Party Stories
Dawid Kwiatkowski w redakcji Party.pl
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Violet Oliferuk
Instagram
Newsy

Wielki dzień "Psiapsi" Michała Szpaka! Violet Oliferuk pochwaliła się ważnym wydarzeniem

Wielki dzień "Psiapsi" Michała Szpaka! Violet Oliferuk pochwaliła się ważnym wydarzeniem

Jej pojawienie się w ostatniej edycji "The Voice of Poland" było nie lada sensacją. Jak się okazało, Violet Oliferuk jest przyjaciółką jednego z jurorów "Voice'a" - Michała Szpaka. A on nie miał pojęcia, że dziewczyna występuje w programie. Teraz "Psiapsi" Michała pochwaliła się na Facebooku dużym wydarzeniem w swoim życiu. Co się stało?

Zobacz także: Edyta Górniak szczerze o Michale Szpaku! Chciałaby, żeby wystąpił w "The Voice of Poland"?

Spięcie między Edytą Górniak a Michałem Szpakiem na planie "The Voice of Poland"! "Jednak nie ugryzę się w język" WIDEO

"Psiapsi" Michała Szpaka dostała amerykańskie obywatelstwo

O Violet Oliferuk usłyszeliśmy wszyscy, gdy wzięła udział w "The Voice of Poland". Przy jej pierwszym występie na scenie, Michał Szpak odwrócił swój fotel i... go zamurowało! Gwiazdor nie miał świadomości, że w programie, w którym jest jurorem, zobaczy swoją przyjaciółkę!

Co ty tutaj robisz?! - mówił wyraźnie zaskoczony Michał Szpak. - Violeta to jest moja psiapsi, psiapsi-siostra - wytłumaczył.

Michał dodał wtedy, że zna Violet już 8 lat, mieli tego samego nauczyciela oraz występowali na jednej scenie! Nie wiedział, że jego bliska przyjaciółka przyleciała do Polski specjalnie na przesłuchania do "The Voice of Poland".

Przyjaciółka Szpaka pochodzi z Bielska Podlaskiego. Jako nastolatka wyjechała z rodzin do Los Angeles. W USA prowadzi firmą medyczną, ale jej pasją jest śpiewanie.

Teraz pokazała na Facebooku zdjęcie z amerykańską flagą i podpisem:

#AmericanCitizen

...czyli obywatelka Stanów Zjednoczonych! To, że rzeczywiście właśnie otrzymała obywatelstwo USA potwierdziła potem również w komentarzach.

Pod postem wokalistki oczywiście zaroiło się od gratulacji, do których i my się przyłączamy. 

Violet była jednym z największych zaskoczeń jesiennej edycji "The Voice of Poland":

Violet Oliferuk w programie
Instagram

Michał Szpak, Violet
Instagram/Eastnews
TV-Show
Jak po nokaucie w "The Voice of Poland" wygląda przyjaźń Violet Oliferuk i Michała Szpaka?
Czy Violet zerwała znajomość z Michałem po tym, jak wyrzucił ją z show?

Michał Szpak nie dał kolejnej szansy Violet Oliferuk i nie zagłosował na nią w programie " The Voice of Poland" . Uczestniczka, która prywatnie jest przyjaciółką jurora musiała opuścić muzyczne show. Violet nie dostała szansy pokazania się w odcinkach na żywo, choć mogła pochwalić się naprawdę pięknym głosem. Niemniej jednak, zdaniem Michała Szpaka w 10. edycji programu znaleźli się lepsi od niej wokaliści, którzy bardziej zasługiwali na miejsce. Czy juror dokonał dobrego wyboru wyrzucając Violet z programu? Zobaczcie, co była uczestniczka "Voice" powiedziała nam o jurorze. Czy nadal pomimo nieprzychylnej decyzji przyjaźni się z nim? Posłuchaj! Michał Szpak wyrzucił swoją "psiapsi" z show. Zobacz także:   Michał Szpak faworyzował swoją "psiapsi" Violet Oliferuk w "The Voice of Poland"?

Violet Oliferuk
Instagram
TV-Show
Violet Oliferuk po odpadnięciu z "The Voice of Poland" porzuci muzykę?
Violet Oliferuk tylko nam zdradziła, jakie są jej dalsze plany. Czy po odpadnięciu z "The Voice" porzuci muzykę?

Violet Oliferuk zgłosiła się do "The Voice of Poland" w tajemnicy przed swoim przyjacielem, Michałem Szpakiem . Gdy ten usłyszał ją na przesłuchaniach w ciemno, nie mógł w to uwierzyć. Violet Oliferuk trafiła do jego drużyny. Ostatecznie jednak piosenkarz zdecydował, że nie zobaczymy jej w odcinkach na żywo. Czy porażka w programie "The Voice of Poland" sprawi, że Violet Oliferuk porzuci marzenia o karierze muzycznej? Zobaczcie, co zdradziła nam celebrytka! Kibicowaliście jej w programie? Zobacz także:  The Voice of Poland: Michał Szpak przyćmił wszystkich w pierwszym odcinku na żywo?

Violet Oliferuk na planie The Voice of Poland
Facebook The Voice of Poland TVP
Newsy
Jak Violet Oliferuk udało się ukryć przed Michałem Szpakiem fakt, że weźmie udział w "Voice of Poland"?
Violet Oliferuk w rozmowie z Party.pl zdradziła, jak udało się jej ukryć przed Michałem Szpakiem fakt, że weźmie udział w programie "The Voice of Poland"!

Violet Oliferuk w rozmowie z Party.pl zdradziła, jak udało się jej ukryć przed Michałem Szpakiem fakt, że weźmie udział w programie "The Voice of Poland"! Widok przyjaciółki na scenie mocno zaskoczył Michała Szpaka. Juror muzycznego talent show zachwycił się głosem wokalistki, ale nie spodziewał się tego, że na scenie właśnie występuje jego przyjaciółka. Jak już wiemy, Violet trafiła do drużyny Michała. Niestety, w nokautach juror uznał, że pozostali uczestnicy są od niej lepsi i Violet musiała pożegnać się z programem. Teraz Violet Oliferuk przed naszą kamarą przyznała, że nie żałuje swojego udziału w muzycznym talent show. A jak udało się jej ukryć przed Michałem Szpakiem fakt, że pojawi się w programie "The Voice of Poland"? Posłuchajcie, co powiedziała nam przyjaciółka Michała Szpaka! Zobacz także:   Dał Margaret kosza, a czy wygra jubileuszowy "The Voice of Poland"? "Tadzik rozwalił system" Violet Oliferuk wzięła udział w 10. edycji "The Voice of Poland".

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner