księżna Kate, rodzice księżnej Kate, Mike i Carole Middleton Carole Middleton, Michael Middleton Księżna Kate na wizycie w Belgii księżna kate Doda i księżna Kate w białej sukience w kropki
księżna Kate, rodzice księżnej Kate, Mike i Carole Middleton
East News
Chodzi o "zbyt seksowne" stroje dla 4-latek!
1/5
księżna Kate, rodzice księżnej Kate, Mike i Carole Middleton
East News

Rodzina księżnej Kate od zawsze wywoływała kontrowersje ze względu na swoje pochodzenie. Świat zwracał uwagę zarówno na siostrę księżnej Pippę, jak i jej rodziców, którzy od lat prowadzą firmę, oferującą gadżety imprezowe - Party Pieces. Teraz firma znalazła się pod ostrzałem internautów, którzy są oburzeni sprzedawanymi w sklepie produktami. Poznajcie więcej szczegółów na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Ktoś tu się zaokrąglił! Księżna Kate próbowała ukryć ciążowy brzuszek, chyba się nie udało! ;)

2/5
Carole Middleton, Michael Middleton
East News

Party Pieces jest rodzinną firmą, w której powstanie angażowała się cała rodzina Middletonów. Właścicielami są oczywiście rodzice księżnej - Mike i Carole, ale i ich córki miały w tym biznesie swój niemały wkład. Księżna rozpoczęła pierwszą urodzinową stronę, a Pippa stworzyła blog Party Pieces. Teraz platforma parentingowa Channel Mum ostro krytykuje firmę za halloweenowe stroje, które sprzedawane są przez firmę Middletonów. 

 

Zobacz: Jest oficjalny komunikat w sprawie porodu księżnej Kate! Podano dokładny termin przyjścia na świat maleństwa!

3/5
Księżna Kate na wizycie w Belgii
East News

Najwięcej kontrowersji wzbudził strój czarownicy, który według Channel Mum, jest zbyt seksowny. Komplet Midnight Mischief, kosztujący ok. 35 funtów, wzbudził największe kontrowersje. Według Daily Mail, skierowany był (już nie jest dostępny na stronie) do 4-letnich dziewczynek, a podkreślona talia, dekolt i pełny makijaż zdecydowanie nie pasują do tak małych dzieci.

 

halloweenowe stroje Middletonów
YouTube

 

Zobacz: Roztańczona i szczęśliwa księżna Kate w 4. miesiącu ciąży! Brzuszek coraz większy!

4/5
księżna kate
East News

Z kolei kreacja seksownej diablicy jest oferowana dziewczynkom, które są w wieku od 10 do 12 lat. Claude Knights, pracownik fundacji Kidscape, otwarcie mówi, że jest to „seksualizacji dzieci”. Oburzona jest także Ann Widdecombe, była minister, która uważa, że halloweenowe przebrania powinny być niewinne, a nie seksowne.

 

halloweenowe stroje Middletonów
Printscreen Party Pieces

 

Zobacz: Fala krytyki na ciężarną księżną Kate! "Jest wychudzona" - twierdzą fani

5/5
Doda i księżna Kate w białej sukience w kropki
ONS.pl

Ale nie tylko seksowne stroje wzbudziły oburzenie. Takie same reakcje wywołał kostium dla chłopców, przedstawiający jeźdźca bez głowy - Bloody Headless Horseman. Według ankiety Channel Mum, 92 proc. rodziców, nie wybrałoby takich kostiumów dla swoich dzieci. A wy co sądzicie?

 

halloweenowe stroje Middletonów
Printscreen Party Pieces

 

Zobacz: Z drogi, Kate! Teraz już inny członek rodziny królewskiej jest największą ikoną mody!