Niedawno Roksana Węgiel relacjonowała kolejne egzaminy maturalne, a także dzieliła się z fanami odważnymi stylizacjami na maturę, a teraz Viki Gabor pokazała swój look na egzamin ósmoklasisty. Przebiła starszą koleżankę z "The Voice Kids"?

Reklama

Viki Gabor przed egzaminem z matematyki. Zaskoczyła wyglądem?

Choć Viki Gabor nie skończyła jeszcze szkoły podstawowej, już udało jej się osiągnąć niemały sukces. Swoją karierę rozpoczęła w programie "The Voice Kids", który okazał się prawdziwą trampoliną do dalszych działań - od tamtej pory wydała już dwa albumy i kilka singli, a także próbuje swoich sił w dubbingu.

Dopiero co Viki Gabor pojawiła się na konferencji Opole 2023 w poważnej stylizacji, a teraz wygląda na to, że młodą wokalistkę czekają wyzwania związane z nauką. Viki Gabor rozpoczęła bowiem egzaminy ósmoklasisty. Przed sprawdzianem z matematyki nagrała na Instagramie krótką relację, w której zwróciła się do fanów. Uwagę zwraca też jej egzaminacyjny look!

- Siema, dzisiaj jest drugi dzień, jest matematyka i przed chwilą dosłownie wstałam (...) nie chce mi się, ale damy radę. Trzymam za was bardzo mocno kciuki i mam nadzieję, że będzie łatwo - powiedziała Viki Gabor na InstaStories tuż przed egzaminem.

Instagram @vikigaborofficial

Zobacz także: Viki Gabor upokorzona przez nauczyciela? Zabrała głos: "Chcielibyśmy potępić..."

Na filmie opublikowanym przez Viki Gabor na InstaStories widać, że piosenkarka wybrała na dzień egzaminu klasyczną, białą koszulę. Wzrok przykuwa jednak mocny makijaż 15-latki - wyraźnie pogrubione rzęsy, mocny makijaż oczu i ust. Na długich paznokciach Viki Gabor widać też manicure. Jak myślicie, czy 15-letnia gwiazda wywoła dyskusję na temat swojego wyglądu w dniu egzaminu?

Instagram @vikigaborofficial

Viki Gabor nie jest jedyną gwiazdą, która pochwaliła się stylizacją na egzamin - niedawno Roksana Węgiel pokazała strój na maturę, wywołując niemałe kontrowersje. Niektórzy fani krytykowali wygląd Roksany Węgiel i pisali, że nie jest stosowny w kontekście egzaminu dojrzałości. W sprawie wypowiedziała się nawet ekspertka programu "Projekt Lady", która podkreśliła między innymi, że spódnica Roksany Węgiel jest zbyt krótka na maturę.

Instagram @vikigaborofficial

Myślicie, że Viki Gabor już wkrótce zaprezentuje całą stylizację, w jakiej przystąpiła do egzaminu ósmoklasisty? My młodej gwieździe życzymy oczywiście powodzenia na sprawdzianach.

Reklama

Zobacz także: Roksana Węgiel zakończyła matury. Pochwaliła się wynikiem z języka polskiego

AKPA Podlewski
East News/Marek Dyblas/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama