Marcin Prokop, Grażyna Torbicka i Krzysztof Ibisz poprowadzą XVII Charytatywny Bal Dziennikarzy. Impreza odbędzie się 23 stycznia 2016 roku w Auli Dużej Politechniki Warszawskiej. Dziennikarze łączą siły w słusznej sprawie!

Reklama

XVII Charytatywny Bal Dziennikarzy

To już kolejna edycja balu, który jednoczy środowisko dziennikarskie w szczytnym celu. Dochód przeznaczony zostanie dla podopiecznych Fundacji „Dorastaj z Nami” wspierającej osierocone dzieci funkcjonariuszy publicznych, Fundacji „Po Drugie” otaczającej opieką młodzież zagrożoną wykluczeniem społecznym, Fundacji Polsat i Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Prowadzący imprezę, podkreślają, że będzie to dla nich wielki zaszczyt, móc firmować swoimi nazwiskami tak ważne wydarzenie.

Bal wspieram już od lat. Przyświeca mu szczytny charytatywny cel i zawsze z radością wspieramy tego typu inicjatywy - powiedziała Grażyna Torbicka.

Jej entuzjazm podziela również Krzysztof Ibisz:

Podjęcie tej inicjatywy w znakomitym gronie tych, którzy opisują i tłumaczą świat, to dla mnie zaszczyt. Wspaniale będzie spotkać się, zapominając o tym, że czasami ze sobą konkurujemy, a przy tym zrobić coś dobrego dla innych.

Marcin Prokop również cieszy się na myśl o pomocy dzieciom:

Najważniejszy jest jednak cel Balu, czyli pomoc dzieciakom, którym życie rozdało nie najlepsze karty i to z myślą o nich przyjąłem zaproszenie do udziału w tym przedsięwzięciu.

Brawo, popieramy takie inicjatywy!

Zobacz także

Zobacz też: Marcin Prokop o tym co polscy mężczyźni mają wspólnego z koreańskimi... Lubią pić! WIDEO

Grażyna Torbicka

Marcin Prokop

Reklama

Krzysztof Ibisz

Reklama
Reklama
Reklama