Party Stories
Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski rozstali się
Instagram
Newsy

To już pewne! Weronika Książkiewicz rozstała się z Markiem Bukowskim. Dlaczego im nie wyszło?

Szkoda...

To pewne. Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski nie są już parą. Ich związek rozpadł się zaledwie po kilku miesiącach. To podobno Weronika postanowiła zakończyć romans z Markiem. Para zaczęła się spotykać latem, poznali się na planie serialu „Leśniczówka”. Jednak ich obiecujący związek nie przetrwał nawet do końca roku. Podobno rozstali się w zgodzie

– Dla Weroniki wciąż najważniejszym mężczyzną w życiu jest jej syn Borys - mówi znajoma aktorki

Weronika liczy, że jeszcze naprawdę się zakocha, ale relacja z Markiem nie miała na to szansy. Więcej o Weronice Książkiewicz i Marku Bukowskim przeczytacie w nowym „Fleszu”.

Weronika Książkiewicz znowu jest singielką

Weronika Książkiewicz na Planecie Singli 2
ONS.pl

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Weronika Książkiewicz pokazała syna
Newsy
Weronika Książkiewicz pokazała 9-letniego syna. Są identyczni!

Weronika Książkiewicz w dniu 9. urodzin swojego syna pokazała jego zdjęcie! Borys jest kopią słynnej mamy i nie ma w tym ani grama przesady. Zresztą - zobaczcie sami! Jak myślicie, czy Borys pójdzie w jej ślady i zostanie aktorem?   Weronika Książkiewicz rzadko kiedy pokazuje w sieci takie fotki. Ale urodziny jedynego syna były wyjątkową okazję. Aktorka opublikowała zdjęcie i złożyła mu wyjątkowe życzenia urodzinowe: Mój najlepszy przyjaciel, juz 9 lat razem. Dziekuje ze mnie wybrałeś  Fani aktorki, którą już niedługo zobaczymy w trzeciej części filmu "Planeta Singli", rozpływają się nad chłopcem: Syn rowniez po mamie - maly przystojniak 😍 Pozdrawiam Ale synek ładny, cały mama❤️ Skóra zdarta z matki! Najlepszego Całkowicie się z nimi zgadzamy!   Zobacz:  To już pewne! Weronika Książkiewicz rozstała się z Markiem Bukowskim. Dlaczego im nie wyszło?   Rzeczywiście podobni?   

Weronika Książkiewicz wraca do Warszawy
ONS
Newsy
Książkiewicz może znów zamieszkać w stolicy. Wcześniej bała się...
Aktorka odzyskała spokój

Weronika Książkiewicz po kilku gorszych momentach w swoim życiu, wreszcie wychodzi na prostą. Aktora wróciła do życia towarzyskiego, coraz częściej zaczęła pojawiać się na imprezach oraz stworzyła szczęśliwy związek z Mitją Okornem . Udało jej się również wygrać sprawę z byłym partnerem, Krzysztofem Latkiem . Decyzją sądu to właśnie ona będzie sprawowała całkowitą władzę rodzicielską nad ich synem Borysem. Przypomnijmy: Książkiewicz procesuje się z byłym kochankiem. Zapadł wyrok w sprawie opieki nad dzieckiem Wygrana w sądzie pozwoliła odzyskać Książkiewicz spokój i poczucie bezpieczeństwa. To właśnie z powodu byłego kochanka, który jej zdaniem jest bardzo wybuchową i trudną w kontaktach osobą, zdecydowała się ona na wyjazd do Poznania, gdzie mieszkają jej rodzice. Tylko wtedy miała pewność, że jej synek jest bezpieczny. Teraz, gdy jest już po rozprawie, zdecydowała się na powrót do swojego mieszkania w Warszawie.  Jak podaje "Grazia", pięcioletni Borys już we wrześniu pójdzie do jednego z warszawskich przedszkoli.  Weronika może wreszcie pomyśleć o ślubie z ukochanym. Prasa od dawna donosi o szczegółach ceremonii, ale sami zainteresowani konsekwentnie unikają wypowiedzi w tej sprawie.  Zobacz: Książkiewicz bierze ślub? Zdradziła nam całą prawdę   Weronika Książkiewicz z nowym chłopakiem:

Weronika Książkiewicz bierze ślub. Weronika Książkiewicz wychodzi za mąż. Ślub Weroniki Książkiewicz
ONS
Newsy
Książkiewicz bierze ślub? Zdradziła nam całą prawdę
"Wszyscy myślą, że kłamię"

Życie   Weroniki Książkiewicz , po kilku nie najlepszych momentach, powoli się układa. Aktorka wróciła na salony, udało jej się wygrać z byłym partnerem sprawę w sądzie o prawo do wychowywania syna, a dodatkowo w jej życiu pojawiła się miłość. Gwiazda stworzyła szczęśliwy związek z Mitją Okornem , a prasa ostatnio dość mocno spekulowała na temat ich rychłego ślubu. Przypomnijmy:  To będzie wielka uroczystość. Książkiewicz zdradziła szczegóły swojego ślubu Jak doniesienia tabloidów mają się do rzeczywistości? Okazuje się, że  aktorka o tym, że wychodzi za mąż, podobnie jak jej najbliżsi, przeczytała w prasie. W rozmowie z AfterParty.pl, Weronika przyznała, że informacja o ślubie była dla niej sporym zaskoczeniem, a nagromadzenie szczegółów uroczystości w mediach sprawiło, że uwierzyli to w również jej najbliżsi. Co więcej, mieli nawet pretensje, że nie zostali zaproszeni na szeroko opisywany ślub i wesele.   AfterParty.pl: Przeczytaliśmy, że bierze Pani ślub. Weronika : Ja też to przeczytałam. Przeczytała to większość mojej rodziny, moich przyjaciół i wszyscy mają pretensję, że nie dostali zaproszeń. I nawet kiedy im tłumaczę, że to jest plotka, była ona na tyle wiarygodna, bo były podane szczegóły - data, miejsce, dania, które będą serwowane. Wszyscy myślą, że kłamie   Jak widać, Książkiewicz ma do plotek ogromny dystans i potrafi podejść do nich z humorem. Zobacz:  Weronika Książkiewicz miała groźny wypadek samochodowy Weronika Książkiewicz z partnerem na salonach:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner