Party Stories
Weronika Rosati o serialu "Strażacy"
ONS
Newsy

Rosati nową rolę zawdzięcza przystojnemu gwiazdorowi. Opowiedziała o ciężkich konsekwencjach wypadku

Jak sprawdzi się w nowej roli?

Już niebawem na antenie TVP pojawi się nowy serial, w którym zagra Weronika Rosati. U jej boku zobaczymy Macieja Zakościelnego, a widać, że aktorzy świetnie się razem dogadują. Zobacz: Rosati wpatrzona w Zakościelnego jak w obrazek

Wypadek samochodowy, któremu aktorka uległa kilkanaście miesięcy temu, skończył się dla gwiazdy fatalnie. Ze względu na uszkodzenie nogi Rosati musiała zaprzestać pracy zawodowej na pewien okres. Jednak jak tylko poczuła się trochę lepiej, zaczęła działać znowu. W najnowszym numerze "Party" przyznała, że ominęło ją wiele propozycji, ale jest coraz lepiej:

Rzeczywiście przez pewien czas wiele propozycji przeszło mi koło nosa. Trudno. Dziś cały czas chodzę na castingi. 

Wyznała także, że angaż w najnowszej produkcji "Strażacy" dostała dzięki Zakościelnemu. To właśnie on pomaga jej wróć do zawodu po nieszczęśliwym wypadku:

Zanim ruszyły zdjęcia Maciek opowiadał mi o tym serialu, zachwycał się scenariuszem oraz postaciami. I nagle stwierdził, że jedna z nieobsadzonych ról idealnie nadawałaby się dla mnie.


Jak się okazuje Rosati sprawdziła się doskonale i od razu została zaangażowana do produkcji. 

Zobacz: Związek Rosati i Adamczyka jest bardzo tajemniczy. Weronika zdradziła, co ją oczarowało w aktorze
 Rosati i Socha na konferencji

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Weronika Rosati, Piotra Adamczyk
Eastnews
Newsy
Weronika Rosati pierwszy raz o rozstaniu z Piotrem Adamczykiem! Mamy fragmenty wywiadu z "Vivy!"
Dlaczego już nie są razem?

  Weronika Rosati opowiada o rozstaniu z Adamczykiem! Jutro w kioskach będziecie mogli kupić najnowszy numer magazynu „Viva!”. Na okładce Weronika Rosati , która udzieliła magazynowi wywiadu przeprowadzonego przez Aleksandrę Kwaśniewską . Aktorka m.in. wspomina, że ostatnie dwa lata życia były dla niej trudnym okresem. Powód? Tyle czasu zajęło jej dojście do zdrowia po uszkodzeniu nogi w wypadku samochodowym. Weronika wyjaśnia, jak zmieniło się jej życie przez pięć operacji , ciągłe rehabilitacje oraz jak trudne było dla niej odrzucanie ról i innych propozycji zawodowych z powodu niedyspozycji nogi.   To był czas na weryfikację mnie samej. Bo nie mogę narzekać, miałam operację i dbano o mnie. Nie mogę, powiedzieć, że byłam w tym sama... – mówi w wywiadzie Rosati.   O kim mowa? Oczywiście o Piotrze Adamczyku ! Jednak w tym wywiadzie Weronika potwierdza, że jej związek z Adamczykiem to przeszłość. Opowiada, dlaczego nie są już razem. Zobacz: Weronika rozstała się z Piotrem Adamczykiem   Twój związek nie przetrwał? – pyta Aleksandra Kwaśniewska. Nie przetrwał – potwierdza Rosati i opowiada dalej. Rozstanie miało miejsce jakiś czas temu. Uważam się za młodą dziewczynę, która cały czas jest jeszcze na drodze walki o to, żeby życie fajnie poukładać. Pod każdym względem. Wiem, że bardzo wiele dziewczyn i młodych i starszych to rozumie. Ta decyzja nie była podjęta pochopnie – opowiada Weronika Rosati. Zobacz także: Weronika Rosati przerywa milczenie po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem! Weronika myśli teraz o wielu wyzwaniach zawodowych, które na nią czekają, a także o… małym pocieszycielu. To szczeniak rasy york, który wabi się Taylor.   Od miesiąca mam kochanego szczeniaka Taylora, który co prawda wymaga dużo...

Weronika Rosati w "Vive!"
Viva! (10/2013)
Newsy
Chcieli Rosati w "Modzie na sukces"! Dlaczego odmówiła?
Szkoda, że jej nie zobaczymy?

Pokazywaliśmy wam już okładkę najnowszej "Vivy", na której tym razem wystąpiła Weronika Rosati , udzielając przy tym długiego wywiadu o jej życiu i pracy w Hollywood. Wciągająca rozmowa okraszona piękną sesją od dzisiaj w sprzedaży. Przypomnijmy: Hollywoodzka Weronika Rosati na okładce "Vivy!" Aktorka opowiada o tym, jak wygląda jej codzienne życie w Los Angeles i zdradza kulisy castingów do wielkich filmowych produkcji. Weronika wyznała, że całe dnie upływają jej właśnie na zgłaszaniu się i przygotowaniu do przesłuchań, więc tak naprawdę rzadko ma czas na hollywoodzki blichtr. Czasami jednak telefon dzwoni sam - tak było, gdy o Polkę upomniała się ekipa słynnego serialu "Moda na Sukces" . Dlaczego więc nie oglądamy jej w produkcji, którą zna cały świat? - Nie chodzę na castingi do tasiemców. Wiele było negocjacji, ponieważ castingowiec "Mody na Sukces" bardzo chciał się ze mną spotkać. Przekonałam mojego agenta, że ze względu na polskie produkcje nie mogę sobie pozwolić na pracę dzień w dzień po kilkanaście godzin, nawet za wielkie pieniądze - wyznała. Jakie role odrzuca jeszcze Rosati? Okazuje się, że nie jest skłonna rozbierać się do naga przed kamerą:   - Raczej unikamy filmów, w których są nieuzasadnione rozbierane sceny . Wiem, że każda inna aktorka w Ameryce może to zrobić i nie spotkają jej z tego powodu przykrości, co najwyżej wstyd przed rodzicami. Ja jednak czuję bardzo dużą odpowiedzialność i nie mogę pewnego rodzaju scen zagrać. Weronika nie zamierza rezygnować z kariery w USA i trzeba obiektywnie przyznać, że powoli pnie się do góry. Myślicie, że będzie gwiazdą w Hollywood? My trzymamy kciuki i zachęcamy do lektury nowej "Vivy!". Zobacz też jak Weronika imprezowała z Joan Collins :

Weronika Rosati
ONS
Newsy
Amerykański serwis zachwycony Rosati: Dla niej warto iść do kina
Aktorka zbiera dobre recenzje za rolę w "Last Vegas"

Weronika Rosati od kilku lat próbuje swoich sił w Hollywood. Aktorka stosując metodę małych kroczków staje się coraz bardziej popularna w Stanach, wygrywa castingi na nowe role i chociaż są to epizody, to i tak dzięki nim może pochwalić się współpracą z wielkimi nazwiskami światowego kina. Zobacz: Chcieli Rosati w "Modzie na sukces"! Co jakiś czas wzmianki o Polce pojawiają się w zagranicznych serwisach internetowych. Kilka dni temu amerykańska strona Code.com, którą czyta codziennie średnio 150 tysięcy Amerykanów, zwróciła uwagę na twórczość Weroniki. Wszystko za sprawą jej roli w filmie "Last Vegas", gdzie zagrała u boku Michaela Douglasa, Roberta De Niro i Morgana Freemana. - Dlaczego warto pójść w weekend na "Last Vegas"? Dla Weroniki Rosati - zachwala aktorkę serwis internetowy. W artykule na temat Polki znalazło się wiele faktów z jej kariery. Redaktorzy wymieniają szereg produkcji, w których zagrała Weronika, m.in.: filmy "Stand Up Guys" i "Bullet to the Head" oraz serial "NCIS". Redakcja informuje także, że Rosati przymierza się do napisania książki o złotym wieku Hollywood, co oznacza, że plany zawodowe Polki są na bieżąco śledzone w branży za oceanem. Oby więcej takich recenzji! Zobacz: Rosati nie chce być już Polką. Zmieniła obywatelstwo Rosat wśród światowych gwiazd na imprezie charytatywnej u Eltona Johna:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner