Party Stories
"Hotel Paradise": To koniec związku Macieja i Sandry
Newsy

"Hotel Paradise": Adam spiskuje z Violą po gorącej nocy z Martyną! Sandra odpada z programu!

Zmienne uczucia Adama w "Hotel Paradise" szokują uczestników!

Kolejny odcinek "Hotel Paradise" za nami! Po gorącej nocy Martyny i Adama uczestnik stwierdził, że popełnił błąd i zaczął spiskować z Violą. Oboje stwierdzili, że chcą być parą! Do kłótni doszło między Sandrą a Maćkiem i żelazna para rozstała się przez Martę, nową uczestniczkę. Kto ostatecznie odpadł z programu? 

"Hotel Paradise 3": Luiza twierdziła, że Ola miała na nią zły wpływ! Czy po programie nadal się przyjaźnią?!

Gorąca noc Adama i Martyny!

Uczestniczki tym razem spędziły dzień w SPA, a uczestnicy zamienili się pokojami i mieli je udekorować, a dziewczyny na podstawie wystroju wybierały pomieszczenie, w którym spędzą noc. Dopiero potem okazało się z kim będą mieszkały. Martyna bezbłędnie rozpoznała sypialnię, którą urządzał Adam. Para spędziła tam gorącą noc. 

Doszło do kontaktu fizycznego . To była potrzeba bliskości, a nie uczucie. Troszkę żałuje, no żałuje - powiedział następnego dnia do kamery Adam.

Niedługo potem Adam wyznał Violi, że coś do niej czuje i chce, aby odpadła Martyna. Powiedział wprost, że iskierka między nim a Martyną przygasła. 

Uwierz mi, że ciągnie mnie do Ciebie - tak Adam zaczął rozmowę z Violą.

Ostatecznie Adam zdecydował się na szczerą rozmowę z Martyną, aby powiedzieć jej, że to koniec ich relacji, a wtedy ona wyznała, że się w nim zakochała:

Trochę się na Tobie zawiodłam. Może wyjdę na idiotkę przed całą Polską, ale chyba się w Tobie zakochuje. -powiedziała szczerze Martyna.

Dziewczyna uwierzyła w coś więcej, a Adam dał jej ku temu powody. Z załamaną dziewczyną zaczął porozmawiać Blondino, który pocieszył ją. Niestety uczestnik poczuł się skrzywdzony przez Violę i doszło do wielkiej kłótni między nimi!

Sandra zdradziła największą tajemnicę Maćka!

Tymczasem w "Hotel Paradise" pojawiła się nowa uczestniczka Marta. Ekstremalną randkę przeżyła z Adamem i Maćkiem, którzy obiecali jej, że nie odpadnie. 

Z kolei Sandra opowiedziała Martynie o osobistych wyznaniach Maćka i jego problemach z używkami, o czym się potem dowiedział i był wściekły. Maciek ostatecznie nie chciał więcej widzieć Sandry i powiedział, że nie chce jej więcej znać ani w programie ani prywatnie. Szybko okazało się, że nie rzuca słów na wiatr!

Rajskie rozdanie!

Podczas "rajskiego rozdania" jako pierwsza wybierała Martyna, mając immunitet i stanęła za Latino, Ania wybrała Matta, Viola oczywiście wybrała Adama, który był zachwycony, a Marietta - Chrisa. Nowa uczestniczka Marta wybrała Maćka, co uzasadniła:

mamy fajną relację, dużo tematów do rozmów - powiedziała.

Ku zaskoczeniu wszystkich Sandra też podeszła do Maćka i to on musiał wybrać z kim zostaje. Wybrał Martę!

Kieruje się intuicją, obiecaliśmy sobie, że kiedy pojawi się nowa partnerka powiemy sobie o tym, o czym powiedziałam. - powiedział uzasadniając swój wybór. 

Na koniec Sandra powiedziała tylko, że bardzo zawiodła się na Maćku:

Wchodząc tutaj traktowałam to jako grę. Zawiodłam się na Maćku. To była prawdziwa przyjaźń. Kibicuje mu, ale uważam, że popełnił błąd. Zawiodłam się na człowieku. 

W 20. odcinku "Hotel Paradise" odpadła Sandra!

 

 

Viola i Łukasz w
Instagram

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Quiz z Hotelu Paradise
EastNews
TV-Show
QUIZ! Jak uważnie oglądasz "Hotel Paradise"? Sprawdź się!

"Hotel Paradise" z Klaudią El Dursi okazał się hitem stacji TVN7. Za nami już kilka tygodni intryg, sojuszy, romansów na gorącej wyspie Bali! Jak uważnie śledzisz losy uczestników - Chrisa, Marietty, Sandry, Maćka, Violi? Kto się z kim przyjaźni, a kto z kim rywalizuje? Sprawdź się w naszym quizie na temat "Hotelu Paradise"! Czas start!

Zobacz takżeQUIZ: Jak dużo wiesz o Klaudii El Dursi, prowadzącej "Hotel Paradise"?! Sprawdź się!

"Hotel Paradise" z Klaudią El Dursi okazał się hitem stacji TVN7. Za nami już kilka tygodni intryg, sojuszy, romansów na gorącej wyspie Bali! Jak uważnie śledzisz losy uczestników - Chrisa, Marietty, Sandry, Maćka, Violi? Kto się z kim przyjaźni, a kto z kim rywalizuje? Sprawdź się w naszym quizie na temat "Hotelu Paradise"! Czas start! Zobacz także :  QUIZ: Jak dużo wiesz o Klaudii El Dursi, prowadzącej "Hotel Paradise"?! Sprawdź się!

Hotel Paradise - kto odpadł jako pierwszy?
Newsy
"Hotel Paradise": Pierwszy namiętny pocałunek, ogromny spisek i intymna tajemnica Sandry... 
Co wydarzyło się w 14. odcinku "Hotel Paradise"? Sandra zdradziła intymną tajemnicę! Knuła również z Maćkiem i Matem, czy im się to opłaci?

Za nami 14. odcinek " Hotelu Paradise ". Było gorąco! Dziewczyny zatańczyły dla chłopaków seksowny taniec, którego uczyły się w poprzednim odcinku. Doszło do pierwszego namiętnego pocałunku! Dla kogo stracił głowę Chris? Do tej pory był największym cwaniakiem, czyżby wpadł po uszy? Z kolei Sandra działa na dwa fronty... Czy to jej pomoże wygrać? Sprawy pokomplikowały się bardziej, niż mogli się spodziewać.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Chris załamany zachowaniem Marietty i kłótnia Martyny i Łukasza. Viola ujawnia tajemnice Mata! Sandra knuje z Maćkiem. Czy Mat ich wykiwa?  Męska część "Hotelu Paradise" ogłosiły Violę królową wieczoru i jak się okazało to właśnie ona zdecyduje, który z nich otrzyma immunitet na "rajskim rozdaniu".  Sandra z Maćkiem postanowili zawrzeć pakt. Będą chcieli przekonać Mata, z którym kręci Sandra, żeby przekonał Violę, aby dała mu immunitet, ponieważ zależy mu na Sandrze. Dzięki temu będzie miał szansę rozbić jej związek z Maćkiem.  Maciek nie czuje się zagrożony ale wraz z Sandrą chcą sprawiać takie wrażenie, żeby inny uczestnicy mieli wrażenie, że ich relacja się popsuła.  Podczas "rajskiego rozdania" Mat, pomimo słów, że wybierze Sandrę, ma wybrać Violę, a wtedy Maciek ponownie sparuje się z Sandrą. Maciek był o to spokojny do momentu rozmowy z Violą, która zdradziła mu, że zna Mata, ponieważ kiedyś poznał jej przyjaciela i powiedział mu coś czego nie powinien. Czy niecny spisek Sandry i Maćka nie wypali?  Mat zastosował się do pomysłu Sandry i Maćka i próbował przekonać Violę zgodnie z umową.  Tajemnica Sandry Sandra skrywa w programie wielką tajemnice. Jest bardzo wierząca i codziennie się modli ale wstydzi się przyznać przed...

"Hotel Paradise": To koniec związku Macieja i Sandry
Newsy
"Hotel Paradise": To koniec związku Sandry i Maćka! Marta triumfuje 
Maciej przyznał, że nie chce już znać Sandry! Co takiego zrobiła? Z kolei uczucia pomiędzy Maćkiem a Martą robią się coraz silniejsze!

" Hotelem Paradise " coraz mocniej zaczynają rządzić uczucia. Wszystkim uczestnikom udziela się panująca trudna atmosfera. Sandra nie potrafi wybaczyć Maćkowi tego, że ją zdradził, okazując takie zainteresowanie Marcie, którą dopiero co poznał, a Maciek nie zawahał się nazwać Sandrę "żmiją"! Sandra została wystawiona na ogromną próbę, przez zadanie, które przygotowała Klaudia El Dursi. Zadanie spowodowało, że Maciek jeszcze bardziej stracił głowę dla nowej uczestniczki, przez co Sandra postanowiła przekroczyć granicę i opowiedziała o problemach uczestnika! To koniec! Co jeszcze wydarzyło się w dzisiejszym odcinku?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": nowa uczestniczka zrobiła ogromne wrażenie na Maćku! Sandra czuje zagrożenie? "Hotel Paradise": To koniec związku Maćka i Sandry Maciej przyznał, że na początku programu był pewny tego, że chce być z Sandrą jednak pojawienie się Marty sporo zmieniło.  Sandra jest żmiją, której jak się nadepnie na odcisk to się mści. - powiedział Sandra płakała z jego powodu, tłumacząc że zachowanie mężczyzny ją krzywdzi.  Ja do Maćka się przywiązałam i otworzyłam dla niego serce i on mnie nagle zostawia dla innej dziewczyny, która dla mnie jest nijaka.  W rozmowie z Martyną opowiedziała o tajemnicy partnera:  Kilka dni temu na balkonie mi powiedział, że jest zblokowany przez uczucia przez używki. I że nie jest w stanie się zakochać. Więc wierzysz w to, że nagle pojawia się to coś? On jest po prostu kłamcą.  Martyna chciała być solidarna z koleżanką i obiecała, że wykorzysta swój immunitet, aby wybrać Maćka. Wówczas jeżeli Marta również go wybierze, odpadnie z programu. W rozmowie z Maćkiem przekonała się jednak, jak bardzo Maćka zabolał...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner