Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w Pradze
Instagram
TYLKO U NAS!

Wiemy, dlaczego Wiktoria Gąsiewska dała ostatnią szansę Adamowi Zdrójkowskiemu!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w Pradze
Instagram

Nie są już razem! Ta wiadomość kilka tygodni temu zelektryzowała fanów Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego. I rzeczywiście coś było na rzeczy, bo para przestała dodawać jakiekolwiek swoje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Widać było, że w ich relacji rzeczywiście coś się zmieniło. Dodatkowo do mediów przeciekła informacja dotycząca poważnej awantury, do jakiej doszło między Wiktorią a Adamem na planie „Rodzinki.pl”. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski długo milczeli na ten temat.

Uważaj, na kogo się otwierasz. Tylko kilka osób rzeczywiście się przejmuje, reszta jest po prostu ciekawa - napisała tajemniczo Wiktoriana Instagramie.

Wszyscy zastanawiali się, co się naprawdę dzieje w związku Wiktorii i Adama. Presja mediów była tak duża, że wreszcie aktor zdecydował się skomentować całą sytuację.

Na razie się nie rozstaliśmy. O to możecie być spokojni – uspokoił fanów Adam Zdrójkowski.

Dlaczego Wiktoria Gąsiewska wybaczyła Adamowi Zdrójkowskiemu?

Jak czytamy w „Party”, para rzeczywiście rozstała się na jakiś czas, ale zażegnała już kryzys. Co ciekawe, Wiktoria długo zastanawiała się, czy dać ukochanemu ostatnią szansę. Podobno przez kilka tygodni ignorowała jego telefony i prośby o spotkanie... Miała złamane serce, ale gdy złe emocje nieco ogasły, uczucie zwyciężyło!

Wiktoria była długo nieugięta. Ale Zdrójkowski stanął na głowie i wreszcie przekonał ukochaną, żeby dała mu szansę – powiedziała w rozmowie z „Party” osoba z otoczenia pary.


Na razie Wiktoria i Adam walczą, by ich związek wrócił na dawny tor. Doszli do wniosku, że dobrze zrobiłby im wspólny urlop, dlatego postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym. Na początku stycznia pojadą w góry kręcić kolejne odcinki serialu „Rodzinka.pl”, ale planują przedłużyć pobyt i spędzić czas tylko we dwoje.

Więcej o Wiktorii Gąsiewskiej i Adamie Zdrójkowskim przeczytasz w nowym "Party".

Doda na okładce Party

Wiktoria i Adam zażegnali kryzys w swoim związku.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przytulają się
Instagram

Mamy nadzieję, że na długo!

Wiktoria Gąsiewska w sukience Sugarfree, Daisy, 249 zł

 

 

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08