grankowskiego, a także Patricię i Victorię Kazadi. Nic więc dziwnego, że Wiktorii Gąsiewskiej i Adamowi Zdrójkowskiemu zaczynają już puszczać nerwy. W końcu na scenie oboje chcą wypaść jak najlepiej, żeby przejść do finału. Adam Zdrójkowski pokłócił się z Wiktorią Gąsiewską Na ostatnim treningu do nowego odcinka "Dance, Dance, Dance" Adam Zdrójkowski pokłócił się ze swoją ukochaną. Para uczyła się nowej choreografii i aktor zdenerwował się na swoją dziewczynę, że cały czas się myliła. Puszczaj, puszczaj. Ty no czekaj, zaraz mi ramie pójdzie, jak będziesz tak pajacować – powiedział Zdrójkowski. Wiktoria próbowała rozładować atmosferę. Misiek, ja się boje że ty mnie puścisz. Wiesz, że się muszę tego nauczyć – mówiła Gąsiewska. Dobrze, przecież ja cię trzymam. Ty lecisz jak głaz jakiś. Nie ta noga! – powiedział Zdrójkowski. Z pewnością nerwy nie pomagają parze w treningach, ale nie da się ukryć, że zarówno Adam, jak i Wiktoria są zdeterminowani, żeby wypaść jak najlepiej. Myślicie, że znajdą się w finale show?   Zobaczcie nagranie z treningu pary:   Wiktoria Gąsiewska i Adam...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner