Gwiazda "M jak miłość" wróciła na plan serialu! Rafał Mroczek pokazał zdjęcia z planu "M jak miłość" Dominika Ostałowska wróciła na plan "M jak miłość" Dominika Ostałowska znacznie schudła
Gwiazda "M jak miłość" wróciła na plan serialu!
mat. prasowe
1/4
Gwiazda "M jak miłość" wróciła na plan serialu!
mat. prasowe

Wielki powrót w "M jak miłość"! Wszystko wskazuje na to, że już po wakacyjnej przerwie widzowie będą mogli zobaczyć z odcinki z udziałem aktorki, która już jakiś czas temu zniknęła z serialu. Tajemnicę zdradził Rafał Mroczek, który opublikował w sieci zdjęcie z planu wielkiego hitu Telewizyjnej Dwójki. To Joanna Koroniewska, Olga Frycz, a może Dominika Ostałowska znów będzie pojawiać się w "M jak miłość"? My już wiemy! 

Zobaczcie najnowsze zdjęcie z planu "M jak miłość"! Domyślacie się, która aktorka zdecydowała się na powrót do serialu? 

Zobacz także: "M jak miłość": Co stanie się z córką Izy, kiedy ona będzie w śpiączce? Czy Artur odkupi swoje winy? Zdradza Ciachorowski!

2/4
Rafał Mroczek pokazał zdjęcia z planu "M jak miłość"
Instagram

To Dominika Ostałowska! Rafał Mroczek pokazał fanom zdjęcie z planu serialu informując swoich fanów o imieninach Małgorzaty Pieńkowskiej i Małgorzaty Rożniatowskiej. Fani zwrócili jednak uwagę na coś zupełnie innego...

Marta! ❤️


Powrót Marty ? ☺- dopytywali się fani.

Wygląda więc na to, że już po wakacjach będziemy mogli zobaczyć nowe odcinki "M jak miłość" z udziałem serialowej Marty! 

 

3/4
Dominika Ostałowska wróciła na plan "M jak miłość"
mat. prasowe

Serialowa Marta zniknęła z serialu już ponad rok temu. I chociaż sama aktorka w jednym z wywiadów przyznała, że chciałaby wrócić na plan "M jak miłość" to dalsze losy jej serialowej bohaterki stały pod znakiem zapytania. 

Nie wiem, czy wrócę jeszcze kiedyś do „M jak miłość". To pytanie do scenarzystów. Ja jestem dostępna i chętna do grania. Nie zniknęłam z serialu na własną prośbę – Dominika Ostałowska mówiła wówczas Faktowi.

Teraz wszystko wskazuje na to, że lubiana aktorka jednak wraca do "M jak miłość"! 

4/4
Dominika Ostałowska znacznie schudła
ONS

Cieszycie się z powrotu serialowej Marty? My bardzo! 

Więcej na temat M jak miłość