Party Stories
Adam z programu "Hotel Paradise"
Instagram
Newsy

Widzowie "Hotel Paradise" ostro o zachowaniu Adama! Czy wśród uczestników też dojdzie do buntu?

Adam z "Hotel Paradise" podpadł widzom programu. Są zbulwersowani jego zachowaniem!

"Hotel Paradise" wzbudza coraz więcej emocji! Stałe pary w programie zostały rozbite, a widzowie jednoznacznie wskazują, że to Adam rozdaje karty w reality show i decyduje, którzy uczestnicy mają być razem! Kiedy obiecał Marcie, że zostanie w programie, połączył ją z Maćkiem i w ten sposób pozbył się Sandry. Internauci zauważyli, że Adam cały czas mówi innym uczestnikom o lojalności, a sam tak nie postępuje wobec swoich partnerek! 

"Hotel Paradise 3": Luiza twierdziła, że Ola miała na nią zły wpływ! Czy po programie nadal się przyjaźnią?!

Adam pisze scenariusz "Hotel Paradise"?

Adam od początku programu dał się poznać jako osoba, która wszystkim uczestnikom doradza, służy pomocą i stale podkreśla, jak ważna w życiu jest lojalność. Początkowo faktycznie był lojalny wobec Oli, ale kiedy opuściła program, Adam przestał cieszyć się już tak dobrą sławą i uczestnicy widzą, że intryguje, a pod pretekstem dobrych rad ukrywa dbanie o własne interesy. 

Widzowie "Hotel Paradise" nie mają wątpliwości, że Adam spiskuje i tak naprawdę dba tylko o siebie:

Adam i ty gadasz znowu o lojalności? Naucz się najpierw określenia tego słowa, zanim je będziesz używał. Układ z Olą, sex z Martyną, nagle coś czuje do Violi itp., ale to on ma prawo mówi kto z kim ma być... MARTA mam nadzieję, że go nie posłuchasz i zrobisz tak jak Ty uważasz, a nie jak Adam, bo inaczej stracisz w jego oczach, brak lojalności z Twojej strony i pamiętaj, co on dla Ciebie zrobił, uratował Ciebie, takie wypominania komuś jest słabe! 🤦‍♀️ ADAM najgorszy człowiek w programie! 😑

Takich komentarzy na temat Adama jest coraz więcej! Internauci wprost piszą, że mężczyzna rozdaje karty w programie i to on ustawia relacje:

Adam myśli że jest tam prezesem wszystkich 😜🤣🤣🤣🤣🤣😁😁😁 najgorzej jak się komuś coś wydaje.

Bunt w programie "Hotel Paradise"?

Adam do tej pory w programie był pewnego rodzaju autorytetem, ze zdaniem którego liczyli się pozostali uczestnicy. Jednak teraz, kiedy pojawiają się nowe osoby widać, że nie odpowiada im ten schemat i nie zamierzają go słuchać. Czy to Marta jako pierwsza się zbuntuje i nie posłucha rady Adama? 

Adam przegiął, Marta nie może wybrać chłopaka, w którym się zakocha, a on zwyczajnie może zmienić sobie dziewczynę z dnia na dzień nawet gdy do czegoś z nią zaszło? Co za typ, z odcinka na odcinek bardziej traci w moich oczach, a nie, on to już moim zdaniem przegrywem tego programu jest, nawet Chris i Maciek zauważyli, że coś nie tak z nim. A co do reszty to Ania super dziewczyna, nawet Matt przy niej plusuje w moich oczach, a jedyna para, której kibicuje to Mari i Chris - czytamy w komentarzach. 

Jak sądzicie, czy Adam faktycznie rozdaje karty w programie "Hotel Paradise"?

Adam po namiętnej nocy z Martyną na rajskim rozdaniu wybrał Violę!

Adam i Martyna w
Instagram

Relacja Violi i Blondino zakończyła się kłótnią

Viola i Łukasz w
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Quiz z Hotelu Paradise
EastNews
TV-Show
QUIZ! Jak uważnie oglądasz "Hotel Paradise"? Sprawdź się!

"Hotel Paradise" z Klaudią El Dursi okazał się hitem stacji TVN7. Za nami już kilka tygodni intryg, sojuszy, romansów na gorącej wyspie Bali! Jak uważnie śledzisz losy uczestników - Chrisa, Marietty, Sandry, Maćka, Violi? Kto się z kim przyjaźni, a kto z kim rywalizuje? Sprawdź się w naszym quizie na temat "Hotelu Paradise"! Czas start!

Zobacz takżeQUIZ: Jak dużo wiesz o Klaudii El Dursi, prowadzącej "Hotel Paradise"?! Sprawdź się!

"Hotel Paradise" z Klaudią El Dursi okazał się hitem stacji TVN7. Za nami już kilka tygodni intryg, sojuszy, romansów na gorącej wyspie Bali! Jak uważnie śledzisz losy uczestników - Chrisa, Marietty, Sandry, Maćka, Violi? Kto się z kim przyjaźni, a kto z kim rywalizuje? Sprawdź się w naszym quizie na temat "Hotelu Paradise"! Czas start! Zobacz także :  QUIZ: Jak dużo wiesz o Klaudii El Dursi, prowadzącej "Hotel Paradise"?! Sprawdź się!

Łukasz Adam Hotel Paradise
Instagram
Newsy
Ostre komentarze po rajskim rozdaniu w "Hotel Paradise"! Odpadnięcie Łukasza wywołało burzę w sieci
"Hotel Paradise" budzi coraz więcej emocji! Dwóch uczestników zostało ostro ocenionych... Co się stało?

Podczas ostatniego rajskiego rozdania w " Hotel Paradise " program opuścił Łukasz, nowy uczestnik. Do końca próbował przekonać do siebie Violę, Anię i Martę, ale niestety mu się to nie udało i musiał pożegnać się z reality-show. Widzowie programu są zaskoczeni, że stałe i najmocniejsze pary są promowane, a nowi uczestnicy nie mają szansy zawalczyć o wygraną. Według niektórych Internautów to Adam rozdaje karty w programie i wpływa na decyzję pozostałych uczestników. Komentarze po ostatnim odcinku naprawdę ostro oceniają Maćka i Adama. O co chodzi? Widzowie "Hotel Paradise" o odpadnięciu Łukasza W ostatnim odcinku najwięcej kontrowersji wywołało odejście nowego uczestnika z "Hotel Paradise" . Przez to, że Maciek otrzymał immunitet czuł się pewnie, a Adam robił wszystko, aby pozbyć się Łukasza z programu i ostatecznie to się udało. Tu nie było zaskoczenia, ale właśnie to razi fanów programu, że staje się przewidywalny i promuje najsilniejsze pary: o była nierówna gra. Maciek dostał immunitet, bez sensu. Wszyscy cisli presję na dziewczynę.... Ustawka straszna.. Masakra. Postąpił honorowo . Ale on nie miał szansy tam rozbić tej kliki. Oprócz Martyny i Blondino to był jedyny normalny fajny uczestnik. Po co brać nowych uczestników jak robicie wszystko by starzy zostali.  Odszedł z klasą choć na trochę nierównej pozycji. Szkoda Mógł podejść do Ani Najwięcej krytycznych komentarzy pojawia się pod adresem Adama, który według niektórych Internautów wpływa na decyzję innych uczestników "Hotel Paradise". Pojawiają się nawet żartobliwe sugestię, że program powinna wygrać para: Maciek i Adam! Szkoda , super chłopak , szkoda ze Adam jest na razie nie do wygryzienia , nie lubię kolesia,...

Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Kolejna para opuściła program. Marietta została wyprowadzona z równowagi! Co się stało? 
Kto opuścił program "Hotel Paradise"? Zmiana zasad na "pandorze". Nie tylko uczestnicy decydowali o tym, kto znajdzie się w finale!

Decyzja o wymeldowaniu kolejnej pary padła już na początku odcinka. Wpływ na to, kto odpadnie mieli absolutnie wszyscy uczestnicy pierwszej edycji, chociaż ostateczną decyzję podjęli Marietta i Chris. Dlaczego? Oraz kto musiał opuścić rajską wyspę?  Zobacz także:  Internauci komentują odejście Marty i Łukasza z "Hotelu Paradise". Kto dziś podzieli ich los? "Hotel Paradise": w programie pozostały tylko trzy pary. Kto odpadł?  Dzisiejszy odcinek rozpoczął się od miłego akcentu. Wszyscy uczestnicy, którzy brali udział w pierwszej edycji " Hotelu Paradise " zagłosowali na ulubionego kolegę lub koleżankę. Lexi zagłosowała na Olę , Ania na Mariettę, Maciek na Chrissa, Marta na Szymona, Matt na Chrisa, Sandra na Latino, Łukasz Białach na Adama a Łukasz na Mariettę, Głosowanie zakończyło się wynikiem 2:2 dla Chrisa i Marietty a nagrodą była decyzja o eliminacji jednej z par.  Naradzamy się codziennie, więc dlatego podjęliśmy decyzję tak szybko. Nie wyobrażam sobie wyrzucić Violi i Adama, bo przyjaźnimy się. Martyna to moja siostra a Latino to mój brat. Szymon to nie chciał ze mną wcześniej porozmawiać, więc wybieramy Szymona i Olę. - powiedziała Marietta, a Chris się z nią zgodził w 100% Ola i Szymon nie kryli jednak żalu ani zaskoczenia tą decyzją:  Życzymy Wam jak najlepiej i obyście grali jak najdłużej. - powiedziała Ola - Nie spodziewałam się tego, że musimy opuścić hotel myślałam, że będzie nas czekał kolejny miły dzionek. Nie cieszysz się co? Chciałbyś jednak wygrać? - spytała Łukasza Ola - No chciałbym  No ja też ale nic nie można wymusić akceptuje to jak jest. - odpowiedziała Zgadzacie się z tą decyzją?  Czy kolejną parą wytypowaną do opuszczenia "Hotelu Paradise" będą Martyna i Latino? Adam...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner