Brad Pitt, Angelina Jolie Brad Pitt uśmiechnięty Brad Pitt uśmiechnięty Brad Pitt uśmiechnięty
Brad Pitt uśmiechnięty
EASTNews

Wiadomość o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta wstrząsnęła show-biznesem. Jedna z najpopularniejszych par aktorskich blisko trzy lata temu powiedziała "dość" i do sądu w Los Angeles złożyła papiery rozwodowe. Sądząc po najnowszych zdjęciach Brada z Paryża można wnioskować, że o rozstaniu już zapomniał. Tak zadowolonego dawno go nie widzieliśmy. Tylko spójrzcie!

Brad Pitt w Paryżu 

Gwiazdy jako powód rozstania podały "niemożliwe do pogodzenia różnice". Jak okazało się chwilę później, w domu aktorów nieustannie dochodziło do sprzeczek, pojawiły się problemy z alkoholem. Małżeństwo Jolie-Pitt już dawno skończyło się, jednak gwiazdy wciąż nie mogą porozumieć się w sprawie szóstki małoletnich dzieci. Angelina Jolie wnioskowała o całkowite ograniczenie praw rodzicielskich. Sąd nie przystał na jej wniosek.

Zobacz także: Angelina Jolie na premierze z dziećmi. Znów schudła? Wystarczy spojrzeć na jej ręce...

Choć rozwód Jolie i Pitta wciąż nie został sfinalizowany, być może wszystko układa się po myśli Brada. Zobaczcie jego najnowsze zdjęcia z Francji. Uśmiech nie schodził mu z twarzy.

1/4
Brad Pitt, Angelina Jolie
East News

Od czasu rozstania z Angeliną Jolie aktor unikał mediów. W 2017 roku udzielił jednego z nielicznych wywiadów, w którym przyznał się do problemów z alkoholem. Nałóg zniszczył jego związek... 

Piłem za dużo i to się stało problemem. Nie pamiętam dnia od czasów collegu, w którym bym się nie napił, nie wypalił skręta, cokolwiek. Kiedy założyłem rodzinę rzuciłem wszystko oprócz picia. W końcu przestałem sobie radzić - powiedział Brad w GQ Style.

2/4
Brad Pitt uśmiechnięty
EASTNews

Jeszcze w 2017 roku aktor wyznał, że zaczął chodzić na terapię, która bardzo mu pomaga. Najnowsze zdjęcia tylko to potwierdzają. 55-latek dawno tak dobrze nie wyglądał! 

 

3/4
Brad Pitt uśmiechnięty
EASTNews

Aktor zapuścił włosy, które jak zawsze schował pod ulubiony, szary kaszkiet! Ostatnio paparazzi udało się sfotografować Pitta, gdy na początku lutego szedł na 50. urodziny byłej żony Jennifer Aniston. Czy para wróciła do siebie? Żadna ze stron nie potwierdziła jeszcze tych informacji. Jedno jest pewne po rozstaniu z Angeliną aktor spotykał się z różnymi kobietami. Ale żadnej nie przedstawił mediom i fanom.

4/4
Brad Pitt uśmiechnięty
EASTNews

Czy Brad Pitt będzie pokazywał się teraz częściej mediom? 

Zobacz także: Brad Pitt i Jennifer Aniston znów będą parą!? Gwiazdor jest szczęśliwy i "otwarty na wszystko"...