Martyna Wojciechowska nagrodzona na Festiwalu w Monte Carlo
ONS

Martyna Wojciechowska doceniona na Festiwalu w Monte Carlo! Polka odebrała nagrodę główną

Martyna Wojciechowska nagrodzona na Festiwalu w Monte Carlo
ONS

Kilka tygodni temu Martyna Wojciechowska pochwaliła się, że jej dokument " Ludzie duchy" będzie walczył o nagrodę główną na słynnym Międzynarodowym Festiwalu Produkcji Telewizyjnej w Monte Carlo. I chociaż do udziału w prestiżowym konkursie zgłoszono kilkaset filmów, to właśnie produkcja Martyny Wojciechowskiej i Marka Kłosowicza trafił do finału. Zobacz: Wielki sukces Martyny Wojciechowskiej. Dokument dziennikarki na festiwalu w Monte Carlo


Wczoraj odbyła się wielka gala, podczas której poznaliśmy zwycięzców festiwalu. Okazuje się, że nagrodę za najlepszy dokument przyznano właśnie Polce! Martyna Wojciechowska o wygranej poinformowała swoim fanów za pośrednictwem Facebooka. Na swoim profilu pokazała zdjęcie ze statuetką. Nagrodzony dokument "Ludzie duchy" opowiada o albinosach z Tanzanii, gdzie chorzy na bielactwo ludzie są zabijani i prześladowani. Według legendy eliksiry zrobione z ich ciał przynoszą szczęście.

Martyna Wojciechowska przy okazji pochwaliła się, jaką kreację wybrała na to wydarzenie. W długiej czarnej sukni wygląda jak prawdziwa gwiazda.

Gratulujemy!

Zobacz na Polki.pl: Wojciechowska krytykuje Zamachowskiego: Powinien być skazany na medialną banicję

Więcej na temat Martyna Wojciechowska
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22