Czy Dawid Kubacki weźmie udział w konkursie PŚ w Lahti? Już dziś po południu rozpocznie się konkurs w którym o zwycięstwo będą walczyć polscy skoczkowie. Czy na skoczni zaprezentuje się Dawid Kubacki? W miniony weekend sportowiec nagle wyjechał z Vikersund i z powodów osobistych nie wystartował w niedzielnym konkursie. Wiemy, czy dziś zawalczy w Lahti.

Reklama

Dawid Kubacki nie pojawi się w Lahti

Dawid Kubacki od kilku dni przechodzi bardzo trudne chwile. W minioną niedzielę, 19 marca, sportowiec nagle zrezygnował z udziału w zawodach w Norwegi i pilnie wrócił do Polski, żeby wspierać swoją ukochaną żonę. Niestety, szybko okazało się bowiem, że żona Dawida Kubackiego walczy o życie w szpitalu. Skoczek opublikował na Instagramie poruszający wpis, w którym zdradził, że Marta Kubacka jest w ciężkim stanie.

Mój nagły powrót do domu.... jestem wam winien słowo wyjaśnienia???? Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie- pisał Dawid Kubacki.

Zobacz także: Żona Dawida Kubackiego walczy o życie w szpitalu. Justyna Żyła: "Dla nas wszystkich to szok"

Instagram/Dawid Kubacki

Dawid Kubacki zapowiedział wówczas, że z powodów osobistych wcześniej kończy sezon w skokach narciarskich, a to oznacza jedno, dziś nie będzie walczyć o zwycięstwo w Lahti.

Oczywiście to dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze- pisał sportowiec.

Zobacz także: Adam Małysz w poruszających słowach o stanie zdrowia Marty Kubackiej. "Aż mi się nogi ugięły"

Zobacz także
Instagram @_marta_ku_

Niestety, wciąż nie wiadomo, w jakim stanie jest teraz żona Dawida Kubackiego. Adam Małysz zdradził jedynie, że Marta Kubacka jest "w najlepszych rękach" w szpitalu na oddziale profesora Religi.

Marcie Kubackiej życzymy dużo zdrowia, a jej bliskim siły w tym trudnym dla nich czasie.

Reklama

Zobacz także: Krzysztof Skórzyński łamiącym się głosem o żonie Dawida Kubackiego: "Wydarzyło się coś dramatycznego"

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama