księżna Meghan, Archie, książę Harry
EastNews

Wiemy, kiedy odbędzie się chrzest Archiego! Meghan i Harry podjęli zaskakującą decyzję w sprawie uroczystości

księżna Meghan, Archie, książę Harry
EastNews

Już w najbliższy weekend odbędzie się chrzest pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego! Syn książęcej pary przyszedł na świat 6 maja br. Dwa dni później szczęśliwi rodzice pokazali światu małego Archiego.

To magia, to jest naprawdę wspaniałe. Mam przy sobie dwóch najlepszych mężczyzn i jestem bardzo szczęśliwa - Meghan mówiła przed kamerami. 

Od chwili narodzin chłopca Meghan i książę Harry bardzo rzadko pokazywali się publicznie, dlatego teraz wszyscy z niecierpliwością czekali na chrzciny chłopca - wtedy moglibyśmy zobaczyć syna księcia Harry'ego. Niestety, teraz zagraniczne media donoszą, że Harry i Meghan zdecydowali, że uroczystość będzie miała charakter prywatny! Co to oznacza? Że media nie zostaną zaproszone na chrzest Archiego!

Meghan i Harry nie chcą być jak Kate i William

Chrzciny dzieci księżnej Kate i księcia Williama zawsze miały charakter oficjalny, a zdjęcia królewskiej rodziny szybko obiegały media na całym świecie. Niestety, w przypadku dziecka Meghan i Harry'ego będzie zupełnie inaczej! Jak informują zagraniczne media, chrzciny Archiego są zaplanowane na najbliższy weekend i nie pojawią się na nich dziennikarze. Uroczystość ma się odbyć w kaplicy na zamku w Windsorze, gdzie Meghan i Harry brali ślub i gdzie w przeszłości został ochrzczony książę Harry. W uroczystości wezmą udział jedynie najbliżsi książęcej pary - wciąż nie wiadomo, kogo Meghan i Harry wybrali na rodziców chrzestnych Archiego. Wiadomo jednak, że na chrzcinach zabraknie królowej Elżbiety! Królowa w tym terminie ma inne zobowiązania, ale to nie pierwszy raz, kiedy monarchini nie pojawi się na chrzcie członka rodziny królewskiej - tak też było podczas chrzcin najmłodszego dziecka księżnej Kate i księcia Williama. 

Niestety, Meghan i Harry podjęli decyzję, że nie zaproszą mediów na uroczystość, a to może nie spodobać się Brytyjczykom, którzy zaledwie kilka dni temu dowiedzieli się, że książęca para wydała 2,5 mln funtów na remont swojego domu! Cała kwota pochodziła z funduszu rodziny królewskiej, czyli pieniędzy podatników, którzy teraz nie będą mogli zobaczyć relacji z chrzcin Archiego. 

Jesteście zaskoczeni decyzję Meghan i Harry'ego? Jak widać książęca para wszystko robi inaczej niż Kate i William. Waszym zdaniem Meghan i Harry powinni zaprosić media na chrzciny Archiego? 

Jest jednak nadzieja, że książęca para opublikuje kilka zdjęć z uroczystości na swoim profilu na Instagramie. 

Meghan i Harry za kilka dni ochrzczą Archiego.

królowa Elżbieta II, Meghan Markle, archie
instagram

Książęca para zdecydowała, że uroczystość będzie miała prywatny charakter.

Meghan markle na urodzinach bez syna, Archiego. Co się z nim stało?

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44