Sandra odpadnie przez spisek przeciwko niej?
TV-Show

"Hotel Paradise": Sojusz przeciwko Sandrze! Odpadnie z show? "Chcieli mnie oszukać, ale..."

Hotel Paradise: Czy Sandra odpadnie z show przez nową uczestniczkę Martę? Ania i Sandra zawrzą sojusz?

Za nami bardzo emocjonujący odcinek "Hotelu Paradise", przed nami - choć wydaje się to niemożliwe - jeszcze większe emocje! Grupa uczestników zawiązała sojusz przeciwko Sandrze, która chce z kolei, wraz z Anną, wyeliminować Adama. Kto w tej grze będzie górą?

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi komentuje zaręczyny Basi i Krzysztofa! Czy pójdzie na ich ślub?

"Hotel Paradise": sojusz przeciwko Sandrze

A wszystko zaczęło się od przybycia Marty - nowej uczestniczki programu. 25-latka wybrała się na podwójną randkę z Adamem i Maćkiem. Adam, chwilowo (?) wierny Violi, nie walczył o jej uwagę, tak jak Maciej (dotychczas w parze z Sandrą), który ewidentnie zauroczył się dziewczyną. Podczas "puszki Pandory" stwierdził, że przeżył z Martą najlepszą randkę w hotelu. W trakcie randki wraz z Adamem zapewnili dziewczynę, że zrobią wszystko, by została na wyspie najdłużej. Co więcej, Maciek, po rozmowach z Adamem, zapowiedział, że podczas rajskiego rozdania (już w piątek) postawi na Martę!

W takim wypadku singielką zostałaby... Sandra! Dziewczyna ma pretensje do Maćka, że jest pod wpływem Adama. I rzeczywiście - aktualny partner Violi, wcześniej Martyny, a jeszcze wcześniej Oli, ma duży wpływ na całą grupę. Po wczorajszym rozdaniu Adam, Viola, Maciek, Marietta oraz Marta zawiązali sojusz przeciwko Sandrze. Mosakowska na swoim Insatgramie postanowiła to skomentować tak:

Sandra odpadnie przez spisek przeciwko niej?

Czy to Sandra odpadnie z show? Nic nie wiadomo, tym bardziej, że immunitet ma Martyna, również bojowo nastawiona do Adama. Czy dziewczyna wręczy go Maćkowi, by w ten sposób zaszkodzić jemu i Marcie? 

Marta namiesza w show. Kiedy na Instagramie "Hotelu Paradise" pojawiło się jej zdjęcie, Maciej skomentował je:

Dzień dobry Pani 😍🔥

Czy to oznacza, że zwiąże się z uczestniczką?

Co w tej trudnej sytuacji zrobi Sandra?

Sandra i Maciek  w
Instagram

Zobacz także
Czy Adam znajdzie parę w Hotelu Paradise?

"Hotel Paradise": Adama hejtują nie tylko internauci, ale i uczestnicy. "Zachowuje się jak bramkarz z remizy"

Klaudia El Dursi o Hotel Paradise

"Hotel Paradise": nowa uczestniczka zrobiła ogromne wrażenie na Maćku! Sandra czuje zagrożenie?

 

Sandra Hotel Paradise
Instagram
Newsy
Sandra z "Hotel Paradise" o krytycznych komentarzach do programu! Jak na nie reaguje?
Sandra z "Hotel Paradise" musiała zmierzyć się z krytycznymi opiniami widzów programu. Jak je przyjęła?

Sandra z " Hotel Paradise " w pierwszych odcinkach programu dała się poznać jako jedna z sojuszniczek Lexi. Widać, że obie kobiety doskonale się dogadują i po zakończeniu emisji nadal się przyjaźnią. A jak Sandra reaguje na krytyczne komentarze po programie? Oglądała pierwszy odcinek "Hotel Paradise"? W krótkim wywiadzie uczestniczka zdradziła Party.pl, jak podchodzi do hejtu w Internecie. Sandra zdradziła coś jeszcze na temat swojego życia prywatnego. Obejrzyjcie wideo i dowiedźcie się, gdzie teraz mieszka! Zobacz także:  Konflikt między Mariettą a Lexi w "Hotel Paradise" narasta! Pierwszy wielki spisek w programie!  

Adam i Martyna w "Hotel Paradise"
Instagram
TV-Show
Wybierz swoją ulubioną parę z "Hotelu Paradise"! Która z nich ma największe szanse na zwycięstwo?
Wybierz swoją ulubioną parę z "Hotelu Paradise"! Która z nich ma największe szanse na zwycięstwo?

W "Hotelu Paradise" nikt nie narzeka na nudę! Wciąż jesteśmy świadkami coraz to nowych miłosnych perypetii. Niektóre pary zmieniają się z prędkością światła! Ten tydzień rozpocznie się w miarę spokojnie. W programie są cztery pary, które wyglądają na wyjątkowo zgodne. Która z nich jest waszą ulubioną? Zagłosujcie w naszym plebiscycie i dajcie nam znać! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Pierwszy namiętny pocałunek, ogromny spisek i intymna tajemnica Sandry... 

Sandra i Ola wracają do programu
TV-Show
"Hotel Paradise": Sandra i Ola wróciły do programu! Czy Viola może się czuć bezpiecznie?! 
"Hotel Paradise" środa 1.04 - Ola i Sandra wróciły do programu. Co jeszcze się wydarzyło?  

W "Hotelu Paradise" w nowym odcinku (1.04.2020) zadziało się jak zwykle dużo! Do programu wróciły Ola i Sandra! Maciek, jako singiel, musiał wybrać jedną z nich. Co jeszcze się wydarzyło? Zobaczcie naszą relację z show.  "Hotel Paradise": powrót Oli i Sandry! Co jeszcze? Powrót Oli i Sandry nie był przypadkowy. Maciek, jako singiel, musiał wybrać między dziewczynami i jedną z nich przywrócić do hotelu ponownie. Postawił na Olę: To jedna z najcięższych decyzji, którą musiałem podjąć w programie. [...] Olu, nie mieliśmy szansy się poznać nawet w tym programie, ale myślę, że będzie ciekawie jak Ciebie przywrócę do programu - zadecydował Maciek. Sandra była ponownie niemile zaskoczona wyborem Maćka To jest przegięcie i to ostre. Ja nie wiem, nie jesteś godną osobą rozmowy jakiejkolwiek - mówiła zapłakana.  Pojawienie się Oli w "Hotelu Paradise" było wielkim szokiem dla pozostałych uczestników. Jestem rozszarpany emocjonalnie. Nie wiem co zrobię, muszę poskładać myśli. Dużo się zmieniło, jak nie było Oli, byłem z Martyną, teraz jestem z Violą. Na pewno to była radość jak ją zobaczyłem. Na pewno strach przed tym co będzie - powiedział Adam, związany z Olą na samym początku. A co więc z przyjaźnią Oli i Violi? Nie wiem co tu się wydarzy - powiedziała Ola. Za to między Violą a Adamem dzieje się dużo: Miałem układ z Olą. Nie wiem jak ona widzi naszą relację. Nie wiem jakimi uczuciami do mnie pałasz - powiedział Adam do Violi. Masz rozkminę żeby wrócić do paktu? [...] Poczułam zwątpienie do Ciebie i jest mi przykro- zapytała dziewczyna Adama. Nie, nie - zaprzeczył Adam. Czyli mogę czuć się pewnie u Ciebie i nie brać do głowy jakichś głupich myśli związanych...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner