"Top Model"
East News

Ważne zmiany w "Top model"! Wiadomo, kiedy zobaczymy pierwszy odcinek

"Top Model"
East News

Już za kilka tygodni rusza 9. edycja programu "Top model". Jak udało się dowiedzieć portalowi wirtualnemedia.pl, show będzie emitowane w nowym paśmie. Wcześniej losy modelek i modeli mogliśmy śledzić w poniedziałki o godzinie 21:30. Jak będzie teraz? Zobaczcie! 

Zobacz także: To nagranie zadecydowało o karierze Klaudii El Dursi. Modelka wspomina swoje początki

Kod rabatowy House to doskonała okazja, aby kupić sobie sukienkę w której wystąpiła gwiazda Top Model!

Ważna zmiana w "Top model"! Wiadomo, kiedy zobaczymy pierwszy odcinek

Fani "Top model" z niecierpliwością czekają na kolejną edycję programu. Jak już wiadomo, w jury ponownie zobaczymy Joannę Krupę, Marcina Tyszkę, Dawida Wolińskiego i Kasię Sokołowską. Uczestników  walczących o tytuł najlepszego modela niezmiennie będzie wspierał Michał Piróg. Ponadto w najnowszym sezonie zdecydowano się wprowadzić także kulisy programu - "Top Model. Front Row", które będzie można oglądać na platformie Player.pl. Poprowadzą je gwiazdy poprzednich edycji - Karolina Pisarek i Jakob Kosel. 

Ponadto, jak informuje portal wirtualnemedia.pl, "Top model" już nie będzie emitowane w poniedziałki. Najnowszy sezon programu pozostaje niezmiennie na antenie telewizji TVN, jednak od teraz będziemy mogli oglądać show w każdą środę o godzinie 21:30. Wcześniej ten dzień i pora emisji przypadały programom takim jak "Agent Gwiazdy" czy "Ameryka Express".

Najnowszy 9. sezon "Top model", według ustaleń portalu wirtualnemedia.pl, ma wystartować już 2 września. Podobnie jak w poprzedniej edycji jurorzy wręczą któremuś z kandydatów "złoty bilet", dzięki któremu model, bądź modelka, automatycznie trafi do domu modelek i modeli. W ubiegłej edycji bilet przypadł Kaludii El Dursi. W tym sezonie pojawił się również "srebrny bilet". Widzowie i internauci wybrali osobę, która od razu trafiła na etap bootcampu. Głosami internautów ta nagroda przypadła Dominikowi Bereżańskiemu. 

Kto z was już nie może się doczekać kolejnej edycji programu "Top model"? 

"Top Model"
East News

Najnowszy sezon będzie emitowany w środy o godzinie 21:30! 

Daria Zhalina i Joanna Krupa w finale "Top Model"
East News

Kto powtórzy sukces Klaudii El Dursi i otrzyma "złoty bilet"? Dowiemy się tego już za kilka tygodni!

Klaudia El Dursi na planie Top Model
Instagram

 

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22