Mieszkanie Klaudii Halejcio
Instagram

Widzieliście mieszkanie Klaudii Halejcio? To prawdziwy pałac! Ale ta kuchnia...

Mieszkanie Klaudii Halejcio
Instagram

Koronawirus i wymuszona przez niego akcja #zostańwdomu ma jeden nieoczekiwany efekt. Poznajemy dzięki niej mieszkania i domy gwiazd.

Chcąc nie chcąc, mieszkania stają się w tej chwili jedyną areną naszych aktywności. Tu śpimy, jemy, pracujemy, ćwiczymy... tu swoją szkołę mają nasze dzieci. Częściej niż do tej pory mamy okazję pochwalić się swoimi mieszkaniami, pokazując co w nich robimy.

Zobacz także: Klaudia Halejcio zmieniła kolor włosów! Teraz ma popielaty blond. To prawdziwy hit! Jak noszą go inne gwiazdy?

Nas szczególnie ujęło ostatnio mieszkanie Klaudii Halejcio. Sympatyczna aktorka mieszka bowiem... w prawdziwym pałacu. Zresztą zobaczcie sami. Tak wygląda salon. 

A tak sypialnia:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Piątek 13-nastego minął a pecha jak nie było tak nie ma! 😅🙌🏼 Testowałam swoje szczęście grając w #Eurojackpot. Niestety nie udało mi się zostać milionerką ale dla mnie prawdziwą wygraną była wspólna zabawa z Wami! 🥰💬 Dziękuję, za podesłane pomysły na piątek 13nastego oraz liczby! 😘 Ja się nie zniechęcam i będę próbować swoich sił w kolejnych losowaniach! Tym bardziej, że można to robić online - bez wychodzenia z domu! 🙊🙈 To dobry sposób na najbliższe 2 tygodnie. #zostańwdomu ... #piątek13nastego #kumulacja #Lotto #Eurojackpot #wygrajzlosem #pech #szczęście @lotto.pl #wdomu #mojasypialnia #homeinspirations #badroom #badroomdesign #whitebathroom

Post udostępniony przez Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio)

Pałacowa kuchnia Klaudii:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#zostajewdomu 💭 Świat w przeciągu ostatnich kilku tygodni zmienił się drastycznie. Możliwości spędzania wolnego czasu w domu jest tysiące. Ile osób, tyle pomysłów. 🙃 💬 Jedno jednak można dla siebie zrobić - odpocząć i pomyśleć o tym, co jest ważne. 🥰🙌🏼 Czas spędzony w domu nie musi być czasem straconym. 😌 Może to czas nam dany byśmy się zatrzymali i poznać samego siebie i przemyśleli pewne rzeczy. Jak myślicie? 🤔😔 ... #zostańwdomu #koronacizgłowyniespadnie #myhomestyle #mojemiejsce #mojemieszkanie #whitekitchen #sztukateria #whitelivingroom #urzadzamymieszkanie #wnetrzazesmakiem #weranda #werandacountry #magazynweranda #bialakuchnia #bielizloto #homedecorator

Post udostępniony przez Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio)

I kominek:

Swój apartament urządziła naprawdę elegancko i stylowo. Minimalistycznie, dużo bieli i złote dodatki. Jak Wam się podoba?

Więcej na temat Klaudia Halejcio
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04