Marta Manowska, seniorzy, Sanatorium Miłości Wiesia z Sanatorium miłości wystąpiła w programie Nieoczekiwana zmiana? Wiesława Kwiatek z Sanatorium szuka żony Sanatorium miłości - uczestniczki z Martą Manowską
Sanatorium miłości - uczestniczki z Martą Manowską
Mat. prasowe
Zobacz, co zdradziła!
1/4
Marta Manowska, seniorzy, Sanatorium Miłości
eastnews

 

Wiesia z "Sanatorium miłości" skomentowała zamieszkanie wokół swojego udziału w programie TVP! Kilka dni temu w sieci zrobiło się naprawdę gorąco - wszystko przez jedną z uczestniczek nowego show prowadzonego przez Martę Manowską. W minioną niedzielę fani zauważyli bowiem, że kilka miesięcy wcześniej Wiesia wystąpiła w programie "Nieoczekiwana zmiana" w Polsat Cafe. Szybko okazało się również, że Wiesia ma całkiem spore doświadczenie aktorskie! Internauci pisali wprost, że czują się oszukani i podejrzewali, że kobieta tylko gra rolę kuracjuszki w "Sanatorium miłości". 

 

Wszystko jest wyreżyserowane- pisali fani programu TVP. 

 

Teraz Wiesława skomentowała oskarżenia internautów! Dlaczego wzięła udział w programie "Sanatorium miłości"? Szczegóły na następnej stronie!

Zobacz także: Dopiero zaczęliście się spotykać – trzymaj się 7 żelaznych zasad

2/4
Wiesia z Sanatorium miłości wystąpiła w programie Nieoczekiwana zmiana?
screen Facebook Sanatorium miłości

W miniony weekend na fanpage'u "Sanatorium miłości" na Facebooku pojawiły się zdjęcia Wiesi, która wystąpiła w programie "Nieoczekiwana zmiana" w Polsat Cafe. Internauci poczuli się oszukani! 

Jak całą sytuację komentuje Wiesia? Czy w "Sanatorium miłości" tylko udaje, że jest samotna i szuka wielkiej miłości? Co mówi o swoim udziale w innych programach? Odpowiedź na następnej stronie!

 

Zobacz także: Związek na odległość. Czy wirtualna miłość ma szanse na przetrwanie?

3/4
Wiesława Kwiatek z Sanatorium szuka żony

 

Portal plotek.pl poprosił Wiesię o komentarz. Co odpisała uczestniczka "Sanatorium miłości"? 

Dobry żart! Gdybym była podstawiona widzowie od razu by to wyczuli. A program nie miał by takiego rekordu oglądalności. Ludzie nie lubią kłamstwa, a ja zgłosiłam się do "Sanatorium miłości" z potrzeby serca. Jako aktorka i epizodystka pracuję od czasu do czasu. Tak dorabiam do emerytury- zapewniła w rozmowie z portalem.

4/4
Sanatorium miłości - uczestniczki z Martą Manowską
Mat. prasowe

Oglądacie "Sanatorium miłości"? Myślicie, że Wiesia znajdzie miłość w programie TVP?

Zobacz także: Wiesia z "Sanatorium miłości" tajemniczo o mężczyznach... Czy znalazła tego jedynego?

Więcej na temat Sanatorium miłości