Widzowie są oburzeni zachowaniem Kamila i Artura z "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe

"Hotel Paradise 2": Widzowie są wściekli na zachowanie Artura i Kamila! Zarzucają im powierzchowność i brak szacunku do kobiet 

Widzowie są oburzeni zachowaniem Kamila i Artura z "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe

Atmosfera w "Hotelu Paradise 2" robi się coraz bardziej gęsta. Niby od początku wiadomo, że w tym programie miłość i intryga idą w parze, a wszystkie chwyty są dozwolone, jednak internauci nie są już w stanie dłużej tolerować zachowania Kamila oraz Artura. Widzowie są oburzeni, obserwując jak uczestnicy nie przebierają w słowach, nazywając Magdę "kaczką" a Adama "ryżym" lub "rudym", jednocześnie nachalnie narzucając innym uczestnikom swoje zdanie. Po wczorajszym odcinku show, w sieci zawrzało. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Kamil i Ivan przesadzili z krytyką Magdy? "Powinni zabronić uczestnikom komentarzy"

"Hotel Paradise 2": Widzowie krytykują zachowanie Kamila i Artura 

Kamil i Artur zdecydowanie nie są ulubieńcami widzów drugiej edycji "Hotelu Paradise". Ostatnie odcinki obnażyły szokujące cechy uczestników. Zarówno Kamil jak i Artur czują się na mocnej pozycji w grupie i w sposób dość kontrowersyjny obmyślają plan, jak pozbyć się konkurencji, która w najbliższych dniach mogłaby namieszać. Widzowie są oburzeni sposobem w jaki mężczyźni wypowiadają się o kolegach z grupy oraz tym, jak nachalnie narzucają zdanie innym. Internauci wytykają uczestnikom brak szacunku do kobiet po tym, jak określali Magdę mianem "kaczki", oraz powierzchowność, gdy o Adamie mówili "ryży". 

- Gra grą, ale takie docinki na temat czyjegoś wyglądu zewnętrznego są poniżej jakiegokolwiek poziomu i wynikają najprawdopodobniej z ogromnych kompleksów tego gościa (...) Chłop jak w podstawówce, zebrał grupę bezmyślnych kolegów, którzy przyklaskują mu bez względu na to co robi i próbuje w ten sposób zrekompensować sobie niskie poczucie wartości. Brak szacunku do kobiet, ale i do facetów również. Żałosne.
- Kamil i Artur, dwie największe pipy tej edycji 😂 Myślą, że są strategami🤣🤣🤣 a tak na prawdę są żałośni 

Widzowie uważają, że szydzenie z czyjegoś wyglądu jest poniżej poziomu i nie ma nic wspólnego z intrygą, która mogłaby pomóc w dążeniu do finału:  

- Za nazwanie Magdy "kaczka" Kamil powinien dostać w ryj, zero szacunku do kobiety.
- Artur z tymi tekstami typu "ryży" "rudy" chyba się dowartościowuje.. Pewnie nie raz usłyszał miłe słówka dotyczące jego karnacji 🤣
- Chamstwo i nic więcej, po co ludziom ubliżać jak samemu nie jest się idealnym! Na bank musi się dowartościować!
- Prawdziwi faceci tak się nie zachowują
- Niech zaczną od wyeliminowania samych siebie 😂

Niektórzy internauci wskazują na to, że program powinien mieć dodatkową zasadę, która eliminowałaby uczestników z dalszego udziału w show za skandaliczne zachowanie: 

Szkoda ze regulamin hotelu nie przewiduje wyrzucać z programu za chamstwo i prostactwo. Obaj przeginają. Artura odzywki i zachowanie w stosunku do Dominiki naprawdę sięga skrajności...

Jak widać zarówno Kamil jak i Artur wzbudzili w widzach dużo negatywnych emocji, a to dopiero półmetek drugiego sezonu. Czy pozostali mieszkańcy rajskiej wyspy w pewnym momencie zbuntują się przeciwko narzucanym im zachowaniom? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Fani oburzeni decyzją Dominiki i Artura o wyeliminowaniu Bartka! "Brak słów"

Internauci są zbulwersowani zachowaniem Artura i Kamila względem innych uczestników!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Czy Kamil i Artur przekraczają granice fair play? Internauci są w szoku w jaki sposób uczestnicy wypowiadają się o Magdzie lub Adamie. Kamil nie ukrywa swojej niechęci do Magdy. Czy ten konflikt eskaluje jeszcze mocniej w najbliższych odcinkach? 

"Hotel Paradise 2" Kamil niepochlebnie o Magdzie
Instagram

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11