Rolnik szuka żony 5 uczestnicy Rolnik szuka żony 5 - Krzysztof Rolnik szuka żony 5 - Jan Rolnik szuka żony 5 - Grzegorz Rolnik szuka żony 5 - Łukasz
Rolnik szuka żony 5 uczestnicy
Mat. prasowe
1/6
Rolnik szuka żony 5 uczestnicy
Mat. prasowe

 

Obecna, piąta edycja programu „Rolnik szuka żony” jest jedną z najbardziej krytykowanych w historii tego popularnego show. Chodzi o uczestników programu, którzy nie zawsze cieszą się sympatią widzów. Krytyczne komentarze początkowo dotyczyły jedynie dwóch mężczyzn, ale ta sytuacja zupełnie się zmieniła po emisji ostatniego odcinka programu. Okazuje się, że aktualnie wszyscy uczestnicy są ostro oceniani przez fanów „Rolnika”.


 

Zobaczcie, co internauci piszą o uczestnikach programu „Rolnik szuka żony”, i komu „dostało się” najbardziej w komentarzach od widzów...


 

Zobacz: "To był najważniejszy dzień w moim życiu" Łukasz i Agata z "Rolnik szuka żony" są parą! Padły też słowa o... ciąży!

2/6
Rolnik szuka żony 5 - Krzysztof
Mat. prasowe

 

Sympatii widzów nie zyskał Krzysztof. W ostatnim odcinku pożegnał się z Jessiką, która na randkę z nim przygotowywała się godzinami. Mężczyzna nie docenił też jej wysiłków kulinarnych. Ulubienica widzów musiała opuścić program. W tym samym odcinku z udziału zrezygnowała też Katarzyna. Okazuje się, że Krzysztof traci sympatię fanów głównie z powodu swojego niezdecydowania. Początkowo deklarował, że szuka żony, ale jego zachowanie sprawia, że tylko zniechęca do siebie kandydatki. 

3/6
Rolnik szuka żony 5 - Jan
Mat. prasowe

 

Oczywiście najbardziej krytyczne komentarze pojawiają się w stosunku do Jana, najstarszego z uczestników 5. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Wszystko zaczęło się od dwuznacznych komentarzy w stosunku do kandydatek, a sytuację zaognił odcinek, w którym Jan podtrzymał Marię za pupę, kiedy ta schodziła z drabiny. Kobieta wyraźnie powiedziała, żeby tego nie robił, jednak on nie posłuchał. Od tego czasu stał się najgorzej ocenianym uczestnikiem tej edycji.

 

4/6
Rolnik szuka żony 5 - Grzegorz
Mat. prasowe

 

Grzegorz z "Rolnik szuka żony" był najbardziej lubianym uczestnikiem. Jednak do czasu! Okazuje się, że widzom nie podoba się niestałość w uczuciach. Początkowo deklarował, że z Martyną może stworzyć związek, a teraz zmienił zdanie. Z kim będzie ostatecznie zobaczymy dopiero na koniec programu, o ile wybierze którąś z kandydatek!

5/6
Rolnik szuka żony 5 - Łukasz
Mat. prasowe

 

Kolejnym krytykowanym bohaterem „Rolnika” jest Łukasz. Internautom nie podoba się jego podejście do kobiet. Od początku programu widać, że podjął już decyzję, która z kandydatek zostanie w programie, ale nie zamierza rezygnować z pozostałych. Widzowie najbardziej współczują Paulinie, której zależy na mężczyźnie, bardzo się stara, a Łukasz jedynie wykorzystuje jej pracowitość.

 

Zobacz: "Powiedział, że jestem zawistna i zazdrosna" W kolejnym odcinku "Rolnik szuka żony" Paulina pożegna się z Łukaszem?!

6/6
Rolnik szuka żony 5 - Marek
Mat. prasowe

 

Z kolei Markowi z "Rolnika" widziwie zarzucają to, że nie organizuje swoim kondytatkom czasu. Często widzimy je siedzące na ławce pod jego domem i ziewające... A to opinie internautów:

 

Nic nie mam do Marka, można być nieśmiałym i tak dalej...ale czy on nie widzi, że kandydatki się nudzą u niego, wogóle nie jest komunikatywny, nie zadaje pytań, tylko monolog i jakieś gadki przyrodnicze 

Marek, pasjonujący facet! Zabiera swoje kobiety do... wiejskiej świetlicy i niczym w podstawówce gra z nimi w emocjonującego ping-ponga.

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony