książę William, książę George książę George księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę William, książę George Książę George i księżniczka Charlotte w Polsce Książę William, książę George, księżna Kate, księżna Charlotte
książę William, książę George
East News
1/5
książę William, książę George
East News

 

Książę George być może i jest kandydatem do brytyjskiego tronu, ale na razie niewiele różni się od innych dzieci. W przyszłości czeka go zajmowanie się poważnymi sprawami państwowymi, lecz póki co uroczy książę może w pełni cieszyć się beztroskim dzieciństwem. 4-latek, który jest ulubieńcem Brytyjczyków, podobnie jak inne maluchy w jego wieku, uwielbia bajki. O zamiłowaniu chłopca do oglądania bajek opowiedział książę William, który zdradził dziennikarce Rhiannon Mills z Sky News, że książę Geroge wprost przepada za filmami  animowanymi i ciężko odciągnąć go od telewizora. Brzmi znajomo? ;)

 

Zobacz też: Skandal w rodzinie księżnej Kate! Jej rodzice będą mieć problemy?

 

Książę William zdradził, która bajka zdobyła serce księcia George'a! Idziemy o zakład, że Ty też ją kochasz!

 

Polecamy: Ktoś tu się zaokrąglił! Księżna Kate próbowała ukryć ciążowy brzuszek, chyba się nie udało! ;)

2/5
książę George
East News

 

Książę William zdradził, że ulubioną bajką księcia George'a jest... "Król lew"! Pierworodny syn księżnej i księcia Cambridge lubi oglądać też inne filmy przeznaczone dla dzieci, jednak to historia o królu zwierząt skradła jego serce.

- "Lubi "Króla Lwa", obejrzeliśmy go kilka razy" - zdradził książę William.

Wcale się nie dziwimy! My też kochamy "Króla lwa". Ta bajka od lat jest jedną z ulubionych dzieci na całym świecie. A wszystko za sprawą ciekawej, chwytającej za serce historii, niezapomnianych bohaterów oraz wpadających w ucho piosenek.

 

Zobacz też: Z drogi, Kate! Teraz już inny członek rodziny królewskiej jest największą ikoną mody!

3/5
księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę William, książę George
ONS

 

Książę George we wrześniu rozpoczął naukę w prestiżowej szkole prywatnej Thomas's Battersea na południu Londynu. Podobno 4-latkowi nie do końca przypadło do gustu poranne wstawianie i codzienne wyprawy do szkoły. Na szczęście po lekcjach, książę może oglądać ulubione bajki.

 

Zobacz też: Książę George nie chce już chodzić do szkoły. Codziennie rano prosi rodziców, by...

4/5
Książę George i księżniczka Charlotte w Polsce

 

Książę George jest trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu, po swoim dziadku księciu Karolu i ojcu - księciu Williamie. Pierworodny syn Kate i Williama jest ulubieńcem Brytyjczyków oraz... małym kreatorem trendów! Niemal wszystko, co założy, natychmiast znika ze sklepowych półek.

5/5
Książę William, książę George, księżna Kate, księżna Charlotte
East News

 

Już wkrótce książę George stanie się najstarszym z trojga rodzeństwa. Będzie starszym bratem nie tylko dla 2-letniej księżniczki Charlotte, ale również dla maleństwa, które przyjdzie na świat w kwietniu 2018 roku. Jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznych mediów, to będzie dziewczynka. Ciekawe, czy wszystkie dzieci Kate i Williama będą wspólnie oglądać "Króla lwa"?