East News

Brad Pitt i Jennifer Aniston znów będą parą!? Gwiazdor jest szczęśliwy i "otwarty na wszystko"...

East News

Brad Pitt po rozstaniu z Angeliną Jolie przeżywał naprawdę trudne chwile. Najtrudniejsze dla pary było dojście do porozumienia w kwestii opieki nad dziećmi. Ta sądowa batalia kosztowała ich wiele nerwów. Jak się okazuje aktor najgorszy czas ma już za sobą, a dzięki odnowionym relacjom z Jennifer Aniston czuje się coraz lepiej. Jak teraz wyglądają relacje Brada i Jennifer? Zobaczcie...

 

Brad Pitt i Jennifer Aniston znów będą parą?

Jak donosi serwis hollywoodlife.com Brad po rozstaniu z Jolie zaczął chodzić na terapię. Dzięki niej zrozumiał, że ważna jest rozmowa i porozumienie nawet z byłymi partnerkami. Realizację tego planu zaczął od poprawy kontaktów z Aniston. Gwiazdor pojawił się nawet na jej 50. urodzinach. Bardzo starał się, aby paparazzi go nie zauważyli, ale udało im się zrobić mu zdjęcie, kiedy wysiadał z samochodu i udał się wprost do restauracji. Od czasu imprezy urodzinowej para bardzo się zbliżyła i ten fakt ma ogromny wpływ na jego samopoczucie. Jak podają zagraniczne media gwiazdor jest wyraźnie szczęśliwszy!

Wciąż ma dużo miłości do Jen. Ma nadzieję, że pojawienie się na jej przyjęciu urodzinowym może być początkiem czegoś nowego, jest otwarty na wszystko - informuje hollywoodlife.com.

 

Jak rozwinie się relacja Brada i Aniston?

Gwiazdor jest zadowolony, że udało mu się odzyskać dobre relacje z dawną żoną. Ich przyjaźń wkroczyła na nowy etap i oboje bardzo się wspierają

Brad jest w świetnym miejscu w swoim życiu i chce dzielić życie z ludźmi, na których mu zależy. Przyjaźń z Jennifer jest dla niego bardzo ważna. - czytamy na stronach serwisu.

Sądzicie, że jest szansa na związek pary? Mają za sobą wiele doświadczeń i ich relacja z pewnością jest dojrzalsza! 

 

Kupuj elektronikę najtaniej jak się da! Skorzystaj z ofert na stronie OleOle kody rabatowe.

 

Jennifer Aniston, Brad Pitt byli małżeństwem w latach 2000-2005

Jennifer Aniston, Brad Pitt
East News

Brad Pitt

East News

Zobacz także: Angelina Jolie ostro zareagowała na wspólne zdjęcia Brada Pitta i Jennifer Aniston

Więcej na temat Jennifer Aniston Brad Pitt
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09