Angelina Jolie
East News

Angelina Jolie wraz z dziećmi pojawiła się na premierze filmu "Dumbo". Gwiazda, która może pochwalić się bardzo szczupłą figurą, tym razem szokuje swoją niską wagą. Problemy z jedzeniem pojawiają się u aktorki zawsze, kiedy dzieje się coś stresującego w jej życiu, a rozwód z Bradem Pittem jest dla obojga bardzo ciężki, szczególnie, że nie mogą dogadać się w kwestii opieki nad dziećmi. Dodatkowo ostatnie informacje, że jej były mąż i Jennifer Aniston pogodzili się i bardzo zbliżyli do siebie to kolejny powód do stresu dla gwiazdy. W końcu to ona odbiła gwieździe "Przyjaciół" męża! Zobaczcie, te niepokojące zdjęcia!

1/3
Angelina Jolie
East News

Na premierze Jolie pojawiła się w długiej białej sukni z wyraźnie podkreśloną talią. Gwiazda ostatnio rzadko wybiera dopasowane stylizacje w jasnych kolorach, aby nie prowokować plotek na temat swojej wagi. Tym razem było jednak inaczej! Widać, że aktorka w towarzystwie swoich dzieci bawiła się doskonale i uśmiech nie schodził jej z twarzy.

 

2/3
Angelina Jolie
East News

Amerykańskie media zwróciły jednak uwagę na wychudzone ręce Angeliny Jolie. Widać, że aktorka jest coraz szczuplejsza. Niedawno "National Enquirer" podawał, że gwiazda je kostki lodu, aby oszukać głód! To może się skończyć bardzo źle.

3/3
Angelina Jolie
East News

Zauważyliście, że Angelina Jolie znów schudła? A może plotki o jej problemach z wagą są przesadzone?

Zobacz także Angelina Jolie i Brad Pitt wrócą do siebie? Planują razem wakacje!

Więcej na temat Angelina Jolie Brad Pitt