Michał Szpak w marynarce

Michał Szpak bawił się na imprezie z Violet Oliferuk, startującą w "The Voice of Poland"! Zobaczcie, jak się przebrali

Michał Szpak w marynarce

Halloween 2019 już za nami, jednak nie wszyscy zdążyli pochwalić się swoimi stylizacjami. Z lekkim opóźnieniem relację z zabawy udostępnił w sieci Michał Szpak. Wokalista bawił się na Halloween ze swoją przyjaciółką, Violet Oliferuk, która występuje teraz w "The Voice of Poland"!

Zobaczcie, jak przebrał się gwiazdor na Halloween! To zdecydowanie jedna z oryginalniejszych kreacji!

Michał Szpak na Halloween 2019 

Która gwiazda w tym roku miała najlepszy kostium na Halloween? O tytuł najlepiej ubranej osoby walczyli m.in. Kamil Grosicki, Małgosia Rozenek i Radek Majdan, Kasia Zielińska, Rafał Maślak czy Michał Piróg. Jeśli chodzi o polskie gwiazdy, to świetne kostiumy przygotowali Anna i Robert Lewandowscy. Trenerka przebrała się za Harley Queen, natomiast Lewy był Jokerem.

Za granicą jak zawsze medal przypadł Heidi Klum. Modelka w tym roku miała kosmiczną charakteryzację. Jej metamorfoza trwała 13 godzin, a chętni mogli oglądać jak się przeobraża przez szybę sklepową. Heidi zrobiła ze swojej przemiany wielkie  wydarzenie.

Gdy emocje już opadły, swoją stylizacją w sieci pochwalił się Michał Szpak! Juror "The Voice" w tym roku na głowę założył czarną perukę, usta zakrył czerwoną chustą, a jeśli chodzi o ubranie to postawił na obcisły, ciemny top i błyszczące spodnie. W takim wydaniu z pewnością niejeden fan nie poznał wczoraj Michała. Gdzie bawił się gwiazdor? Sądząc po jego relacji na Instagramie, był to klub, do którego udał się w towarzystwie przyjaciółki Violet Oliferuk, uczestniczki"The Voice"! 

Michał Szpak uwielbia oryginalne kreacje i tu trzeba przyznać, że znów nie zabrakło mu pomysłu. Zobaczcie, jak wyglądał wokalista. Co myślicie o takim stroju?

Michał Szpak w czerwonej chuście na Halloween. 

Michał Szpak Halloween
Instagram

Wokalisty look był bardzo mroczny. 

Michał Szpak Halloween
Instagram

Michał bawił się z koleżanką z programu "The Voice".

Michał Szpak Halloween
Instagram

 

Więcej na temat Michał Szpak Halloween
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04