Książę Harry w granatowej marynarce
East News

Wiemy, jaka jest wymarzona praca księcia Harry'ego! Czy ma na nią szanse? 

Książę Harry w granatowej marynarce
East News

Książę Harry i Meghan Markle na początku stycznia zrezygnowali ze swoich królewskich obowiązków. Zakomunikowali, że chcą dzielić swoje życie pomiędzy Wielką Brytanię a Amerykę. Pałac Buckingham wyraził na to zgodę, po wcześniejszym zwołaniu spotkania kryzysowego w tej sprawie.

Książętom Sussex zależało na spokojnym życiu oraz niezależności finansowej. Dziś media na całym świecie zastanawiają się, czym będą się zajmować. O ile Meghan Markle prawdopodobnie wróci do aktorstwa, to zajęcie księcia Harry'ego jest nie do końca łatwe do przewidzenia.

Książę Harry zdradził jednak czym chciałby się zajmować! Ale czy to w ogóle jest dla niego realne? 

Zobacz także: Nowy dom Meghan i Harry'ego w Kanadzie to willa za 21 milionów. Widok z salonu robi największe wrażenie!

Wymarzona praca księcia Harry'ego

Odkąd książę Harry i Meghan Markle ogłosili swoje odejście od rodziny królewskiej i chęć niezależności finansowej, media prześcigają się w wymyślaniu przyszłych zawodów dla księcia i jego małżonki. 

"The Sun" przybliża wypowiedź Rebbeki English dla "Daily Maila", która spotkała się z księciem w Południowej Afryce w 2006 roku. Okazuje się,  że Harry już wtedy przejawiał chęć życia z dala od rodziny królewskiej, marząc o bardzo przyziemnej pracy:  

Chciałbym po prostu pracować jako przewodnik, wiesz? Iść do buszu i być sobą. Mieć kontakt z naturą.  

Wyobrażacie sobie Harry'ego w roli przewodnika w amerykańskich parkach narodowych? Czy wnuk Elżbiety II ma w ogóle szanse na podjęcie normalnej pracy, która nie będzie wywoływała sensacji? 

W obecnej sytuacji zarówno Harry'emu jak i Meghan trudno będzie zachować prywatność, szczególnie teraz, kiedy ich decyzją żyją media na całym świecie. Od ogłoszenia ich odejścia minęło zaledwie kilka tygodni, a Harry już wydał ostrzeżenie paparazzim fotografującym jego oraz jego małżonkę. Wbrew pozorom trudno będzie wieść normalne i anonimowe życie, nawet nie pełniąc już funkcji królewskich. 

Zobacz także: Beyonce zażenowana zachowaniem Meghan i Harry'ego?! To nagranie to HIT sieci!

Książę Harry i Meghan Markle zrzekli się tytułów królewskich. Przeprowadzili się do Kanady, aby zacząć niezależne finansowo życie. 

Meghan Markle i książę Harry
East News

Książę Harry i Meghan Markle pomimo odcięcia się od rodziny królewskiej wciąż zmagają się ze śledzącymi ich każdy krok paparazzi. Książę Harry zapowiedział pozwy, jeżeli takie sytuacje dalej będą zakłócać spokój jego rodziny. 

Meghan Markle i książę Harry
EastNews

 

Więcej na temat Książę Harry
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33